Jump to content
TNC-TR

LegalSecurity

Üye
 • Content count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Excellent

About LegalSecurity

 • Rank
  Azimli üye

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

1129 profile views
 1. LegalSecurity

  Hp Dc5700 Boot Menüde şifre Istiyor

  Benimde farklı bir modelde başıma gelmişti. Bu Şekilde çözüm bulabilmiştim. 2 sene önceydi sanırım. Bende bu videodan izleyip çözmüştüm.
 2. LegalSecurity

  Facerig Ve Dlc

  Facerig ve ekstra dlclerini arıyorum. Şimdiden teşekkürler
 3. Facerig adlı oyunun güncel sürümünü ve dlclerini arıyorum. Yardımlar kabul edilir :)

  1. binbey

   binbey

   Facerig Pro Full Animasyon Seslendirme 1.957 + DLC - Oyun mu program mı bilemedim ama sorunsuz bir kurulum oldu bende. (Sadece 1-2 yerde kameram olmadığı için yoksay demek zorunda kaldım.) m-fr1957 isimli bir WinRAR dosyası olarak iniyor ve rar şifre istemiyor (~6 GB). Rar dosyasından, aynı isimde olan iso dosyası çıkartılıp; kurulum Daemon Tools Lite veya benzeri, sanal sürücü oluşturabilen bir programla yapılabilir. Rardan çıkan m-fr1957.iso dosyası içerisindeki FaceRig-setup isimli uygulama dosyasından (Yönetici olarak) kurulum yapılıyor. Yine iso içerisinde bulunan MAGNiTUDE isimli klasörün içerisindeki tüm dosyalar programın kurulu olduğu dizine kopyala-yapıştır yöntemiyle atılarak ilaçlama (crack) işlemi yapılıyor. Program, kurulum işlemi bittiğinde sistemi yeniden başlatmak gerektiğini belirten bir ekranla sonlanıyor. (Ben bu ekranda, daha sonra yeniden başlat dedim ve ilaçlama (crack) işlemini yapıp sonrasında sistemi yeniden başlattım. Programı çalıştırırken de yönetici olarak çalıştırmak gerekebilir.) Kolay gelsin. (Rardan çıkan isonun MD5 değeri bende:
   500AA0651B7E68F1F2E662EEE22B7309  idi.)

   Bağlantı adresi:

   Facerig Pro Full Animasyon Seslendirme 1.957 + DLC

 4. LegalSecurity

  64gb Flash Disk 2 Parçaya Bölme

  Bu yöntemle NTFS olarak biçimlendirilmiş bölümü ( bildiğim kadarı ile, yanlışta olabilir ) UEFI kurulum için kullanamıyoruz. Yanlış ise lütfen beni düzeltin.
 5. LegalSecurity

  Tivibumu Yoksa Dsmart Mı

  Bende belgesel izlerim bol bol. Dsmartı iptal ettirene kadar akla karayı seçtim. Tivibu belgesel yönünde daha doyurucu fakat dsmart ise sinama yönünden zengin
 6. LegalSecurity

  Overclock Denemesi

  Ne anlatmak istediğini inan anlayamadım. Anladığım kadarıyla Programla yapılmış bir overclock değil. Programlarla bu değere ulaşman imkansız. Bios üzerinden yapılmıştır.
 7. LegalSecurity

  Mirillis Action! 3.7.0

  Hocam kusura bakma bir sorunum var. Knight Online videoları yapıp youtube üzerinden paylaşıyorum. Program çok hoşuma gitti. Fraps kadar basit anlaşılır bir program. Sorunum Knight Online oynarken programı açınca oyun hata veriyor. Programı açıp daha sonra oyunu açmaya çalıştığımda da oyun hata veriyor. Muhtemelen hile olarak algılıyor. Oyun modunda, tam ekran modunda da denedim. Çeşitli kayıt şekilleride denedim. Acaba benim bilmediğim bu hatanın önüne geçmenin bir yolu yordamı var mıdır ?
 8. Ne Düşünüyorsunuz mu ? Düşünebildiğim için mutlu olduğumu.... :)

  1. _ULTIMATE_

   _ULTIMATE_

   Felsefeci sözler oldumu hep bu tip geliyor aklıma :D 

   rene-descartes-625x300.jpg

    

 9. LegalSecurity

  Overclock Denemesi

  Reis hedef 5 ghz ! Az kaldı
 10. LegalSecurity

  Overclock Denemesi

  İlk overclock denemesi Sonuç : %15Daha uste cikamadim. 4600 mhz de stress testini gecemedim. Buda yeterli sonuçta ilk denemem.
 11. LegalSecurity

  Knigth Online Efsanesi ( Pk Video )

  Onların oynadığı serverlarda oynuyoruz. Ares efsanesi ölmedi yani
 12. LegalSecurity

  Knight Online > > Pk Video

  Yıllardır her oyuncunun dikkatini çekmeyi başarabilen bir oyun. Knight Online... Ares serveri üzerinde kaydettiğim bazı bölümleri sizlerle paylaşmak istedim. İzlenirse ne mutlu
 13. LegalSecurity

  Admin Yetkisi

  Spotmau BootSuite adlı bir boot edilebilir yazılım var. Windows şifrelerini kaldırabilir, devre dışı bırakılmış oturumları aktif edebilirsiniz. Eğer ki bir domain ortamındaysanız bilgisayarı ilk açtığınızda etkin olur. Yerel ortamda oturum açmak için ise "bilgisayar adı\kullanıcı adı" şeklinde isim girmeniz gerekiyor. Bilgisayarı resetlediğinizde domain yapısı tekrar kapatacaktır. Bunu engellemek için Administrator hesabına Büyük harf küçük harf ve 6 adet sayı ( Aa123456 ) şeklinde şifre koyarsanız daimi olarak kullanabilirsiniz. Site içerisinde de program varmış. Link
×