Jump to content
TNC-TR

ismail0100

Üye
 • Content count

  214
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Excellent

3 Followers

About ismail0100

 • Rank
  Nokia ve Fifa

İletişim Bilgileri

 • Twitter
  ismail0100

Profile Information

 • Male
 • Ankara-Aydın-Ordu

Recent Profile Visitors

1095 profile views
 1. Başka link verebilir misin dün de denedim bugün de inmedi.
 2. ismail0100

  Gizli Site Geçmişlerini Görüntüleme

  Opendnsnin kendi dnslerini girdim sonra denedim ama olmadı. Farklı yollar bulmaya çalışıyorum teşekkür ederim
 3. ismail0100

  Gizli Site Geçmişlerini Görüntüleme

  @sk8er_boi Hocam merhaba. Ben openDNS açtım ama nasıl loglayacağımı anlamadım bir türlü. Kısa anlatım vs yapmanız mümkün müdür?
 4. ismail0100

  Gizli Site Geçmişlerini Görüntüleme

  Tamamdır teşekkür ederim deneyeyim inş beceririm
 5. ismail0100

  Gizli Site Geçmişlerini Görüntüleme

  Tarayıcıyı silip yüklerse kapalı kalır demi hala
 6. Gizli site geçmişlerini görüntüleme Merhabalar herkese. Kardeşim 11 yaşında daha önce netteki aramalarını fark edip onu uyarmış ve evin netini de aile neti yapmıştım. Ancak malum her site engellenemiyor maalesef. Geçen gün tekrar kontrol ederken fark ettim ki opera ve chrome da özel/gizli modu kullanmaya başlamış. O da malum ki youtube da her şeyi bulabiliyorsun bu yaşta bir çocukta rahatça bunu bulmuş. Benim isteğim bu özel/gizli tarayıcıda yapılan geçmişleri kaydeden program var mıdır? Satın almaya gücüm yetmez tabiiki bunu ücretsiz yapan yada cracklisi olan var mıdır? İyi günler.
 7. ismail0100

  Windows 8 Rc/final-8/pro/enterprise-Genel Başlık

  Onları gördüm ancak güvenemedim. Bende Bir Türk sitesinden Türkçe indirip üzerine İngilizce dil paketini ekledim. Şimdilik sıkıntısı yok gibi ama tabi orijinalden ingilizce olsa iyiydi tabi.
 8. ismail0100

  Windows 8 Rc/final-8/pro/enterprise-Genel Başlık

  İngilizce güncel sistem yapan yer var mı? Industry pro x64 arıyorum nette ama bulamadım. 2017 yılı olsa bile yeter ana güncellemeler dahil edilmiş olur en azından.
 9. Ben all languages kısmından tr yazan kalıbı indirdim. Bir yabancı arkadaşım format atmamı rica etti bana. Bu tr kalıpla ingilizce format atabilir miyim?
 10. @köylü hocam uefi dahil olması için birincisini seçsem yeter mi yoksa başka seçeneği mi seçmeliyim? https://prnt.sc/jaqkvt
 11. ismail0100

  Windows 10 Rs4 X64 AIO 1803 Son Sürüm

  Orijinal olduğunu biliyorum da insider sürüm mü yoksa final sürüm mü ondan dolayı bilmek istedim. Bilgisayarıma zırt pırt format atmaktan hoşlanmıyorum(eskiden 2 haftada 1 atardım nerdeyse insider denemek için vs) ama böyle büyük güncellemelerde updateden yüklemek yerine format atıyorum böylece hem pc bir rahatlıyor hemde daha kısa sürüyor . Hatasız sorunsuz final sürümse atacağım yani formatı Teşekkürler bu arada
 12. ismail0100

  Windows 10 Rs4 X64 AIO 1803 Son Sürüm

  MSDN mi bu remi stabil sürüm mü yani. Normal w10 kullanıcalarına ne zaman verilecek update üzerinden? Teşekkürler...
 13. Bilmem kaç sene önce kurulup [email protected]ş idm fake serial hatası veriyordu. Iobit uninstaller ile kaldırıp artık dosyaları silmeme rağmen bu verdiğinizi kurunca fake serial hatası devam etti. Daha önceki sayfada verdiğiniz [email protected] linkini indirip ilk sıradakini kurunca düzeldi.
 14. Bilgim yok bu konularda pek. Genede yapabilir miyim acaba? Yoksa bilgi şart mı
×