Jump to content

Clisto

Üye
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About Clisto

 • Rank
  CO System

Profile Information

 • Male
 • Antalya

Recent Profile Visitors

338 profile views
 1. Projenizde kullanmış olduğunuz lisans yazılımların isimlerini paylaşma olasılığınız var mı acaba? Fiyatları incelemek istiyorum. Akabinde ekstra olarak kurmak istediğimiz siz yardımcı olamıyorsun demi? ücret dahil olsa bile yani ? Teşekkürler.
 2. 2. Bir bilgisayarda kullanmak için ne kadar bir ücret ödememiz gerekiyor acaba. Birde bu ücret size mi yoksa lisans yani yazılım sahiplerine mi ödenmesi gerekiyor. Akabinde ceza keserler olayını tam anlayamadım, benim bildiğim bu sistemin tamamiyle size ait bir proje olduğu ve patch bir yazılım olmaması yönündeydi. Ceza keserler olayını duyuncu arkaplanda bizi izleyen yazılımlar mı mevcut ?
 3. Teşekkür ederim, güzel geri dönütünüz için. Evet sizde haklısınız sonuçta bir sunucu almışım ticari bir gider var. Bu tarz birşey olduğunuda (yasak olarak), çalışıp çalışmıcağınıda bilmiyordum. Bu sebepten ötürü sorma gereği duydum, böyle bir çalışmanız varmı veya var ise itham eder diye düşündüm kendisi. Premium üyelik vb. neyse artık. Gibi bir açıklama geri dönüt olsaydı, konuşmalar buraya hiç gelmezdi. Beni yanlış anlamayın ama, karşı tarafa birşey söyledikten sonra o kişinin özür dilemesi veya kusura bakma demesi. İş işten geçtikten sonra nafiledir. Eğer ki kalbinizi kırdıysam affola, bende özür dilerim sizlerden. Hakkınızı helal edin.
 4. Güzel insan ben seninle konuşmuyorum öncelikle. Olayı anlamadan bilmeden ortaya giriyorsun. Firma deyince holding felan mı anlıyorsun orada acaba? Bilgisayar çöktü ve haliyle destek talebi oluşturdum. Ayrıca güzelce soru sordum ben orada, sen nerden biliyorsun benim kasıtlı olarak ticari amaçla kullandığımı? Ben ilk defa kendi bilgisayarım haricinde 2. bir bilgisayara kurdum oda sunucuydu. Nereden biliyorsun benim ücretli destek ve yardımda bulunmıcağımı? Bu nasıl bir önyargı ve dışlama tarzıdır??
 5. Ticari Kokteyl derken neyi kastettiniz anlamadım. Kurulan sunucu kişisel kullanım amacımız içindir, Sunucumuzu kiralamıyoruz,s atmıyoruz. Sizin bu tarz bir cevap vermeniz beni üzdü. Her kişisel bilgisayara kuran kişi ticaret yapmıyor mu sanıyorsunuz yani? Burada belki 10larca internet kafade kuran kişiler var iken, asla ticari amacım olmayan bir kullanım ve bir soruda nasıl bu sonucu çıkarttınız anlam veremedim.
 6. Merhabalar; Projenizi kullandığımdan beri memnumun. Hatta bugün uzaktan sunucumuzada kurmak istedim, lakin exe. basar basmaz bağlantımız koptu ve bir daha erişim sağlamadık. Firmaya ticket açtık dönüş bekliyoruz. Acaba uzaktan masaüstünde bağlantı kopmasını sebebi nedir akabinde uzaktan masaüstü içinde sürüm gelebilir mi ? Teşekkürler.
 7. Windows 10 (Multiple Editions), Version 1607 (Updated Jul 2016) (x64) - DVD (Turkish)SHA: 8FA15057D1E4981A1CA4825877E146B4332B6D4C Microsoft tarafından sağlanan geçici aktivason anahtarları : Windows 10 Home - TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99 Windows 10 Pro - VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T Windows 10 Enterprise - NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43 Hızlı Linkler http://uptobox.com/mgaqk1vakvyq https://drive.google.com/file/d/0B07fG7YWIF8ISnN3M3puYzF0M2M/view?usp=sharing https://www.dropbox.com/s/03xqb794fgry4ay/Win10_1607_Turkish_x64.iso?dl=0
×
×
 • Create New...