Jump to content
TNC-TR

eXtrmE_sPoRtS

Üye
 • Content count

  490
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

eXtrmE_sPoRtS last won the day on February 9

eXtrmE_sPoRtS had the most liked content!

Community Reputation

290 Excellent

About eXtrmE_sPoRtS

 • Rank
  pσσl dєαd

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  https://www.facebook.com/eray.hz.1
 • Twitter
  https://twitter.com/extrme8
 • Google+
  https://plus.google.com/u/0/117233488609026998845
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/extRme_sPortS

Profile Information

 • Male
 • Ankara

Recent Profile Visitors

1174 profile views
 1. Hizmetler>Microsoft hesabı oturum açma yardımcısı hizmeti çalışmıyorsa çalıştırıp tekrar deneyin. Destekleriniz ve güzel yorumlarınız için teşekkürler. Rica ederim. Hayırlı Kullanımlar.
 2. Bu bilgisayara sağ tıklayın >özellikleri açın>uzak sekmesine tıklayın>uzaktan yardım altındaki ilk kutucuğu işaretleyin. Daha sonra gelişmişe tıklayın ve oradaki ilk kutucuğu da işaretleyin. Hepsini yaptıktan sonra tamam deyin bilgisayarı yeniden başlatın olması lazım. Ltsc sürümlerinde windows son kullanıcı için uygun değil ibaresini bu gibi çok nadir rastlanan şeyler için söylemiş olabilir. Pro v3'ü deneyin. Spotify web'de açılmamasının nedeni reklamlarının engellenmiş olması. Web yerine uygulamasından açabilirdiniz o zaman reklam ile karşılaşmazdınız. Posta uygulması için microsoft hesabı bağlamak gerekebilir. Olmadı windows mağaza resetleme deneyin. Veya üçüncü parti bir yazılım kullanarak postayı kaldırın mağazadan tekrar yükleyin. Snipping Tool ayrıca store'dan yüklenebiliyor diye kaldırdım. "En azından ben öyle biliyorum." Yorumlarınız için teşekkürler. Hayırlı Kullanımlar, İyi Günler.
 3. Ltsb-c sistemlerde remoteassisnt ve daha birçok remote hizmeti varsayılan olarak windows tarafından kalıdırmıştır. Pro v 3 sürümünü deneyebilirsiniz. Her sistemde teamviewer gibi 3. parti uygulamarı çalışıyor. Konudaki windows 8.1'i veya pro v3 windows 10'u kullanabilirsiniz.
 4. Var. Donanım güncelleştirme açık. Hizmetleri kontrol edin. Bluetooth hizmetleri elle olarak ayarlanmış olabilir öyleyse otomatik olarak değiştirin ve ilgili servisleri başlatmayı deneyin.
 5. Startisback ayarından düzeltebilirsin. 1-) Program kaldırdan startisback adlı programı kaldırırsan eski başlat gelecektir yalnız kutucuklar olmadan. Onlar performansı etkilediği için kapatmıştım ben. 2-) Görev çubuğuna sağ tıkla ayarları aç, kullanıcı ayarlarından değiştirebilirsin. Veya denetim masası>kullanıcı ayarlarından. Yorumun için teşekkürler. Sırf mp3 uzantısını yaptığınız için görmüyor olabilir. Yeni winamp sürümünde sağ tik özelliği kaldırılmış da olabilir. Protoköle göre varsayılan müzik çaları değiştirmeniz gerekebilir. Winamp'ı önceden aç listeyi ctrl a yapıp winamp'a sürekle. Visual studio kullanmayacaksanız ltsc daha performanslı ama pro da ona yakın aralarında fark yok denecek kadar az fark var neredeyse yani. msconfig'den gecikme değerini 3 saniye olarak ayarladım belki ondandır. 30 saniye yap yeniden başlat hızını karşılaştır. Yorumun ve desteğin için teşekkürler.
 6. eXtrmE_sPoRtS

  Win Xp - Pro Sp2 X64 - [turk_eros] Türkçe

  Çeviri oranını tam net hatırlamıyorum indirip sanal makinede bakabilirsiniz. Benim yaptığım sistemler xp'den kat ve kat daha hızlı bence bende bunu idda ediyorum hadi bakalım :D
 7. eXtrmE_sPoRtS

  Win Xp - Pro Sp2 X64 - [turk_eros] Türkçe

  Xp'ye destek kalmadı 3. parti uygulamalarla yapsan bile en azından windows 7 veya 8.1 kullanmanı tavsiye ederim. Yukarıdaki konudaki xp hariç hepsi bana ait. Portable kullanabilirsin tarayıcıların eski sürümlerini çok xp istiyorsan.
 8. Onda wifi ve birçok sorun vardı. Önceki yorumlarda görebilirsin zaten. Hangi programı istiyorsan linkini konuya ekleyebilirim veya yorum olarak. Extralar'da bir sürü araç var. İçlerinde yoksa ya konuya ya yoruma eklerim dediğim gibi. E-posta uygulaması için microsoft hesabı gerekiyor diye biliyorum. Microsoft hesabına geçiş yapmayı deneyebilirsiniz.
 9. Test etmedim ama sanırım LTSC ama bazı deneyenler pro v3'ün daha iyi olduğunu söylüyorlar. (Test etmedim dediysem oyunda test etmedim )
 10. PRo v3 için google drive linki de konuya eklendi. Artık uzun bir süre boyunca yeni sürüm çıkmayacak. Hepsi hatasız sürüm olarak güncellendi.
×