Jump to content

eXtrmE_sPoRtS

Üye
 • Content Count

  515
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by eXtrmE_sPoRtS

 1. C:\windows\system32\drivers\etc\ bu yoldaki hosts dosyasını metin belgesi ile açın. 0.0.0.0 pti.store.microsoft.com 0.0.0.0 store-images.s-microsoft.com 0.0.0.0 storeedgefd.dsx.mp.microsof... 0.0.0.0 storecatalogrevocation.stor... 0.0.0.0 licensing.mp.microsoft.com satırlarını silin ve aynı yere kayıt edin. Ardından güvenlik duvarından 191.232.139.2 kuralını silin düzeliyor.
 2. C'yi silmeden direk C'nin üstüne format atarsanız eski dosyalarınızı korumuş olursunuz. Eski işletim sistemi dosyalarınız Windows.old klasörü içinde toplanır. Not: 100-110-10 MB gibi kurtarma alanlarını silebilirsiniz. Çözdüğünüze sevindim.
 3. DİKKAT EDERSEN SIRF SERVİS-KAPAT AÇ ARACININ YANINDA BANA AİT DİYE YAZMIŞIM.
 4. Program bana ait değil. Aynı şekilde link de bunun sayesinde telif falan gelmiyor gelirse de link benim değil zaten. Sırf bat araçları benim.
 5. Araç bana aittir. Yönetici olarak çalıştırmanız yeterlidir. Açmak veya kapatma için iki adet dosya mevcuttur. Bluetooth Servislerindeki hataları çözmek için birebir. Yaptıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmayı unutmayın. bluetooth servis aç-kapat.rar
 6. LİNK BURADA MEVCUTTUR. ARAÇ BANA AİT DEĞİLDİR!
 7. Defender Control v1.5 DEFENDER SERVİSLERİNİ AÇ-KAPAT (BANA AİT); defender servis kapat-aç v1.3.rar
 8. https://www.sordum.org/9470/windows-update-blocker-v1-2/ bu araç ile windows update'i blockla sonra yeniden başlat. Tekrar açıp tekrar windows update'i aç, en son olarak tekrar yeniden başlat bir de öyle dene. Gelmeyecek. Pro 1903 orijinal ISO'su ile Windows üzerinden yükseltme yapabilirsiniz. Artık makinede değil bu konudaki ISO'lar sırf drive'da olduğu için hepsini tek tek indirip, sanal makinede bakmam lazım. Onun için de vaktim yok açıkçası.
 9. C:\Windows\SoftwareDistribution\Download\ klasörünün içerisinde ne var ne yok silin ve güncelleme yapmayı tekrar deneyin. Düzelmiş olması lazım. Nvidia veya Amd ekran kartı sürücü ayarlarınız ile ilgisi olabilir. Ekran kartı ayarlarını kontrol edin. Eşyönsüz süzme veya Vysnc diye yazar. O ayar kapalı olsun.
 10. Bütün wifi sorunları son sürümlerde çözülmüştür. Eğer hata alıyorsanız ağ driver'ını kaldırıp yeni en güncel sürümü yüklemeyi deneyin. Tamam. Onu kaldırmak çok basit. C:\Users\Admin\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\ alanındaki bütün herşeyi silsinler. Onu sildim diye hatırlıyorum. Yanlış da hatırlıyor olabilirim. Eğer yoksa https://www.*************.com/wisdomsoft-screenhunter-pro-full-indir.html bunu kullanabilirsiniz.
 11. Bu şekilde başlangıçtaki aracı kapatabilirsiniz. Birşey olmaz. Nihai performans yüksek performanstan daha iyi. C:\Windows\SoftwareDistribution\Download klasörünün içindekileri silmeniz az da olsa yer açmanıza yardımcı olacaktır.
 12. C:\Users\Admin\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\ dizinindeki herşeyi silin. kokteyl refresh yok bu sistemlerde.
 13. Böyle bir durumla hiç karşılaşmadım. Sorunun nedenini bulana kadar yardımcı olamayacağım malesef. Kusura bakma lütfen.
 14. Onda aero snap ve aero shake devre dışı diye hatırlıyorum. Winaero Tweaker yazılımı ile bunların tikleri varsa kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyebilirsiniz.
 15. windows 8.1 kullan eğer windows 10 kullanamıyorsan. Sen bilirsin. Doğru dürüst sorunla karşılaşmadım ben 4-5 makinada sanal-real testler yaptığım halde.
 16. Spotify ayarlarından discord gibi hoperlör aygıtını değiştirme seçeneği olabilir. Onu değiştirmeyi deneyin. rufus yazılımı ile kolaylıkla bootable yapabilirsiniz.
 17. Hızlı getirme kapalı ondan olabilir servislerden otomatik yapın ve servisi başlatın bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin. Son sürümlerde wifi sorunu çözüldü. Temiz kurulum yaptığınızdan emin olun lütfen.
 18. Hosts dosyasındaki spotify satırlarını silip aynı yere kayıt edin. c:\windows\system32\driver\etc\ Hiç karşılaştırmadım o açıdan ama oyun için windows 10 kesinlikle.
 19. Normalde testlerde çalışıyordu.. 4-5 sistemde sanal ve gerçekte test ettim son sürümleri kaç kere. Çözdüğünüze sevindim. Diğer mikrafon yazanı etkin yapıp seçili olanı devre dışı bırakmayı veya hoperlör dışındaki hepsini devre dışı bırakıp tekrar yeniden başlatmayı deneyin.
×
×
 • Create New...