Jump to content

ONBUKA

Üye
 • Content Count

  1480
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

ONBUKA last won the day on June 22 2016

ONBUKA had the most liked content!

Community Reputation

1622 Excellent

About ONBUKA

 • Rank
  Sistem Derlemeleri

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

11061 profile views
 1. Selamlar hocam, size hasret kaldık. Windows 7 son güncel bir versiyon yapsanız ne güzel olur?

 2. hocam merhaba windows 8.1 performans sürümünün linki silinmiş ekleme şansınız mümkünmüdür acaba ?

  1. amd_turkey

   amd_turkey

   ONBUKA ne zamandır aktif değil. Paylaşımı bıraktı sanırım

 3. Yakın zamanda paylaşımlar devam edecektir.

  1. by_bozkurt

   by_bozkurt

   Aranan sistemlerden ^_^^_^

 4. Selam dostum,iyi çalışmalar.

  Elinde Win 7 tüm sürümlerin uefi desteklisi var ise bana link atabilirmisin hazırlamış olduğun çalışmanın.

  Ben net cafeciyim ve birçok yeni eski bilgisayar geliyor.Bir usb flash bellek ile tüm gelen bilgisayarlara format atmak istiyorum.Çoğu çalışmalar eski pc leri görmezken laptoplarda sorun çıkarabiliyor.Mümkün ise uefi ve sata destekli bir sürüm varsa tabi.Yardımcı olursan çok memnun olurum.

 5. Böyle bir şey mümkün değil hocam.Herhangi bir aktivasyon yok legal sürümdür.
 6. O ayrılan bölümü bir sorun olarak gören arkadaşlar için sonradan ayrılan o bölüm kaldırılabiliyor bilginize...
 7. usta bunun winrar şifresi nedir?

   

 8. Windows Catalog Sitesinde mevcut efendim. Kapalı ancak gizli değil ,ISOnun bulunduğu arşivde gizlemek isteyenler için küçük bir komut mevcut efendim.
 9. Windows 7 MSDN Edition Nedir ? Bir çok mecrada Windows 7 SP1 Microsoft'un Xp'den sonra en başarılı sistemi olarak görülmektedir. Çıkmasının üzerinden uzun süre geçmesine rağmen hala çok büyük bir kitleye sahip bu işletim sistemini güncel ve aynı zamanda hafif tutmak zaman zor bir hale geldi.Geçtiğimiz aylara kadar güncelleme sayısı 220 düzeyinde iken servis paketi 2 olarak nitelendirdiğimiz güncelleme paketi sayesinde artık güncelleme sayısı 70'lere kadar düştü ve bir çok eski güncellemeye sistemin ihtiyacı kalmadı.Microsoft yayınladığı toplu güncelleme paketi güncellemelerin sayısını düşürmekle kalmayıp yüzlerce güncelleme paketine ihtiyacı azalttı.Biz de bunu sisteme entegre etmeyi unutmadık.DISM yöntemi ile tamamen MSDN kalitesinde sade ve orijinal bir sisteme kavuşacaksınız. Derleme Hakkında ✓ Dönem : Haziran 2016 ✓ Sürüm : Windows 7 SP1 ✓ Dil : Türkçe ✓ Boyut : 6,11 GB (6.561.660.928 bayt) ✓ Sunucu: Turbobit.net ✓ Güncelleme Sayısı : 75 ✓ MD5:79C5A2B7AA5C5AD9FE2DBF53DDDB69A8 Sürüm Listesi ✔ Windows 7 SP1 Starter (x86) ✔ Windows 7 SP1 Home Basic (x86&x64) ✔ Windows 7 SP1 Home Premium (x86&x64) ✔ Windows 7 SP1 Professional (x86&x64) ✔ Windows 7 SP1 Ultimate (x86&x64) ✔ Windows 7 SP1 Enterprise (x86&x64) Net Framework 4.6 .Net Framework bir çok programın altyapısı ihtiyaç duyduğu için olmazsa olmaz bir yazılımdır.Günümüzde çoğu yazılımın çalışması için bu yardımcı yazılıma ihtiyaç duymaktadır.Dahili olarak .Net Framework 3 sürümü sisteme entegre olarak gelse de malesef orijinal olarak .Net Framework 4.6 gelmemektedir.Biz de bu eksikliği en iyi şekilde gidermek için orijinal Network 4.6 Sürümünün final yapısını sisteme ihtiyaç duyulan bütün güvenlik güncellemeleri ile birlikte entegre ettik. ARAÇ PAKETİNİ İNDİR :::: Microsoft Windows 7 SP1 AIO [2016 HAZİRAN] İNDİR ! ::::
 10. Efendim çalışmalarımın sıkıntısız olması benim için en önemli etmendir. Tutarlı ve sıkıntısız olması için önce sanal sonra kendi makinamda çalışmamı test etmekteyim bunun en büyük sebebi onca emeğin boşuna gitmesini önlemektir. Şu ana kadar hiç bir sıkıntısı olan derlememi yayında tutmadım bunda da sorun olmadığı kanaatinde olup benim gibi düşünen başka insanların yorumlarını görünce bu düşüncemden hem emin hem de mutlu olabiliyorum. Bu yüzden UEFI kurulum yapmadan önce lütfen internette kuruluma yönelik yayınlanan rehberleri okumanızı rica ediyorum. Ayrıca eğer UEFI kurulumu yapmıyor iseniz lütfen ve lütfen 64 VE 32 BİT SİSTEM KURULUMU penceresinde kuracağınız mimariyi seçin aksi halde HATA KODU almanız gayet normaldir çünkü isteğinize yönelik şıkkı seçmez iseniz aksi mimarinin boot dosyaları yüklenecek ki bu da hataya sebebiyet verecektir. İlgi ve alakanız için çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım.... İyi akşamlar,hayırlı ramazanlar...
 11. ESD içermektedir efendim WIM değil,bilgisayarınız desteklemiyor olabilir. Valid olmamasının sebebi dosya yapısının ESD olmasıdır. Bugün güncellenecektir.
×
×
 • Create New...