Jump to content

Proctives

Üye
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Proctives last won the day on January 23 2016

Proctives had the most liked content!

Community Reputation

71 Excellent

1 Follower

About Proctives

 • Rank
  ☾☆

Profile Information

 • Male
 • Ankara

Recent Profile Visitors

955 profile views
 1. Üstümüzden eksilmesin ay yıldızın gölgesi...
 2. Öncelikle Allah analı babalı büyütsün diyeyim. Fikrimce Almina Nur ismi güzel durur. İkisini de aynı anda kullanabilir, iki ad olmasına rağmen kısadır. Ne bileyim bence yakışıyor yani bu ikili. ☺
 3. Ben McAfee Total Security kullanıyorum 4 yıldır, hiç başımı ağrıtmadı. (Lisanslı) Ücretsiz olarak da format attığım çoğu bilgisayara Comodo Premium kuruyorum. Şimdiye kadar hiç olumsuz geri dönüş almadım.
 4. Teşekkürler, hepsi için hala geçerli bilginize sunarım...
 5. Öncelikle ilginiz ve detaylı cevabınız için minnettarım. Kendi adıma konuşmam gerekirse çok da araştırmadan açmışım konuyu, sizin sayenizde farkettim bunu. Yani çok da bilinçli kullanıcı değilmişim aslında. Bugün taahhütsüz günümün ilk günü, malesef bitti. :) Yeni yıla kadar bekleyeceğim artık 100-200 TL fazla olsun bunu göze aldım artık. Bence de siz doğru anlamışsınız. Bu konuda başka bir platformda açılan şu konuyu paylaşmak isterim, fikir olması açısından.
 6. Cevap için teşekkür ederim. Sonunda bugün bilen bir müşteri temsilcisiyle görüştüm. Mobil için aylık 4 GB,1000 SMS ve 500 DK her yöne paketime taahhütlü fiyatla 30 TL veriyordum, taahhütsüz 79 TL olacakmış. İnternet ve TV+ için aylık 125 GB AKK, 50Mbps Fiber İnternet ve Giriş Paket TV+ ve buna ek olarak yan oda uygulaması için aylık 85 TL veriyordum, taahhütsüz 174 TL olacakmış. Ve tüm kota ve kullanım aynı şekilde devam edecek.En azından bir ay için kabul edilebilir bence. Ses kaydını da sakladım ki ay sonunda sürprizle karşılaşırsam en azından söylenilenler çerçevesinde kullandığımı bilsinler. Bunu da buraya yazdım ki benim gibi Superonline 5'i 1 Yerde Paket kullanıp taahhütü bitenler yeni yıla kadar beklemek isterse ne kadar ödeyeceğini öğrensin.
 7. Turkcell Kampanyasız Kullanım Ücretleri Merhaba arkadaşlar, Turkcell'in 5'i 1 yerde kampanyasını kullanıyordum 2 yıldır. (TV+,Fiber İnternet ve Cep için dk,mesaj,gb)Yarın tahattüt sona erecek. Yeni kampanyalara baktığımda hepsi AKK'li. Müşteri Hizmetlerini aradım ve yeni yılda kalkacak olmasına rağmen kampanyaların hepsinin neden AKK'li olduğunu sordum ve bize resmi yazı gelmedi dedi. Peki bunlardan birisi seçsem yeni yılda paket değişikliği yapsam dedim 800-900 TL arası cayma bedeli ödeyeceğimi söyledi. Ben de yeni yıla girene kadar kampanyasız kullanacağımı söyledim. Bunun için her birinin birim fiyatını sordum ama bilgim yok dedi. Nereden öğrenebilirim dedim öğrenemezsiniz biz de bilmiyoruz dediler. İnternet sitesinde kampanya sonlanmasından sonra MB başı 0,015 gibi bir mebla yazıyordu. Sizce ne yapmalıyım? Yeni yılla birlikte gelecek olan kampanyalı tarifelerden birine geçmek istiyorum. Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.
 8. ASP.Net için Öneriler Merhabalar arkadaşlar, ASP.Net kullanarak bir yapının kat planlarının pdf olarak yükleneceği ve üzerinde düzenlemeler yapılabileceği (Görüntü işleme) bir site ve buna ek olarak android uygulamasını yapacağım. Fakat ASP.Net hakkında hiç bir bilgim yok(ödev konum) ve üç aylık bir sürem var. => Nereden başlamam lazım? Bana bir yol haritası çizer misiniz ona göre eğitimleri tamamlayıp uygulamaya geçeyim? Neleri öğrenmem lazım? Tüm tavsiyelerinizi bekliyorum, anlayışınız için teşekkür ederim.
 9. Öneri için teşekkür ederim, dediğiniz internet paketlerine baktım da şikayet var baya. Memnuniyetiniz nasıl, online oyunlarda,uploadlarda vb? Bir de bunun içinde TV yok, fazladan 30 daha eklersek anası danasını geçecek.
 10. Turkcell 5'i 1 Yerde Kampanyası Merhabalar, 2 senedir kullanmakta olduğum kampanya bitmek üzere olduğu için devam ettirmek istedim. Fakat bu kampanyanın son bulduğunu ve yeni tarife seçmem gerektiğini söylediler. Şuan 50 Mbps 150 GB AKK Fiber İnternet, TV+ Giriş Paketi ve cep telefonum için aylık 2 GB, 500 DK ve 1000 SMS hakkım var. Bütün bunlara 99 TL'ye sahiptim. Bana sunulan yeni paketlerde internet hızım 24 Mbps'a düşüyor ve cep telefonunu da hariç tutuyorlar ve benden 109 TL talep ediyorlar. Ne yapacağımı bilemedim, Turkcell'den hiç başım ağrımadı ama fazladan yaklaşık 40 TL verip internet hızımın düşmesini de istemiyorum. Başka firmalara mı baksam acaba? Bana öneride bulunur musunuz?
 11. Merhabalar, E-Posta istemcisi kurmak istedim ve Thunderbird kurdum. Gmail hesabımı eklemek istedim ve parolayı doğru girmeme rağmen parola hatalı diyor. Gmail girişte iki aşamalı doğrulamam mevcut, bundan dolayı mı veriyor bu hatayı? Nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.
 12. Merhaba arkadaşlar, Bir blogger sayfası düzenlemek istiyorum ama paylaştığım her kayıt ve sayfa iki defa görünüyor. Üst taraf kısmına biçim işlemiyor alt kısım benim biçimlendirdiğim kısım oluyor. 1.Kısım anasayfadaki çıkan başlık kısmı 2.kısım mesaj kısmı. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim acaba? SİTE LİNKİ: http://fatihulkuocaklari.blogspot.com.tr/
 13. %61 e kadar değil de şarja takmadan açılmıyor mesela pc. Takar takmaz da direkt %61 yazıyor ne iniyor ne çıkıyor. Kabloyu çeker çekmez kapanıyor tekrardan. Teşekkür ederim öneri için. Ben de format atacaktım tam, formattan önce moralimi bozdu.
 14. Merhabalar, Laptopumun bataryasına ne oldu bilmiyorum ama %61 seviyelerinde takılı kaldı ve dolmuyor. Üstelik şarjdan çeker çekmez kapanıyor. Kayıp oranı bir hayli yüksek. 1 hafta önce böyle değildi, ne olabilir de böyle bir kayıp yaşamıştır acaba? Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Saygılarımla...
×
×
 • Create New...