Jump to content

toruntorba

Üye
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About toruntorba

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

391 profile views
 1. Teşekkürler verdiğin bilgiler için. Güzel bi multiboot usb oldu. Tek problem uefi için wim dosyalarını kullandım. Legacy için iso dosyalarını kullandım. Boyut biraz büyük oldu. 32 gb diskte 100 mb boş yerim kaldı
 2. NT6 işleminden geçmemiş isolarda da aynı hatayı veriyordu. Problem Qemu dan kaynaklanıyormuş. Bios üzerinden boot ettiğimde hata vermiyor. Sormak istediğim 2 soru daha var. Boot işlemini firadisk mi daha hızlı gerçekleştiriyor yoksa NT6 mı? Eski bi makinada boot etmeyi denedim çok uzun sürdü boot işlemleri. Birde wim dosyalarınıda firadisk ile boot edebilirmiyiz?
 3. Bu hatanın sebebi nedir acaba? Köylü hocamın Usb Multiboot 2015 Uefi Acronis Recoveryedition 2 konusundaki dosyalar ile birleştirdim. Herşey doğru olmasına rağmen firadisk isoları görmüyor. NT6 ile uğraşmak istemiyorum.
 4. Hayır hocam bende diskleri hiç görmüyor. C D bölecem. O kısım gelmiyor..
 5. Beyler iso dosyaları hdd yi görmüyor? Win7 Dvd'min image nı aldım. Cd'den başlatınca görüyor hdd yi. Usb de görmedi. Isoyu açıp atacam onuda beceremedim. win7-win8-xp hepsi bi flashta olsun istiyorum? 
×
×
 • Create New...