Jump to content

Django

Üye
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Django last won the day on February 8 2018

Django had the most liked content!

Community Reputation

49 Excellent

About Django

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

700 profile views
 1. modemi kapatıp açtığında kaldığı yerden indirme devam ediyor mega uygulamasında.
 2. Bekliyoruz. Yabancı yapımlardan kurtulalalım.
 3. Düzgün indirememişsinizdir. Ben de aynı dosyayı indirdim. Winrar 5.80 ve üzeri ile açın.
 4. Az önce format attım. Ve Türkçe dil eklemede sorun yok. Ancak bunun için yapılması gereken. Hizmetler'den kapalı olan Windows Update açık hale getirip başlatmak. Akabinde Türkçe dil hemen ekleniyor. Güncellemeler de yapılıyor ancak bunda diğer .476 Oprekin çalışmasında Windows güncellemesi yaparlem sürücüler de otomatik güncelleniyordu. Bu çalışmada ise sadece Windows güncellemesi güncelleme listesinde görünüp sürücü güncellemelerini güncelleme sayfasında göstermeden arka planda yapıyor.
 5. En fazla 100 TL ki alacak biri varsa ona önerim budur. Ben bunu 50 TL ye de almam. Çöpe atacak para yok bende. Haa tarihi hard disk çöplük müzesi koleksiyoneri olsaydım 20 TL verirdim buna.
 6. Sahte lisans diye sürekli uyarı vermeye başladı bugün. Yardım/IDM hakkında bölümünden baktığımda lisans vardı ancak, sürekli ekrana bildirim geliyordu sahte lisans şeklinde. Yaklaşık 7 gün sorunsuz bir şekilde kullanmıştım. Revo ile kaldırıp başka bir çalışmayı kurdum. Şuanda sorun yok.
 7. 10/2011 üretim tarihli 9 senelik HDD ederi benim gözümde 100 TL oda 3 TB olmasından.
 8. Henüz denemedim ancak Oprekin'in yapmış olduğu diğer Plus serilerinde Türkçe Dil indirilebiliyordu.
 9. Windows 10 Pro 1909.657 Lite Plus by Oprekin Türkçe Dil Eklenebiliyor https://mega.nz/#!do8XnLpR!aPnb9k5Zkndi1scMaR25dWA8yFJkrg2HVcEnXWbDnkEVersion: 10.0.18363.657Code Name: 19H2Author builds: OprekinArchitect: 64bitSize: 2gb (ESD)Language: EnglishFresh clean install supported only DİLİ TÜRKÇE YAPMAK: Türkçe dil eklemede sorun yok. Ancak bunun için yapılması gereken. Hizmetler'den kapalı olan Windows Update açık hale getirip başlatmak. Akabinde Türkçe dil hemen ekleniyor. Güncellemeler de yapılıyor ancak bunda diğer .476 Oprekin çalışmasında Windows güncellemesi yaparlem sürücüler de otomatik güncelleniyordu. Bu çalışmada ise sadece Windows güncellemesi güncelleme listesinde görünüp sürücü güncellemelerini güncelleme sayfasında göstermeden arka planda yapıyor. Benioku! (Google Translate Çeviri) Bu site özellikle yalnızca ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmış Windows modifikasyon mesajları içindir. İşte bilmeniz gereken bazı bilgiler: Tüm Windows değişiklik sürümleri yalnızca Windows 7 ve 10 64 bit sürümleri için mevcuttur . Özellikle Windows 10 için güncelleme derlemesi yalnızca LTSC sürümü ve en son Windows 10 Pro sürümü için tercih edilir. Tüm windows değişiklik sürümleri etkinleştirilmedi. Tüm windows modifikasyonum sadece gelişmiş kullanıcı için, tüm özelliklerin burada olmasını veya fonksiyonun normal olarak çalışmasını beklemeyin, “lite” nin ne anlama geldiğini bilmelisiniz . Tüm windows değişiklik derleme windows son sürümünden yapılmış montaj, son sürüm olmayan bir sürüm için zamanımı boşa harcamaz. Tüm sürüm indirme bağlantılarında çok sayıda reklam varsa lütfen şikayet etmeyin, reklamlardan nefret ediyorsanız neden beni desteklemiyorsunuz? Modifikasyonum beklediğiniz gibi değil mi? basit kullanma . İhtiyaçlarınıza uygun değiştirilmiş bir versiyon mu istiyorsunuz? bağış göndererek desteğinizi gösterin. Boş zamanımı bir değişiklik yapmak için kullanıyorum, bu yüzden bazı hataların hemen düzeltilmesini beklemeyin. İnşa etmek benim windows lite zevk umuyoruz!
 10. aksine çok önnemli. 5hz de kayıp yok denecek kadar az oluyor. etherhet ile bağlanmış gibi oluyorsun. vodafone huawei 300s fiyat performans ürünü bunu alın.
 11. SÖZÜN ÖZÜ REKLAMLI VE KULLANICI ADI OTOMATİK olan hiçbir işletim sistemi ile işim olmadı olmazda. Yapan reklam ve kullanıcı adı otomatik olduğunu belirttiği sürece kimse laf söyleyemez. Benim gibi asla kullanmaz olur biter. Ama reklam ve kullanıcı adı otomatik olduğunun bilgisini vermeyene her türlü saydırılabilir.
×
×
 • Create New...