Jump to content

canbjk

Üye
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About canbjk

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. 7 ay yani 213 gün ben yeni aktifleştirdim öyle yazıyor.
 2. linkte sıkıntı yok ben şimdi indirdim eğer idm kullanıyorsan hata verebilir bu dosya aynı anda iki indirmeye izin vermiyor hatası alıyorsundur. onun çözümü tarayıcıdaki sayfayı kapat idm yi aç dosyaya tıkla devam et iner.
 3. Arkadaşlar 5Kplayer Türkçe yama lazım nasıl yapcaz bilgisi olan varmı Bu Konuda Bildiğim Kadarıyla Yagmuradam Bilgili Yaparsa iyi olur.
 4. mustafakarasan sana tavsiyem elinde başka bilgisayar varsa onunla indir sorun yaşamassın muhtemelen çünkü bendede bir bilgisayar var bir yıldan fazladır ne indirirsem aynı sıkıntı bendede oluyor allahtanki başka bilgisyar var elimde ben dosya indirmelerde onu kullanıyorum sorun olmuyor benim tek düşüncem büyük ihtimalle hard disk belli kısımlarda arızalı olduğu için yapıyordur mesela aynı bilgisayarda sağlam bir dosyayı kopyaladığım zaman bile hata veriyor örnek c den d ye kopyaladığım zaman oluyor onun için elinde başka bilgisayar varsa onda dene sorunun çözülmüş olur yoksa boşuna indirip uğraşırsın.
 5. mustafa abi orjinal iso dosyasını görmüyor onu nasıl yapcaz
 6. bendede çalışmıyor hata veriyor (Hata lütfen destek için yazarla iletişime geçin) böyle bir hata veriyor.
 7. mustafa abi ellerine sağlık güzel olmuş senin yaptığın çalışmalar bambaşka ben hala senin çalışmalarını kullanıyorum bu yaptığın değişiklikleri paylaşma imkanın varmı paylaşırsan makbule geçer başarılarının devamını diliyorum.
 8. muhteşem görünüyor sabırsızlıkla bitmesini beklicem.
 9. http://www.tnctr.com/topic/288246-windows-10-tum-surumler-12in1-uefi/
 10. ne zaman eklenecek yeni sistem merakla bekliyoruz .
 11. bildiğin mp4 video bütün media playerler acar ya yanlış inmiş yada bilgisayarında sıkıntı var bir daha indir dene bakalım acmazsa sıkıntı bilgisayarında.
 12. Ne çabuk silindi  linkler daha bir saat olmadı.
×
×
 • Create New...