Jump to content

Ismail_Var

Üye
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Excellent

About Ismail_Var

 • Rank
  TnC Bronze

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

2320 profile views
 1. Google hesabımdaki bütün verileri başka google hesabına nasıl aktarabilirm?(Kişilerden Google play satın almalara kadar)

 2. pdf dosyalarının ufak resimleri chromedu. Sonra beyaz kaldı(sanki acacak program yokmuş gibi). Chrome u silip yükledim, düzelmişti. Reset attıktan sonra yine aynı kaldı. Nasıl düzeltebilirim hocalar?

   

  http://prntscr.com/mpvif1

 3. Windows 7 lerde böyle bir şey var. Çözülebilirse çok iyi olur.
 4. Hocam çalışma için teşekkürler. Windows 7 de özellikle fareyi çıkarıp başka usb slotuna takınca çok bekliyor. Onu da ayarlayabilir misiniz?
 5. Hocam zemana ye güncelleme gelmiyor ki niye kullanıyorsunuz?
 6. Bular girilmiyor bile hocam Hocam heralde o ekranı kaldırdınız. Ufak bişi görünüyor ama gidiyo. Güzel olmuş eline sağlık işime yarar.
 7. Hocam bunda bilgiyar her açıldığında unable to connect internet hatası filan veriyor mu?
 8. w10 bir güncellemi yani w7 ye gelen daha bir şey dememe gerek yok. Eski yazılımla uğraşsın demiyoruz. İntel HD 3000 e w10 kuramazsın diyor, Microsoft driverini cıkarıyor. Sonda niye kasıyor diye forumlarda mı gezelim?
 9. Ben w7 alıp kullanırken w10 alıp kuracam diye bişi görmedim. w8 e de geçerken böyle bir şey yoktu. w10 da niye var?
 10. madem donanımla ilgili sorunumuz var, niye her windows a w10 güncellemesi geliyordu? Destek vermeyeceksen ona göre kullanıcıya w10 sunman lazım.
 11. Bellek takılı iken https://yadi.sk/d/fqGqz7f-NftP7A şuradaki uygulamayı çalıştırdığınızda görüyorsa formatlayın düzelecektir.
×
×
 • Create New...