Jump to content

yy1980

Üye
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

About yy1980

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

519 profile views
 1. herkez farklı birşey öneriyor bilgisi çok olan tecrübesi olan fayda edermi etmezmi bilmiyorum.virüs denilen şey en çok sahte lınk. reklam. sahte indir lıng.gibi sitelerde bulaşıyor. reklam engelleme programı virüs programı pc olması.virüs denilen şey bulaşması imkansız diye düşünüyorum şahsi fikrim.
 2. kunu başlığında anladım kadarıyla kablo ve kablosuz ardaki hız farkı.bunun benzeri bende meraktayım 2 yıl oldu turk telekom 35 mbis hız alıyorum telefonda 30 mbis kadar hız alıyorum taahhüt biti turknet geçtim şu anda 60 70 mbis hız alıyorum.yanlız kablosuz cihazlarda hiç bir şey farketmedi kendi fikrim modem vdsl olsada 2.4 ghz olmasında di ye düşünüyorum.
 3. 2 gün önce wın7 indirdim iso boyut yakın güncelleme çıktı.microsoft orjinal iso herhalde.kokteyli programı üzerine kurdum.pek fark göremedim.bunuda belirtim yiğidi öldür hakkını yeme.deyimiyle.güncel wın7 kurdum.kokteyli kurdum gayet satbil çalışıyor.
 4. ımel android 8 üstü gitikçe zor hale gelmeye başladı.yanlız pc box imei cihazı ile bitmiyor .1 hafta önce tel ımel kapandı 15 yıldır tecrübesi olan telefoncu arkadaşa gitim.ve beni başka yere yönlendirdi .android 7 düşük olan atabiliyor .sordum beceremiyormusun onun cevabı bunun gibi programlar ücret yüksek beli firmalar satıyor. dedi.
 5. slem arkadaşlar iş yerimde dış ortam access point 2.4 ghz kullanıyorum. evimde dış ortam access point 2.4 ghz var yanlız evdeki sıkıntı çıkarıyor. 5 ghz almayı düşünüyorum acaba uyumlu çalışırmı. 2.4 ghz olan telefon yada wifi adptörlerin çalışmayacağını biliyorum zaten evde ayriyeten rotur var bilgisi olan almadan önce yardımcı olursa makbule geçer
 6. en son sürümü nod32 indir bu keyle etkinleştir BWK5-XH98-NPTP-RSXS-X2F7
 7. güzel olmuş ilerliyen zamanda x64 bit uefı olma imkanı olsa .çok iy olur.
 8. uefı format atacaksan hardisk ilk önce gpt çevirmen lazım .hardisk önemli arşivin varsa başka hardsike kopyalaman lazım öylece dene.
 9. https://turbobit.net/y926h80phm6p/WND101803BUSAUG18.64B.SGN.rar.html bu ling te indiryorum ne çıkarsa artık
 10. Bilgisayara el ile, manuel IP Ver
×
×
 • Create New...