Jump to content

erdemiri

Üye
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

879 profile views

erdemiri's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

19

Reputation

 1. Üstadım 23h2 çıktı. Acaba yine home single language tabanlı bu lite sistemin yeni versiyonu gelir mi? Gelirse çok mutlu oluruz. İnanılmaz stabil bir sistem çünkü.
 2. Zaten bu çalışmada fare yenileme kısmı eski windowslardaki gibi. Buna ek olarak bilgisayar özelliklerinin olduğu sayfa da eski windowslardaki gibi. Her açıdan bu sistemi çok sevdim.
 3. Merhaba. Öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ederim. Şu ana kadar 2020'nin sonlarında yayınladığınız Windows 10 TNCTR Edition sürümünü kullanıyordum. ( Windows 10 1809 - 17763.1577 temeli üzerine kurulu) İnanın şimdiye kadar kullandığım en akıcı performansı aldığım sistemdi diyebilirim. Fakat şu an forumda linki dahi yok. Neyse ki arşivde saklıyorum:) Birkaç gün önce de Windows 11 sürümüne yükseltme zamanı geldi diyerek bu lite sürümünüzü yükledim. 4 gb ramli pentium n4200 işlemcili zayıf denecek bir laptop olmasına rağmen hiçbir takılma ya da performans düşüşüne rastlamadım. Bana windows 10 1809'u aratmadı. Özellikle Home single languageyi seçmiş olmanız da mutluluk verici. Bana nedense hep diğer sürümlere göre daha akıcı gelmiştir. Laptopun fabrika çıkışlı lisansı da home single language olduğu için windows 10 kurmuşum gibi kendiliğinden aktivasyonu yaptı. Hoşuma giden diğer bir özellik de bilgisayarıma sağ tıkladığımızda sistem bilgisinin gösterildiği bölüm eski windowslardaki gibiydi. Özlemişim bu sayfayı Fotoğrafını ekledim. Böylesine kaliteli bir çalışmayı bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür ederim. Sevgiler.
 4. @MrRush Üstadım bir sorum olacaktı. Malum bu sistem ile sevgili Emre'nin paylaşımlarında bulunan TNCTR Edition sistemi aynı temelde hazırlanmış sistemler. Sizin bu TNCTR Premium Edition versiyonunda olan sürüm yükseltme pasif özelliği acaba Emre'nin TNCTR Edition sisteminde de mevcut mu hatırlıyor musunuz?
 5. Hocam ellerine sağlık. Aralık 2020'den bu yana sizin ahzırlamış olduğunuz Windows 10 Home SL TNCTR Edition sistemini kullanıyorum ve açıkçası bugüne kadar kullandığım en stabil sistem diyebilirim. Size sorum şu olacak. Laptopumda kendisiyle gelen Home SL lisans var. Acaba 11'e geçsem kendi lisansıyla yine aktifleşir mi bu konu da bir bilginiz var mıdır?
 6. Üstadım elinize sağlık. Laptopumda orjinal home single language lisansı mevcut. Acaba çalışmanızdaki aktivasyon aracını formattan önce silme şansımız var mı? Yani saf bir kurulum yaptırabilir miyiz?
 7. Öncelikle değerli emeğiniz ve bu kaliteli çalışmanız için çok teşekkür ederim. Sizden ricam, laptopunda orjinal home single language lisansı olan kişiler için de böyle performans odaklı bir çalışma yapabilir misiniz? Windows 10un son büyük güncellemesi de gelmişken, şayet imkanınız olursa çok mutlu olurum.
 8. Merhaba. Paylaştığınız sistem versiyonunu görünce yazmak istedim. Ben de uzun süredir sevgili Emre028'in TNCTR'ye özel hazırladığı Windows 10 TNCTR EDITION sürümünü kullanıyorum. Ve bu çalışmanın sürüm numarası da 1809 (17763.1577) yani sizin paylaştığınız sistemin derleme numarası ile aynı... Sizin elinizdeki sürümde birçok özellik silindiği için hatalar alıyor olabilirsiniz. Size tavsiyem TNCTR EDITION'u kurmanız... Bugüne kadar gördüğüm en stabil, en hatasız ve en hızlı çalışan Windows 10 sürümü bu oldu. Kolaylık olması açısından orijinal linkini bırakıyorum. Kurarsanız yorumlarınızı da beklerim. Memnun kalacağınıza eminim. Bu vesileyle sevgili Emre028'e de tekrardan teşekkür etmiş olayım. Sevgiler. https://www.mediafire.com/file/g8l7g6fl2ee1qio/Win10_TNCTR_Edition.iso/file
 9. Üstadım elinize sağlık indiricem de acaba bu 2004 çalışmanızda sağ tıkta sahiplik al var mıydı eklemiş miydiniz?
 10. Emre üstadım Windows 10 Pro BlueMemory | x64 | Ekim 2020 çalışmanızdaki windows sürüm numarası kaç acaba 1809, 1909, 20h2 vs gibi? Bir de 20h2 programsız çalışmanızın linki kırılmış yenileyebilir misiniz?
 11. Bugüne kadar kullandığım en akıcı ve performanslı windows sürümü desem inanır mısınız? Bence inanın... Bu ve aynı sürüm yapısına sahip olan tnctr edition versiyonu... Her ikisini de şiddetle tavsiye ediyorum. 1809 özellikle oyunlarda çok stabil çalışıyor... Emeğinize sağlık her ikinizin de...
 12. Merhaba bu sistem uefi olarak kurulabilir mi? boyut yüksek olduğu için soruyorum.
 13. Öncelikle elinize kolunuza sağlık. Çok stabil ve hızlı çalışıyor. Yalnız bir sorum olacak. Örneğin usb flash bellek taktığımızda ekranın sağ altında takıldığına dair bir bildirim çıkar. Ya da usb'yi çıkarırken "aygıtı çıkar" dediğimizde güvenle çıkarıldı gibi bir bildirim çıkar. Bu ufak bildirim pencereleri gözükmüyor sanırım kapalı. Acaba tekrardan nasıl aktifleştirebiliriz hocam?
 14. Sizlerin paylaşımlarını severek takip eden insanlar var sevgili emre... özellikle tnctr edition sürümü benim kullandığım en sağlam sistemlerden biriydi. Lütfen forumu bırakmayın. Kul hakkına girenleri allah'a havale edin gerisini boşverin. Biz her zaman destekçiniziz
 15. Merhaba. uup dump sitesinden 17134.48 yani son hali olan sürümü indiriyorum fakat bunu nasıl isoya çeviririm yardımcı olabilir mi
×
×
 • Create New...