Jump to content

blackjack1921

Üye
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About blackjack1921

 • Rank
  Yeni üye

Profile Information

 • Male
 • C:\Users

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. Ekran alıntısı yaptığınız resimdeki dosyalar normalde bir klasöre çıkartılıp kurulum yapılır, hepsi bir bütündür. kurduğunuz bir program Visual C++ dosyalarını C diskinin ana dizinine çıkarmış. Ücretsiz bir Antivirüs programı kurmanız gereklidir yada en azından defender aktif olsun, ne kadar dikkat etsek de önlem almakta fayda var.
 2. Yanlış bilgi, virüs bulaşmamış, Visual C++ kurulum dosyalarıdır, güvenle silebilirsiniz.
 3. Yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz , Aygıt yöneticisinden devre dışı bırakıp tekrar aktif edebilirsiniz .Bazen hamachi benzeri ağ programları bu soruna neden olabiliyor eğer kullanmıyorsanız sistemi yakın bir tarihe geri yüklemenizi öneririm.
 4. Bunu dener misiniz Chew_WGA_V0.9.rar . Anti virüsünüzü kapatmayı unutmayın.
 5. Bios ayarlarını sıfırlamayı dene , Boot bölümünden harddisk i devre dışı bırakmış olabilirsin . İnternetten baktığıma göre görsel Bios var sanırım, Fast Boot u kapatıp deneyin.
 6. Bilgisayarınızın altında S/N yada Serial Number kısmını paylaşırsanız size uydun bios güncellemesini paylaşıp nasıl yükleyeceğiniz i söyleyebilirim örnek
 7. Adblock tarzı eklentiler bu sorunu engellemez. Önerim host dosyanızı kontrol etmeniz , bir de windows güvenlik duvarı ayarlarınızı sıfırlamanız. Adwcleaneri önermişler şu sekmedeki ayarları yaparsanız host dosyası ve güvenlik duvarını sıfırlayabilirsiniz. önce bunları işaretleyin sonra tarama yapın, tarama sonrası host dosyanız ve güvenlik duvarınız normal haline dönecektir
 8. kurtarma anahtarı yoksa malesef
 9. Telefonunuza bir microsoft hesabı kurulmuş ise mağazadan "windows insider" uygulamasını yükleyip deneyebilirsiniz fakat 630 un 512 mb ram i olduğu için diğer cihazlar gibi son sürümü alamaz.
 10. modifiyeli yada lite windows mu kullanıyorsunuz ? temiz bir kalıp ile kurulum yapıp driverları üreticinin sitesinden kurmanızı öneririm ."ntoskernel.exe" genelde bozuk ram olunca karşılaşılan hata, eğer yapabilirseniz memtest ile ramlari kontrol edin bir sorun yoksa temiz kurulum yapın.
 11. Arkadaşlar, çalışan bir standart, 8 sürümü yüklermisiniz ? acil lazım
 12. bozuk bir diskten kurtarma mı yaptınız ? dosya nasıl bozuldu ? biraz ayrıntı verseniz son cözüm dosyayı linux ortamında açmayı deneyebilirsiniz örn. ubuntu
 13. bence CyberGhost kullan ücretsiz sürümde ilk bağlantıda 1 dk bekletiyor ve sadece 3 saat ara ile tekrar bağlanma istiyor süre ve kota yok hotspot gibi reklamda göstermiyor.
 14. Windows saatiniz doğrumu ayrıca Windows telemetry engelleyici bir program kullanıyor musunuz ?
 15. bunun sebebi kullandığınız uygulamaların arka planda açık olmasından kaynaklı çünkü çalıştıracağınız bir uygulamanın açılmasını beklemeden açılmasını sağlıyor bunu geliştirici seçeneklerinden kapatabilirsiniz, kapattığınız zaman başka bir uygulamaya geçiş yaptığınızda önceki uygulama kapanır sadece kullandığınız uygulama ram tüketir.
×
×
 • Create New...