Jump to content

571

Üye
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About 571

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

506 profile views
 1. Şikayetleri okudum aman diyeyim bulaşmayın. Ucuz diye kesinlikle aldanmayın.
 2. Aynı sorun daha öncede benimde başıma geldi. Yazıcının bu modeli okuduğunuz bölümdeki etiketin komple fotoğrafını yüklersen doğru modelin sürücüsünü bulabilirim. Ama şu linkteki sürücüyü denemenizi rica edeceğim. https://www.canon-europe.com/support/consumer_products/products/printers/laser/i-sensys_lbp6000.html?type=drivers&language=en&os=windows 10 (64-bit)#disclaimer
 3. Ürün model bilgisi verirseniz yardımcı olayım.
 4. Amacım NTLite hatalarını gidermek değil. NTLite ile ekleyeceğim doğru güncelleme paketini edinmek. Örneğin şuan güncellemeleri WUD ile indiriyorum. gereksiz olanlarıda @MOTUNbir konuda paylaşmış olduğu blacklist'ten eliyorum. Doğrumu gidiyorum onu merak ediyorum. https://www.getblackbird.net/blacklist/updates/
 5. Kurulumdan hemen sonra aşağıdaki güncellemeler geliyor. Merak ettiğim husus şu; Şuan kurulum yaptığım bir bilgisayar da otomatik aldırıyorum güncellemeleri 176 adet buldu indirdi kuruyor. NTLite entegre sürümde ise 68 tane kurulu, 7 tane yeni güncelleme var.
 6. Free sürüm ile yaptım bu işlemi şuan kullandığım sürüm v1.8.0.7165 bu özellik mevcut.
 7. Merhabalar; Windows 7 kurulumunda sonra güncelleme benim bir hayli zamanımı almakta. İnternette araştırma yaparken NTLite ile toplu güncelleştirme entegre edilebildiğini gördüm. Hatta bir tane deneme amaçlı yaptım sanırım eklediğim güncellemeler eksik kurulumdan sonra bilgisayar halen güncelleme alıyor. Hazır güncelleme eklenmiş sistem kullanamıyorum. Lisans giremiyorum çoğunda bir şeyler eklenmiş çıkarılmış ben sadece güncelleme eklemek istiyorum. Tüm güncellemeleri nasıl temin edebilirim. Güncellemeleri NTLite üzerinde indirip ekledim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
 8. Merhabalar; sırf size cevap verebilmek için üye girişi yaptım. Huawei marka modemler acces point olarak ne yazık ki kullanılmıyor. Nedenini bende bilmiyorum ama defalarca denedim olmuyor siz yanlış birşey yapmıyorsunuz modem ile alakalı. Yapılacak zaten 2 tane ayar var, DHCP kapatıp modeme bir IP vermek. (Ana modemle aynı ağ geçidinde olacak) sonra Wi-Fi bilgilerini girip kullanabilirsiniz. Ana modemden gelen ethernet kablosunu Acces Point olan modemde sarı portlara takın WAN (mavi olana değil) Mesajı yazdıktan sonra araştırma yaptım bir çözüm önerisi gördüm aşağıdaki linkte bir çözüm var deneyebilir misiniz ? Burada anlatılan çözümde WAN (mavi port) portu kullanılıyor bilginiz olsun. Yani ana modemden gelen kablo Mavi girişe takılacak. https://www.zorluteknoloji.com/huawei-hg630a-access-point-ayarlari/
 9. Gazeteye ilan ver Kimliğimi kaybettim yükümsüzdür diye daha sonra gidip yeni kimlik çıkar kendine. Hatta gazete ilanının yayınladığı günün gazetesini al sakla. Adına şirket kuramaz imza sirküsü gerekli notere gidip yapması lazım yapamaz. Noter kimlik fotokopisi ile işlem yapmaz yapamaz. Kredi çekemez SGK yoksa kredide vermez banka ki kimlik fotokopisi ile olmaz o iş. En fazla gidip hat alır onuda anında görürsün E-Devlet üzerinden. Bankalara toplu şekilde talimat gibi bir durumda ne yazık ki yok. Ama yapabileceğin tek şey gazete ilanı ve kimlik değiştirmek. Sorun olmaz İnşallah ama sorun olursa elinde kanıtın olabilir. Kısaca korkulacak durum yok için rahat olsun... Eskidendi o kimlik fotokopisi ile şirket kurmalar kredi almalar.
 10. Naçizane fikrim yine teknolojiden yana ama şu şekilde; oy kullanılan sınıflara kamera yerleştirilecek tabi kabini göstermeyecek sadece bu sandığı ve sayım sırasında görevlilileri görecek açıda. Daha sonra görüntüler anlık olarak YSK'a ve seçime katılan siyasi partilere iletilecek. Daha sonra vay efendim şurada toplu oy kullanıldı burada şöyle oldu derdi kalkacak.
 11. @TheRifleman dediği gibi telefondan telefona değişir. Hızlı şarj destekleyen cihazlar 2000 mA kadar güç çekebiliyor.
 12. @ozanaus Arkadaşın kullandığı uygulama sanırım Ampere ben çok kullanıyorum bu uygulamayı. Sadece Android için mevcut aşağıda uygulama linkini bulabilirsin. Ben Ampere ile gereksiz işe yaramayan şarj kafalarını ve kabloları bununla test ediyorum. Ve %100 sonuç alıyorum. Google Play Ampere Kablo önerisi yapmak gerekirse de kesinlikle Spigen öneriyorum 2 tane aldım kullanıyorum 10 TL verip ayda bir değiştirmektense alın kullanın. Micro USB kullandığınızı düşünerek linki şurada Spigen Micro Usb Kablo
 13. Windows 10 Güncelleme Paketi Merhabalar; basit bir sorunum ile ilgili yardımlarınıza ihtiyacım var. Şöyle ki, elimde bir orjinal Windows 10 Pro imajı var bu imaj orjinal MSDN üzerinden indirildi ama 1 yılı geçti. Şuan yeni bir bilgisayara kurulum yapıyorum güncellemelerin çoğunu alıyorum. Daha sonra 1709 güncellemesi geldiğinde saatlerce (internetim hızım yüzüne) bekliyorum. Kurulum yaptığım bilgisayarlar kurumsal makina olduğu için modifiye sistem kullananamıyorum. İnternette her MSDN yazan imajıda indiremiyorum. Acaba 1709 güncellemesini manuel olarak yüklemenin bir yolu varmıdır ? Yada güvenilir bir İSO indrebileceğim kaynak.
 14. şükür kavuşturana

×
×
 • Create New...