Jump to content
TNC-TR

2016

Üye
 • Content count

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

2016 last won the day on April 9 2017

2016 had the most liked content!

Community Reputation

431 Excellent

1 Follower

About 2016

 • Rank
  Aktif üye

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

377 profile views
 1. Microsoft Runtime AIO Addon for Windows XP 32Bit *Microsoft .NET Framework 1.1SP1-2.0SP2-3.0SP2-3.5SP1-4.0 İstemci Profili ve Türkçe Dil Paketleri *Microsoft Visual C++ 2005SP1-2008SP1-2010SP1 http://www.mediafire.com/download/beoqe3b9sfcn7sj/XForce-GT-AIORunTimeXP.exe Microsoft Runtime AIO Addon for Windows 7 32Bit *Microsoft .NET Framework 4.0 İstemci Profili ve Türkçe Dil Paketi *Microsoft .NET Framework 1.1SP1 ve Türkçe Dil Paketi (Çıkarıldı) *Microsoft Visual C++ 2005SP1-2008SP1-2010SP1 http://www.mediafire.com/download/w3mayt0mcdnkwdb/XForce-GT-AIORunTime7.exe *** Paketlerden Microsoft .NET Framework 4.0 Genişletilmiş Profil ve Dil Paketi çıkarılmıştır. *** Paketlere 15.05.2012 tarihinde güncellemeleri entegre edilmiştir. Not: Bu paketler X-Force'un yaptığı paketler üzerinde değişiklik yapılarak ve güncellenelerek hazırlanmış paketlerdir. ..Teşekkürler X-Force dstk  ait bir paylaşımdır.
 2. 2016

  Www.agar.io Hücre Yeme

  Agar io yeni mod açıldı Party Modu
 3. Bu konu install.wim güncelleme vede netframework 3.5 eklemek için açılmışdır. @köylü çalışmalarını konularını da inceleminizi tavsiye ederim.
 4. Sürekli güncelleniyor ama sürükle bırak eklemediler.Bu arada eline sağlık @YAGMURADAM kaçıncı türkçe çeviriniz infoya nikinizi ekleseniz daha güzel olur :)
 5. 2016

  Www.agar.io Hücre Yeme

  Agar io yeni mod açıldı Experimental FFA Tekli mod Teams Takım modu Experimental Tekli Yiyici gül kurusu çark sakın içine girmeyin :)
 6. 2016

  Www.agar.io Hücre Yeme

  Yeni Rekor :)    
 7. 2016

  Www.agar.io Hücre Yeme

  1 haftadır yokdum pc bozukdu :cray: Yeni pc aldım Turkey serverde açılmış :) Demekki memleketteki işsizlik büyüyor hücremiz büyemesede :cray:    
 8. 2016

  Www.agar.io Hücre Yeme

  ilk başlarda titrek sincap gibi 100 cana vardığında kontrol çok rahat :)
 9. 2016

  Www.agar.io Hücre Yeme

  www.agar.io hücre yeme oyunu sizden ufakları yiyerek veya yerdeki sabit parçaları yiyerek oynanan bir oyundur.   Püf noktaları;   1-)Bağlandınız serverin ipsi gözükmüyor sayfayı yeniliyerek veya F5 basarak skor tablosundan belki aradınız serveri bulabilrsiniz   2-)Resimli şekil olması için google bakabilirsiniz Bir kaç örnek dogg turkey france italy moon mars vesera :)   3-)Boşluk tuşu bölünmenizi sağlar yemek ve hızlanmak için kullanabilrsiniz.Bölünebilmeniz için minumum  35 can gereklidir. W tuşu ile yem atar arkadşınızı besliyebilirsiniz ama cannınız eksilir score bölümü en yüksek bölümdür o anki canınız değildir.   4-)En güzel bölüm etrafda mayın ve yakınıda büyük hücre varsa tuuzla buz edebilrisiniz mayıını itmek için W tuşu ile sürekli mayına ateş etmeniz gerekir 60 70 civarlarında canınız gider.   5-)Oyuna girerken ayarlardan ülke seçimi yaptımız bölümde Show mass kutucuğunu işaretliyiniz hücreniz üstünde can ile ilgli bilgi verecekdir.   6-)Eğer başkalarını yemesseniz ufalıyorsunuz  rekorum 15 bin dağıttım çıkdım zirvede durmak çok zor ilk 10 na girebilrisiniz ama büyüdükce zorlaşıyor.   7-) Yerdekileri topluyarak 1000 puna kadar gelirsiniz sonra zor illa yiyeceksiniz.   Agar.io’da resimli nickler poland / usa / china / russia / canada / australia / spain / brazil / germany / ukraine / france / sweden / hitler / north korea / south korea / japan / united kingdom / earth / greece / latvia / lithuania / estonia / finland / norway / cia / maldivas / austria / nigeria / reddit / yaranaika / confederate / 9gag / indiana / 4chan / italy / ussr / bulgaria / tumblr / 2ch.hk / hong kong / portugal / jamaica / german empire / mexico / sanik / switzerland / croatia / chile / indonesia / bangladesh / thailand / iran / iraq / peru / moon / botswana / bosnia / netherlands / european union / taiwan / pakistan / hungary / satanist / qing dynasty / nazi / matriarchy / patriarchy / feminism / ireland / texas / facepunch / prodota / cambodia / steam / piccolo / ea / india / kc / denmark / quebec / ayy lmao / sealand / bait / tsarist russia / origin / vinesauce / stalin / belgium / luxembourg / stussy / prussia / 8ch / argentina / scotland / sir / romania / belarus / wojak / isis / doge / nasa / byzantium / imperial japan / french kingdom / somalia / turkey / mars / pokerface     Anlatım tamamen bana aittir. www.agar.io  C* ATSIZ C*  :) Şu sıralar siyaset meydanı gibi çok komik nikler var europa serverine gezin :D
 10. orjinal windows install.wim içeriği 7-zip le görebilir windows klasorunde xml olarak görebilirsiniz. Yada gimagex le görebilirsiniz. Windows 8.1 indstry pro tek imajdır Diğer windows 8.1 sürümleri multiple olanlar 2 imajdır.   Bu konu install.wim güncelleme vede netframework 3.5 eklemek için açılmışdır. @köylü çalışmalarını konularını da inceleminizi tavsiye ederim.
 11. Windows 8.1 ve Windows 10 netframework 3.5 Ekleme Bu işlemleri yapmak için windows 8.1 kurulu olmalıdır yada dism güncel olmalıdır. Yazılı kodları cmd olarak kayıt et. title 2016 www.tnctr.com..! echo ================================================================================ echo *** WinPc Guncelle *** echo ================================================================================ mkdir %systemdrive%\TEST\DVD mkdir %systemdrive%\TEST\DVD\sources mkdir %systemdrive%\TEST\TOOLS mkdir %systemdrive%\TEST\WIM echo+ pause dism /Mount-Wim /WimFile:%systemdrive%\TEST\DVD\sources\install.wim /index:1 /MountDir:%systemdrive%\TEST\WIM dism /Image:%systemdrive%\TEST\WIM /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:%systemdrive%\TEST\DVD\sources\sxs dism /Image:%systemdrive%\TEST\WIM /Add-Package /PackagePath:%systemdrive%\TEST\TOOLS dism /Unmount-Wim /MountDir:%systemdrive%\TEST\WIM /commit TEST\TOOLS klasoru içine imagex koy (imagex.exe windows iso sources klasorunde mevcuttur.) Güncelleme eklemek istiyorsanız TEST\TOOLS içerisine güncellemeleri ekleyiniz.   TEST\DVD klasoru içeriğine iso içeriğini kopyala (Sadece sources klasorunu kopyalmak da yeterlidir.) işlem sadece instal.wim içinde gerçekleşecekdir.   dism /Mount-Wim /WimFile:%systemdrive%\TEST\DVD\sources\install.wim /index:1 /MountDir:%systemdrive%\TEST\WIM mavi renkle işaretli olan yer install.wim içindeki windows sürümüdür.1 tane sürüm varsa değiştirmeyiniz. Hangi sürümü Netfx eklemek veya güncellemek istiyorsanız  index:1 sayısını değiştirmeniz gereklidir.
 12. 2016

  Windows & Office Skype Ile Etkinleştirme

  Başka keyle düzelttim. :)
 13. 2016

  Windows & Office Skype Ile Etkinleştirme

  Başka keyle düzelttim. :)
×