Jump to content

dreaman26

Üye
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About dreaman26

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

307 profile views
 1. Uzunlar hocam çok güzel bir çalışma olmuş,elinize emeğinize sağlık .Tam da benim istediğim gibi olmuş.İmajı paylaşabilirseniz çok hora geçer..Şimdiden teşekkürler.
 2. Ben usb hdd de aiobot'dan caliştırıyorum.Direk kurmayi denemedim hiç.Çünkü xorboot'dan calıştıramadığım paketleri aio boot dan calıştırıyorum. SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 3. Crasadure Hocam emeğinize sağlik cok tesekkur ederim.Ayrica emegi gecen herkezede tek tek tesekkur ederim... SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 4. Tmm hocam tesekkur ederim.Wimboot konusunu bilmiyodum onuda bi inceleyim... SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 5. awengers44 hocam tesekkur ederim.ben isoları direk (extract etmeden) xorboot dan denemiştim.Yarin bide dediğiniz gibi wimkur wim'ile deneyeyim. SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 6. Tmm hocam bekleyeceğim,cok tesekkur ederim.Bende şimdilik aio boottan kullanmaya devam ederim. SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 7. crasadure hocam anlatımlarınız gercekten çok güzel ve anlaşılır.Emeğinize sağlık.Ben xorboottan linux(ubuntu,kubuntu),ve androidx86 isolarını çalıştıramadım.Siz çalıştırabildinizmi yada denedinizmi? Bunun bir çözümü varmı acaba.Şİmdiden teşekkür ederim.
 8. Arkadaşlar xorboot'dan linux (ubuntu,kubuntu) ve android çalıştıran varsa nasıl yaptığını paylaşabilirmi.İso'dan çalıştıramadım.
 9. crasadure hocam teşekkür ederim,Aioboot'taki menülerimi xorboot dan kullanmaya karar verdim teker teker aktarıyorum şu ana kadar Easy recovery win10 ve xp kur'u çalıştıramadım.Bunlar için de bir çözümünüz varsa yardımcı olabilirmisiniz tekrar teşekkürler.
 10. Paylaşım için teşekkür ederim,emeğinize sağlık.Cresadure hocam.Hdd den başlatmak için gereken (HDD) dosyasını paylaşabilirmisiniz.Şimdiden teşekkür ederim.
 11. Hocam yine güzel bir konu,emeğinize sağlık,teşekkürler.Konunun başındayken sorayım dedim.Bu sistemi hali hazırda kullandığımız harici hdd ye boş partition oluşturup kurabilirimiyiz.Şimdiden teşekkür ederim.
 12. paylaşım için teşekkürler ama linkler çalışmıyor...
 13. Hocam ve konuya vakıf arkadaşlar,konuya yeniyim kusra bakmayın,sistemi harici hdd ye kuracağım ,videoyu izledim aynısını yaptım videodakilerin hepsi oldu.Bundan sonra hem uefili isoları,hemde uefisiz isoları fat32 ile oluşturduğumuz bölümemi entegrasyon yapacağız.Ben uefisiz isoyu fat32 bölümüne entegrasyon yaptığımda boyutu büyük olduğu için böldü.bide bu şekilde legacy sistemler görürmü acaba.Yoksa legacyler için ntfs bölümünedemi dosyaları oluşturmak ve uefisiz olanları orayamı entegrayon yapmak gerekir?Cevap için şimdiden herkeze teşekkür ederim.
 14. Hocam Paylaşım için teşekkürler.bende bugün itibariyle aio boot a başlıyorum.İncelediğim ve kullandığım(izmir teknik desteğe)göre bana daha kullanışlı ve özelleştirilebilir geldi,tavsiye edeceğiniz daha basit ve özelleştirilebilir başka bir sistem varmı?
×
×
 • Create New...