Jump to content

erdal4444

Üye
 • Content Count

  564
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by erdal4444

 1. cmos bende pille oluyor.denedim pek bişey olmadı.. bu durumda anakarta biosla ilgili nasıl bir çözüm bulunabilir.yeniden bios yazma durumu olabilir mi? olursa fiyatı ne olur? bilginiz varmı? bi bios atalım dedik hale bak..10 tane bios koyuyorlar.hangisini kursun millet..ssd uyumlulugu yok ram uyumlulugu yok m2 desteği vs vs.. bios çıkar 10 tane olsunda hepsi aynı işlevi görsün.hepsini sil kur mu yapıcaz anlamadım ki..öyle olursa hepsi farklı sıkıntı giderdiğini söylüyor.peki hangisini kurucaz?
 2. şu an zaten eski bios sürümü var..
 3. sitesinden indirildi hepside..bende onu anlamaya çalışıyorum
 4. yardımcı olabilecek yokmu arkadaşlar
 5. sürümü 500 olan 2015 yılına ait biosa 2017 550 sürümünü kurdum.bios ekranı geliyor fkat biosa girince çince yazılar çıkıyor mouse haretket edince 5-6 sn sonra donuyor.yeni bios update olan 580i kurdum aynısı oldu.ilk sürüme getirdim durum yine aynı..ne biçim bi güncelleme bu..kart mı bozuldu nedir? ekran kartıda bi ara kapattı kendini.sonrada dondu windows ekranında.karta bakıyorum.anormallik yok.update sonrası bu hale geldi..stabil çalışmıyor.önerilerinizi bekliyorum.
 6. internetler o yüzdenmi aşırı yavaşladı?
 7. yeni nesil kart ve işlemciler minimum windows 8 desteği ile geliyor.kuramamanın nedeni o..windows 7 artık eski yad orta seviyeli kartlarda işe yarıyor.kartın ve işlemcin fena..windows 10 kurmanı tavsiye ediyorum..illa zorlayıp bi şekilde win7 kurarsan sıkıntılar yaşaman olası durum.driver sistem vs..
 8. yok bunlar beni aşar bana sade şeyler lazım
 9. a4 kagıda herhangi bi resmi 3d olarak yapabilen var mı? yani bakıldıgında o izlenimi versin.. gözlüksüz olacak şekilde..bi ara mavi kırmızı kagıdı birleştirip denedim bi işe yaramadı
 10. üstat yapacagın şey anakartın üzerindeki bios pilinin aynısını bulup takmaktır.
 11. yüklenmiyor üstat..yada ben hata alıyorum.
 12. directx cab dosyalarını direk dism ile install.wim içine entegre oluyor mu? gömülü vaziyette olması durumu yani?
 13. repack kullanmam..normal kurulum..
 14. ayar vs vermene gerek yok..direk portların çalışması lazım..arka portlar çalışmıyorsa öndeki portlar hiç algılamaz..bios pilini çıkarıp takmadan dene..olmazsa cmos yap..olmadı kartı iade et..
 15. windows 7 oyun olarakta en son..borderlands 2 remaster kurdum açıldı..fakat borderlands 1 açılmadı 00000x7b vs hata verdi.
 16. sabit kullandıgım bi windows yok.modifiyeli ise kokteyl kullanıyordum bizaman ama baya oldu.şimdi ise agustos güncellemeli bi windwos kullanıyorum.dll silinmesi durumuda mı var hocam.yüklü görünüyor oysaki.
 17. 4.7 yüklü ama 4.8 kurulu olması gerekiyorsa onuda yüklerim..yine hata alırsak oyunlarda nasıl bir yol izleriz?
 18. 32 yada 64 bitleri genelde yüklüyorum..aynı visual c++ isteyen oyunlardabile sorun çıkıyor..son güncellemeleride kuruyorum aynı durum..
 19. oyunlarda farklı farklı visualc++ hatalarına denk gelmişsinizdir.vcruntime100.dll yada msvcp100 vs vs hataları çok başımıza gelmiştir.halen daha geliyor..son olarak 2 gün önce yüklediğim bir oyunda hata oluştu.visual 2010 kurdum düzeldi..başka bir oyun kurdum.bu seferde vcruntime140 hatası verdi..2015 visual içinde olan bi dll dosyası onuda kurdum fakat 0x0000007b hatası tekrar çıktı..anlamadıgım şu..tüm paketleri 2003-2019a kadar eksiksiz kurmama ragmen neden bu hataları alıyoruz..sürekli sil yükle yada farklı şeyler yapmak zorundamı kalıcaz..bu hatalara sebep olan şey nedir? nasıl bir yol izlemeliyiz..eski yada en yeni full paketleri kursak bile aynı hatalar oluşuyor..
 20. denemeni tavsiye etmem..bi arkadaşda youtubedan bakarak baya baya işlemci ayarlarıyla oynadı..sonunda 2 güne eline aldı işlemciyi
 21. sahibinden fiyatlarına bakınız..çok değil..
 22. ASUS (Expedition) GEFORCE GTX 1050 Tİ 4 GB O.C versiyondur..kullanmadıgımdan satıyorum..2018 garantilidir. 2 yıla yakın garantisi devam ediyor..penta garantisi vardır...elimdeki dp to vga converter aparatınıda vericem..fiyat 950tl.ciddi alıcılar mesaj atabilirler..
×
×
 • Create New...