Jump to content
TNC-TR

eca2424

Üye
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Excellent

1 Follower

About eca2424

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

188 profile views
 1. Karadurak ın tüm office lerini sorunsuz yükledim. Normal officeleri sorunsuz yükledim. Sizde bu sorun neden çıkıyor anlamadım.
 2. Mağazayı zaten tamamen kaldırdım. Mağaza Yok. Mağaza yüklemek isteyenler için link verdim. ha çalışırmı çalışmaz mı orasını bilmiyorum. Birde Şuradan deneyin bakalım. ( Store Apps & Xbox Games Support for LTSB 2016.zip olan)
 3. Teşekkürler. Güle güle kullanın.
 4. Alternatif linkler Anasayfaya eklendi. Teşekkürler forjest. Temizlik yap.exe virüs olması imkansız. Winrar ile açıp hazırladığım kodları kontrol edebilirsiniz. Eğer içiniz rahat etmezse direk silin. Mağazayı intenernetten aratın, güncelini indirin. Bildirimleri ayarlardan bakın tamamen kaldırmamıştım. Bu sürümde kokteyl yok.
 5. İconlar güzel. Bir sonraki sisteme İkon eklemeyi düşünüyorum.
 6. ISO orjinal zaten Programları soruyorsan software klasörünü silersen programlar kurulmaz. Tüm office'leri denedim Herhangi bir sıkıntı yok. Smartscreen zaten kapalı geliyor. Yönetici olarak bir daha denermisin. Mikrofonun uygulamalara otomatik erişimini kapatmıştım. Ayarlarını değiştirebilirsen çalışabilir. Birdahaki sefere direk entegre ederim. Daha önce WinSxS silinmiş sistem hazırlamıştım kendime, ancak bazen güncelleme sorunu oluyordu. Program kurarken bazı sıkıntılar yaşanıyordu. Yukarda bi arkadaşta WinSxS den şikayet ediyordu, İlla WinSxS silinsin derseniz birdahaki güncellemede WinSxS yi Silerim.
 7. VirtualBox programı kullanın. Sorunsuz çalışıyor. Evet bu sürümde arama özelliği ve başlat menüsüne sabitle devrede. Güncelleme kapatma işi yanlış hatırlamıyorsam hizmetler den yapılıyordu. En az 3 farklı makineye kurdum hiç bir zaman mavi ekranla karşılaşmadım. Bu sürümü daha sade yaptım. Servis ayarı vs hiçbir şeye dokunmadım. Yani bunu kurmanı öneririm. Dism kodlarıyla temizlik yaptırabilirsin. Ama maximum 400-500 mb temizler, ki bunuda önermem.
 8. Güncel sürüm eklendi.
 9. önemli - 27'' Inç Monitör Tavsiyesi

  Hayırlı olsun.
 10. kokteylsiz, daha temiz sistem hazırlayacağım.
 11. Yeni sistemde netframework güncelleme hatasını düzelteceğim.
 12. Sadece Rip Olsun

  Zor. Ama yine de bu siteye bi göz atın.
 13. Yerli Torrent Siteleri

  Şuan en iyisi hdturk.eu
 14. Windows 10 Soru Ve Cevaplar

  @DJ_Rush Hocam ISO ya DISM ile aynı anda hem wim i ESD ye çevirme hem .net 3.0 ekleme Hemde güncelleme entegre etmek için hangi kodları ve hangi sırayla kullanmam gerekir. Teşekkürller.
 15. @sk8er_boi Ege arkadaşın Programını yıllardır kullanırım. Ve hiç bir ücret talep etmedi bu güne kadar. Bu işi hobi olarak yapıyor ve ücretsiz paylaşıyor. Ben paylaşmaya devam ederim isteyen bağış yapar düşüncesinde sanırım. Sonuçta hobi olarak yapıyor, İş olarak değil. Bu yaptığı işede saygı duyulmasını istiyor.
×