PisiLinux

Üye
 • Content count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Excellent

About PisiLinux

 • Rank
  ➲ 🆃🅽🅲🆃🆁 💘

Profile Information

 • Male
 • Türkiye

Recent Profile Visitors

596 profile views
 1. @abdulhey_ Reklamlar farklı çıkıyorsa anonimdir.Forum yöneticileri reklamı seçme gibi bir lüksü olmuyor. Bu tür reklamlar her türlü sitede çıkabilir.Genellikle ilgi alanına göre çıkar ama bazen alakasızda olabilir. Özetle fuziy dolandırıcılığıda bir reklam ama sizden izinsiz abonelik yapıyor.Güvenlik diyorsanız ios yada winmobile li telefonlar kullannınız.
 2. Biz aldığımız  taktirleri hiç duvara asmadık :( Başarının tek farkı o 6 taktir belgesenin sobada yanan yağlı kağıtın sesi ..! Özetle 5 dakikalık bir izlenimmiş..!

 3. Ayarlar>Geliştirme seçenekleri işaretci konumu tıklı ise boş yap. Yada geliştirme ayarlarını en üstten kapat seç orjinal ayara döner.
 4. Abdulhey bu kadar kurcalıyorsun bir sistem yaptığını görmedik EasyBCD ile belki düzelir youtube de kesin @MOTUN @forjest anlatım yapmıştır
 5. Onun yerine suriyelilere yardımı kes doları düşür imzası toplansa daha iyi olur Adamlar aldıkları maaşı dolar yapıp birikince avrupaya gidecekler. Zaten bu arap dünyası ve sempatileri hem şeriat isterler sonrada laik ülkelere mülteci olarak giderler. Kanserli hücre gibi gittikleri yerde birde şeriat isterler.
 6. Ayarlar geliştirici seçeneklerine gir cpu kullanımı felan tıklı olabilir. Tek tek tıkları kaldırarak bak.
 7. Genel sağlık pirim borcu taksitlendirme ile faizler silinip tekrar yapılandırılacak diyorlardı. Ben 3 aydır bakdığım borç gözükmesken bu ay baktığımda geri gelmiş. Özetle faiz affından yararlanamadım.Bu gidişle ödemeyiceğim. Benimkine benzer olan varmı arkadaşlar :?
 8. Facebook sayfalama yok akıcı sayfa özetle eninde sonunda sayfa hata verecekdir aşağıya indikce.
 9. interneti kapattırdın ya Firefox yada ie kullan kotan bitmesin.Firefox seçeneklerden güncellemeyi umarım kapatmışındır. Chrome kullanırsan portableapss dan indir güncelleme yapmaz
 10. Sorunun basit flashı fat32 biçimlendir programı kullanırken sadece işlemi uygula format tıkı boş olsun. Cihazın modelini yaz belki kullananlar yardımcı olacakdır bazı modellerde boot menu f4 veya f12 ile seçileibliyor. Kapalı cihazı açerken dene yeniden başlıyan sistemde uefi kaynaklı çoğu cihaz hızlıca geçmektedir.
 11. Aynı şekilde interneti dışarı verdin pc ile cep telofnun netini kullandınız bunların reklam vermiş olduğu bir site denk gelirse reklamı tıklamasanız bile yine aynı tuzağa düşülmektedir. Tek korunma yolu gsm operatorlerini arayıp benden sesli veya yazılı talimat almadan hiçbir üyelik işlemini kabul etmiyeceğinizi bildirin.Biz bu olaydan sonra böle çözdük.
 12. Tarayıcıda bir reklam bile tıklamasan girdiğin sitede bunların reklamı varsa kendi abone oluyor. Bunun nedeni android bitmez bilmeyen açığıdır. Aynısı başımdan geçdi bende interneti cepden girdiğim zaman olmuştu. Faturalı hattı idi 2 kere aldılar gsm operatorleri ile anlaşmalı bir gün herkes bu kazığı yiyecekdir. Faturasız hatta fazla tl yüklemeyerek korunabilirsiniz.
 13. Yakdın beni dolar ....

 14. WinReducer Windows 7 Lite Yapımı Not: 1-Windows update silmeyiniz yaptığım testlerde msi dosyaları kurulmuyor. 2-Stabil olması için driverleri silmeden de bir imaj elde edebilirsiniz. 3-Bileşen silmek için 690 remover tıklıyarak seçebilirsiniz. 4.Dillerden ingilizceyi silmeyeniz (Format atma özelliğini kayıp ediyor.) 5-Starter HomeBasic Homepremium Profosyonel Ultimate sürümleri içinde kullanabilirsiniz Scripti. Sağlıcak ve dua ile kalınız tnctr ailesi İndirme Linki https://www.winreducer.net/winreducer-ex-70.html (64 bitte de uyguluyabilirsiniz ama 32 bitten büyük bir imajınız olacakdır.) Yeni sürümde çalışırsanız indirmiş olduğunuz .wccf uzantılı dosyayı not defteri ile açıp yeni sürümün versiyonu girip kayıt ediniz. Yada Version>v1.1.8.0 indirmek için indirme sitesinden sayfanın en altından arşivi tıklayıp uygun versiyonunu indirebilirsiniz. WinReducer v1.1.8.0 aşağıdan indir. https://ovbcng.by3301.livefilestore.com/y3mZH9SndYZxX2pMCquSAT76iuMIh8RVfEkryYw_wdXQk9zzwoIgTiXVpt-WqgCHGuDKyujUiXUENywPZW2QZ4R1FBXQ-0PcbpBAFK1doIUTsf_qGWk5q2DNaURLnrHmUZucLAQkTjTlwgvOELR7vKh3vamEmuCk1xVwYqzY6-wl_E/WinReducerEX70_v1.1.8.0.zip?download&psid=1 Sp1.wccf indirmiş olduğunuz .wccf uzantılı dosyaları WinReducerEX70\HOME\PRESETS adresine kopyalıyınız. Diğer anlatımlarım için bu sayfaları ziyaret edebilirsiniz ayrıntılı anlatım mevcuttur.