Jump to content
TNC-TR

chtbldrcn

Yeni Üye
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About chtbldrcn

 • Rank
  Yeni üye
 1. chtbldrcn

  Windows 10 Version 1809 Rs5 Layt

  Arkadaşlar şu windows isoları grup4dos'ta çalıştırmanın bir yolu yok mu?
 2. Zahmet veriyorum ama sanırım yanlış anlaşıldım. Bahsettiğiniz menüden sadece windows kurulumları gerçekleşmiyor mu? Bahsettiğim isolar windows isoları değil. Clonezilla, sergei vb.. Bunların isolarını çağırırken de bu menüyü kullanmıyoruz diye biliyorum ama..
 3. Söylediğinizi denedim lakin herhangi bir yere attığım iso dosyalarını hangi menü altında göreceğimi bulamadım.
 4. Bu işlere biraz yabancıyım. Bir kaç sorum olacak. Öncelikle bu sistemi usb bellek yerine tanışabilir harici diskte kullanabilir miyim? Bu sistemi harici hdd'de denedim. İmajı diske gömmeden önce EFİ kısmına ulaşabiliyordum ama şimdi BOOTİCE ile dahi EFİ kısmı gelmiyor. Daha doğrusu set accesable kısmında Assign Drive Letter mevcut ama o da EFİ kısmını getirmiyor. Bu sorun değilse eğer elimde bulunan win isoları dışındaki isoları bu sisteme gömerek nasıl çalıştıracağımı çözemedim. Kısa cevapları mevcut ise yardım rica ediyorum değilse değerli vaktinizi almayayım. Şimdiden teşekkürler emeğinize sağlık..
 5. chtbldrcn

  Mx Multiboot Usb 2017 (uefi-legacy)

  Merhaba, 27gb indi sonra hata verdi. Her hangi bir eklenti aracı ile indirmedim chrome'dan direkt çekiyordum. Yasak diye hata verdi gitti indirme. Torrent linki yok mudur?
 6. chtbldrcn

  Mx Multiboot Usb 2017 (uefi-legacy)

  Peki bu herhangi bir işleme engel oluyor mu? Olmuyorsa o şekilde kullanmak istiyorum da.. Boşuna 32-64gb flash almak istemiyorum. Gerçi anladığım kadarıyla genelde bu işin flash ile yapılmak istenmesi pratik oluşundan ve diskte veriniz varsa bir sorun olduğunda sil baştan işlem yapmanın zahmeti olsa gerek..
 7. chtbldrcn

  Mx Multiboot Usb 2017 (uefi-legacy)

  Arkadaşlar forumdan ve bu gibi konulardan oldukça faydalanıyoruz her birinizden Allah razı olsun. Bu multiboot'u aynı şekilde harici diske uygulama şansımız var mıdır?
×