Jump to content

AcemiBey

Üye
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

2 Followers

About AcemiBey

 • Rank
  Halktan Biri

Recent Profile Visitors

2388 profile views
 1. Paylaşım için teşekkürler. Programı deneyeceğim en kısa zamanda. :)
 2. Elinize emeğinize sağlık hocam. Görseller epey hoşuma gitti. Son zamanlarda sık sık Linux dağıtımı değiştirmemeye karar vermiştim. Ancak bu dağıtımı denemek istiyorum en kısa zamanda.
 3. Bu konuyu gördüğüm iyi oldu. Bir ara merak edip bir süre sonra vazgeçtiğim bir konuya değinmişsiniz. @forjest üstadım bu zamana kadar Linux kullanırken hep bocaladım bir yerde. Sizin bilgileriniz resmen ışık hızı gibi geldi bana. Emeğinize sağlık, konuyu takip ediyorum. Belki ben de müsait olduğum bir vakitte kendi kullandığım (Deepin OS) Linux dağıtımını iso kalıbı haline getirmeye çalışırım.
 4. Spek programıyla yeni tanışan biri olarak konu epey ilgimi çekti. Takipteyim. Edit: Bu da bendeki flac müziğin Spek programı çıktısı. Orijinal flac müzik bulmaya çalışıyorum ama elimde şu an için 3 tane şarkı var.
 5. Programı denedim. Gerçekten harika bir program. Alternatif müzik indirme programı aramakla uğraşmayacağım sonunda. Bozulana kadar bu programı kullanacağım. Paylaşım için tekrar teşekkür ederim.
 6. Paylaşım için teşekkürler. Programın indirip deneyeceğim hemen.
 7. Windows 10 LTSC sürümünü nasıl etkinleştirebilirim? Bu program işimi görür mü bu konuda?
 8. Paylaşım için teşekkürler. Emeğinize sağlık.ü Bir sorum var. Programın gui'ye sahip derlenmiş haline nasıl ulaşabilirim?
 9. Hocam bu defa aşağıdaki hatayı aldım. Klasör ismindeki boşlukları silip "_" yapmıştım. Yönetici olarak başlattım ama yine de olmadı.
 10. @mephistooo2 hocam kurulum aracını yönetici olarak çalıştırdım. Ardından şu hatayı verdi. Ne yapabilirim?
 11. Bunu önceki sürümün üstüne kursam ne olur? Biliyorum sağlıklı olmaz ama şu an kullandığım 6.31 sürümünde sorun olmadığından karışmak istemiyorum doğrusu.
 12. Sordum'un başarılı bulduğum araçlarından biri. Paylaşım için teşekkür ederim.
 13. Easyprep işlemini uygulayıp backup aldıktan sonra diğer cihaza bu backupı geri yükleme yapmalısınız. Easyprep yapmadan backup alır ve başka cihazda geri yükleme yaparsanız driver sorunları ve mavi ekran hataları ile karşılaşırsınız.
×
×
 • Create New...