Jump to content

AcemiBey

Üye
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Excellent

2 Followers

About AcemiBey

 • Rank
  Halktan Biri

Recent Profile Visitors

2337 profile views
 1. Windows 10 LTSC sürümünü nasıl etkinleştirebilirim? Bu program işimi görür mü bu konuda?
 2. Paylaşım için teşekkürler. Emeğinize sağlık.ü Bir sorum var. Programın gui'ye sahip derlenmiş haline nasıl ulaşabilirim?
 3. Hocam bu defa aşağıdaki hatayı aldım. Klasör ismindeki boşlukları silip "_" yapmıştım. Yönetici olarak başlattım ama yine de olmadı.
 4. @mephistooo2 hocam kurulum aracını yönetici olarak çalıştırdım. Ardından şu hatayı verdi. Ne yapabilirim?
 5. Bunu önceki sürümün üstüne kursam ne olur? Biliyorum sağlıklı olmaz ama şu an kullandığım 6.31 sürümünde sorun olmadığından karışmak istemiyorum doğrusu.
 6. Sordum'un başarılı bulduğum araçlarından biri. Paylaşım için teşekkür ederim.
 7. Easyprep işlemini uygulayıp backup aldıktan sonra diğer cihaza bu backupı geri yükleme yapmalısınız. Easyprep yapmadan backup alır ve başka cihazda geri yükleme yaparsanız driver sorunları ve mavi ekran hataları ile karşılaşırsınız.
 8. Kendi derlediğim özel hosts dosyası: AcemiBey - TNCTR.com Custom Hosts - 14.7 MB (ŞİFRE: TNCTR) Uyarı: Artı on sekiz siteleri ve Spotify reklam bağlantılarını da engellemeye yarıyor. Boyutu 15 MB olduğu için kullanmayı tercih etmiyor ve size de önermiyorum. İşinize yarayacak kısmını kopyalayarak kendi hosts dosyanızı oluşturmada kullanabilirsiniz.
 9. Teşekkürler. Hemen indiriyorum.
 10. Arkadaşlar bu hosts dosyası interneti yavaşlatır mı? Yavaşlatmaması için yapılabilecek bir şey var mı? Eğer bulursam kendi derlediğim bir hosts dosyasını paylaşırım bu konuda. Yalnız dosya boyutu fazla olduğu için kullanmayı tercih etmiyorum.
 11. Aktif bir şekilde Opera ve Cent Browser'ı kullanıyorum. Firefox'ta güncellemelerden sonra tarayıcının sıfırlanması sorununa Chromium tabanında rastlamadım. Bu sebepten Firefox'u değilde Chromium tabanlı tarayıcıları tercih ediyorum.
 12. Konudaki ikinci mesajım. Dünya çapında en iyi SSD üreticisi bana göre Intel ve Samsung'dur. Ama ülkemizde alınabilecek en iyi SSD markasının Intel değil de Samsung olduğunu düşünüyorum. Eğerki bütçeniz Samsung'a yetmiyor ise önceki mesajımda da belirttiğim gibi Adata'nın "SU" serisine ait bir SSD'sini almanızı öneririm. Yine de tercih sizin.
×
×
 • Create New...