Jump to content

senyor3

Üye
 • Content Count

  521
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

senyor3 last won the day on October 13 2018

senyor3 had the most liked content!

Community Reputation

263 Excellent

2 Followers

About senyor3

 • Rank
  KiNGHaZe

Profile Information

 • Male
 • Android Development,Katılımsız Program,

Recent Profile Visitors

1277 profile views
 1. Hocam daha önceki sürümleri kaldırın mümkünse sonra kurun. Kalıntılar yüzünden sıkıntı çıkarıyor olabilir. En az 15-16 kişi denemiştir. Böyle bir şeye rastlamadım.
 2. 2019'u var Adobe Acrobat Pro DC 2019.012.20035 | Katılımsız http://www.mediafire.com/file/zl3hnj6r73u2xiz/Adobe+Acrobat+Pro+DC+2019.012.20035.zip
 3. Serif Affinity Publisher, bir çok araç setiyle uyumlu olarak tasarlanmış. Indesign ile benzer özelliklere sahip programda, Broşür, Poster, E-kitap oluşturmak için yazılım, Belge, Ana sayfa geliştirme ve metin akışı yerleştirme, Belge Kurulumu, Kullanıcı arayüzüne genel bakış, Ana sayfa, basit metin oluşturma, görüntü yerleştirme, bağlantı görüntüleri, metin sitilleri, metin çerçeve ve kaydırma, tablo, sütunlar, sayfa numaraları, temel ızgara, ve dahasını barındıran içerik özelliğine sahip çalıştırma ortamı sağlayan bir DTP masaüstü programıdır. Boyut: 201 Mb Sıkıştırma: Zip / Şifresiz Dil: İngilizce Kullanım: Full Sürüm Platform: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 [x64] # "Kurulum Tamamlandı" uyarısını görene kadar bekleyiniz. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
 4. Hortlatmak gibi olmasın ama sorunun kesin çözümü, yeni bir kullanıcı oluşturup ordan devam etmek.Kullanıcı adından kaynaklı bir problemmiş.
 5. MegaDownloader ile son sürat ve limite takılmadan indirebilirsiniz. Youtube'da vs bir sürü videosu var. Başkalarını beklemenize gerek yok.
 6. VLC media player 3.0.7.1 [x86-x64] | Katılımsız
 7. Bazı dosya yöneticilerinde ftp oluşturma özelliği var. Ağ üzerinden telefona dosya atabilir telefondaki dosyayı çekebilirsin. Google play>GM Dosya Yöneticisi>PC Dosya Transferi seçeneğine bakabilirsin.
 8. Samsunga işlemez. Hocam varsa önce ayarlar>geliştirici seçenekler>oem kilidi ve usb hata ayıklama açılır. Sonrasında odin ve twrp.me sitesine girip "devices" kısmından cihazın kod adıyla official twrp'si bulunur. İndirilir ve telefonun download moduyla odin sayesinde flashlanır. Sonrasında magisk yardımı ile rootlanır. Twrp üzerinden zip flashlayarak ve apk'sı kurularak işlem sonlandırılır.
 9. Var olan tüm paketler sadece kendi pc'mde çalışmıyordu. Nedenini bulamadım birden fazla denedim en sonunda yedeğe geri döndüm.
 10. Virüs programı, sfc scannow, dism health fayda etmedi. Acronis ile aldığım yedeğe geri dönüş yaparak sorunu çözdüm.
×
×
 • Create New...