Jump to content

The_Undertaker

Üye
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About The_Undertaker

 • Rank
  Yeni üye

Profile Information

 • Male
 • California
 • WWE , Smack Down , RAW , WCW

Recent Profile Visitors

55 profile views
 1. Görsel temalı vs olan sistemleri genelde kimse beğenmiyor hocam ondan yok bence. Bende sevmiyorum mesela.
 2. Orjinal driver derken sitesinde var ama eski sürücüler hep driver solutions gibi programları da sevmiyorum hocam virüs yüklüyor hep windows 7 kullanırken denemiştim sistemin içine etmişti format atmak zorunda kalmıştım.
 3. Bende oyun oynuyorum öneriler üzerine Bunu indirdim rufus ile flash belleğe yazdırdım birazdan kuracağım sistemime. MOTUN üstadın sistemleri sorunsuz diyorlar başka bir forumda sevdiğim bir abim de önerdi.
 4. Sürücüleri nasıl güncelleyim peki hocam? DriversCloud sitesini kullanıyorum ama önerin varsa onuda yapabilirim. Sistem FX-8300 işlemci 2x4 Dual Kit 8 GB Ram , Asus GTX 275 ekran kartı Gigabyte 990xa ud3 rev 3.0 anakart. Bu şekilde sistemim var sistemin yettiği oyunlarda bile kasma takılma sorunu yaşıyorum.
 5. Hocam şuan benim için önemli olan hem oyun performansı hemde genel performans. Ayrıca stabil arıyorum indirdim şuan ISO'yu acaba kursam mı kurmasam mı kararsız kaldım. Windows 10 1903 kurulu hadibeolsun üstadın yaptığı çalışma. Hızı falan nasıl iyi mi embedded sürümünü hiç kullanmadım çünkü bir de hocam gpedit.msc gibi şeyler var mı bu sürümde bazılarında olmuyordu.
 6. Arkadaşlar var mı kullanan performansı ve oyun performansı nasıl ? 1903 Windows 10 kullanıyorum memnun değilim. @MOTUN
 7. Zamanında bundan 6-7 sene önce olması gerek bilgisayarcıya format attırmıştım o zamanlar bilmiyoruz formatı falan Windows 7 kurdurmuştum Onbuka yazıyordu o zamandan beri çalışmanız var mı böyle ? Evet haklısınız çok çalıyor verdiğim site isim vermiyim katılımsız program paylaşan bir site var onlarında programlarını kendisi yapmış gibi paylaşıyor.
 8. İndireceğimden değil sizin mi diye sordum genelde o site çok dosya vs çalıyor o yüzden. Evet Md5 değerine bakmak lazım hocam biliyorum bende.
 9. 350w ama maksimum 130w verebiliyor dandik bir psu sistem emanet edilmez buna
 10. Ya ısınma sorunu var ya da anakart chipseti arızalı. Aynı durumu bende yaşadım çünkü. MSI 970 Gaming anakartımda. Ortala 2-3 gün sonra fişi çekmişti. MSI bir daha almam orası ayrı da umalım ki sorun anakartta olmasın. AIDA64 ile sıcaklıkları kontrol edermisin ?
 11. Sistemi kurdum sürücülerimi kurdum test ettim fena değil kasma vs yok sorunda yaşamadım. Adamın yaptığı sisteme çamur atmayın arkadaşlar o kadar emek verip uğraşıyor sizler için paylaşıyor upload ediyor kimisi linki şikayet eder kimisi adama tavır takınır yapmayın böyle arkadaşlar. @hadibeolsun hocam sistemi bize paylaştığınız için teşekkürler. Sizin yaptığınız ayarlar bir kenara ekstra bizim de yapmamız gereken ayarlar var mıdır ? Youtube de bir sürü Windows 10 hızlandırma ve optimize etme videoları var ( Kaliteli Olanlardan Bahsediyorum ) izleyip ordaki işlemleri yapsak sorun olur mu acaba ?
 12. Hala kullanan deneyen var mı acaba? Şuan indiriyorum denemek istiyorum sistemim maksimum performans almak istiyorum.
 13. Hocam bende bekliyorum valla 8 GB Ram , FX-8300 işlemci , Gigabyte 990xa-ud3 anakart ve gtx 275 ekran kartlı bir sistemim var maksimum performansı hangisinden alırım bulamadım halen. Ekran kartım yandığı için GTX 275 kullanıyorum para olunca ilk işim değiştirmek olacak orası ayrı hadibeolsun üstad ile konuştum 1903 sürümünü önerdi bana ama 1903 çok sıkıntılı çalışıyor benim makinada şuan hadibeolsun üstadın 1809 çalışmasını kullanıyorum denediniz mi bilmiyorum ? Şuan buna bakıyorum belki bunu kurarım belli olmaz. https://www.tnctr.com/topic/574977-windows-81-embedded-industry-pro-update-3-x64-mart-2019/#comments
 14. Hocam yorumun için teşekkürler. Normal Windows 10 Home kullandım çok yavaş oluyorlar hangi sürümü olursa olsun memnun kalmıyorum şuan sizin çalışmanız olan 1809 Pro kullanıyorum fena değil gibi daha tam olarak test etmedim tabi ama Ö.M'den 1903 önermişsiniz o nasıl acaba ? Bu sisteme Windows 8.1 yada Windows 7 kursam nasıl olur ? Bu ikili'de çalışmanız var mı peki ?
 15. @hadibeolsun üstadım çalışmalarınızı takip ediyorum öncelikle kolay gelsin gerçekten bu işleri bilen birisiniz teşekkür ediyorum. Şöyle bir sorum olacak. Performans için hangi işletim sistemini önerirsin Windows 10 olarak ? Sitede bakıyorum Kokteyl , Gamer Edition vs vs bir sürü çalışma var ben sizin çalışmalarınızı daha iyi buluyorum çünkü arkasında duruyorsunuz bazılarında bakıyorum konuyu açan kişilerin üslupları çok tuhaf oluyor mesela ben biliyorum kafasındalar sırf konuşmalarından dolayı istemedim çoğunu. Sizin çalışmalarınızın içinde hangisini önerirsiniz link olarak atarmısınız rica etsem ? Oyunlarda ve genel kullanımda maksimum performans alacağım bir işletim sistemi istiyorum şu ana kadar orjinal bir sürü ISO ile kurulum yaptım memnun kalmadım. Başka bir forumdan sevdiğim bir abim önerdi onun sayesinde gördüm paylaşımlarınızı hemen üye oldum siteye. Sistemimi yazayım siz öneri sunun bende hemen indirip kurayım kullanayım. Şimdiden teşekkür ediyorum. AMD FX-8300 GİGABYTE 990XA-UD3 2X4 8GB 1600MHZ DDR3 DUAL KIT ASUS GTX 275 ( İDARELİK KULLANIYORUM ESKİ EKRAN KARTIM YANDI) COUGAR CMX 700W Öyle ahım şahım ultra oyun oynamıyorum sistemimin yettiği oyunları oynuyorum ama sürekli bir kasma durumu yaşıyorum. 1903 kurdum çok kötüydü 1803 kurdum sonradan yavaşladı şuan 1809 kullanıyorum bundan da memnun değilim. Kurduğum sistemler Home sürümleri bu arada sizin çalışmalarınız da Home sürüm kurulabiliyor değil mi ?
×
×
 • Create New...