Jump to content

The_Undertaker

Üye
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Excellent

1 Follower

About The_Undertaker

 • Rank
  TnC Bronze

Profile Information

 • Male
 • California
 • WWE , Smack Down , RAW , WCW

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. LTSC kurmayın arkadaşlar latency değeri çok yüksek bu da ne demek hemen söyliyeyim sistem daha geç yanıt veriyor oyun oynarken biraz daha düşük performans sunuyor. Ben şahsen LTSB sürümlerini öneriyorum kullanacak olanlar varsa eğer. LTSC sistemler aslında mağaza ve diğer gereksiz şeyler olmamasına rağmen aslında daha ağır bir işletim sistemi.
 2. Sistem SATA 2 belli bu hızı bile vermesi mucize. Bir sorun yok şuan. Gayet normal değerler. Zaten sandisk'ten pek bir şey beklemeyin.
 3. Hocam alakası yok. Donanımım yeterli ve sürücüleri de var P4 sistem kullanmıyorum sonuçta 8 GB ram, SSD, Fx-8300 işlemci vs. Bu sistem de Windows 10 kaldırmıyorsa atalım o zaman çöpe. Millet 2 çekirdek sisteme kuruyor Windows 10'u. Benim zaten çalışmasında bir sorunum yok hızlı ama oyunlarda fps sorunu var sadece.
 4. Windows 10 dayatıyorlar ama Windows 7 hemen bitmez. Daha şimdiden sorunlar başladı mesela. Kasmayan oyunlarım Windows 10 kurulumundan sonra kasmaya oynanmayacak dereceye geldi.
 5. Defender pek bir işe yaramıyor zaten. Windows 7 kullanıyorsun zaten desteği bitmiş bir işletim sistemi Defender ++ bile olsa sistemi korumaz artık yapımcı firma microsoft bile artık destek vermeyecek. Ya 3.parti antivirüs yazılımı kullanacaksın yada başka sistem bakacaksın.
 6. Böyle sisteme Windows 7 kurmak küfür demektir Bir de artık Windows 7 devri bittiği için sürekli bu tarz uyarılar almanız normal.
 7. Bu siteyi kullananın aklı yoktur açık ve net. Moderatörleri ve Adminleri çoluk çocuk siteyi +15 yaşındaki veletler yönetiyor. Geçen gün kardeşimin hesabını durduk yere banlamışlar her siteye girdiğimizde ban ekranı çıkıyor öteye gitmiyor ve ban ekranında ağır küfür yazıyordu yani banı atan velet hangisiyse nasıl olsa cevap veremez diye küfür eklemiş oraya siteyi her açtığımız da küfür çıkıyor karşımıza. Aradan 1-2 gün geçiyor ve tekrar girdiğimiz de ise IP ban atıyorlar hesaba. Bu kadar gerizekalı yönetimi var o sitenin. Eskiden çok iyiydi orası hiç lafım yok ama şuan cidden kullanılacak bir site değil. İçerikleri kaliteli değil artık bir sorun oluyor bekleyin çözülür diyorlar hiç çözüm paylaşan yada fikir veren yok. Bundan 2 sene önceki T-O daha iyiydi. Şuan çöp.
 8. Arkadaş UEFİ Windows 7 indirmemiş sanırım standar Legacy ISO var galiba elinde. UEFİ'li Windows 7 dolu sitede birini indirin kurulum yapın. UEFİ olarak Windows 7 bende kurup kullanıyorum çünkü.
 9. Çoğu sistemde uyumsuz oluyor genelde. Başka çalışmalar deneyin derim.
 10. Zevkler renkler diyelim ama o site bana hiç güven vermedi. İGG'de sürekli güncel ve DLC'li oyunlar paylaşılıyor. Diyelim X oyuna bir güncelleme geldi sürüm değişti yada DLC geldi hemen oyun güncelleniyor linkler yenileniyor son hızda İDM ile indiriyorsun. İGG bana göre daha iyi.
 11. Çok boş yapmışsınız. Adı üstünde burası forum. Adam güzelce sormuş güzelce link atıp cevap vermek yerine neden boş boş uzatıyorsunuz ki konuyu?
 12. Bende genelde İGG Games sitesinden indiriyorum çok sağlam içerikleri oluyor oyunlara güncelleme geldiyse anında güncelliyorlar DLC eklentileri varsa oyunun hepsi de için de oluyor yıllardır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Aynı sitenin bir de torrent sitesi var yani hem torrent indiriliyor hemde google drive'dan.
 13. Editlenmiş sistemlerde bu tarz sıkıntılar normaldir siz bunu indirip kurarken bu sorunları da kabul ediyorsunuz aslında. Bence MSDN ISO ile format atın sisteme.
 14. Siteye girdim zamunda'nın çakması gibi torrentlerin hepsi rusça ve ingilizce dilinde ama site içi toplasan 4 tane türkçe kelime var. Güvenilir siteye benzemiyor zaten ilk açarken güvenli değil uyarısı veriyor.
×
×
 • Create New...