Jump to content

The_Undertaker

Üye
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About The_Undertaker

 • Rank
  Aktif üye

Profile Information

 • Male
 • California
 • WWE , Smack Down , RAW , WCW

Recent Profile Visitors

306 profile views
 1. Letgo'da hala ciddi alıcı yada satıcı olduğunu mu sanıyorsunuz? Ücretsiz ilan verdim ihtiyacı olan birisi alsın istedim sevaptır diye 100 tane mesaj geldi beleş mezar olsa girecekler Helal hoş olsun da mesaj atanların yarısından çoğunun ihtiyacı bile yok çok belli bakıyorum profillerine İphone satan mı ararsın pahalı pahalı ürünleri ilana koyanı mı ararsın. Neyse ki sonunda gerçekten ihtiyacı olan birine verdim içim rahat. Dün GTX 750Ti gördüm adam 750 TL yazmış kardeşim diyorum bunun içinden geçecek kartlar var 800 TL'ye en basiti RX 570 alabiliyorsun garantili diyorum git onu al o zaman diyor. Ellerin de 300-350 TL'lik ekran kartları var milletin altın muamelesi yapıyorlar resmen. 50 TL daha koyar RX 570-580 alırım. 10 dakika önce gördüm garantili 8 GB RX 580 800 TL yazmış adam. Letgo'dakilerin çoğu ölücü ve sazan avında olan kişiler. Ellerinde ki 3 kuruşluk mala altın muamelesi yapan tipler.
 2. Benim bildiğim kadarı ile 1903 sürümü AMD işlemciler için yapılmış 1909 ise bazı İntel işlemciler için. Bir forumda görmüştüm çünkü. Hatta AMD kullananlar 1903 İntel kullananlar ise 1909 kursunlar diyorlardı ne kadar doğru bilemem tabi. Bir de biostan bir ayarın da kapatılması gerekiyormuş " HPET " bunu kapatınca Aygıt Yöneticisinden de Sistem Aygıtları adı altında " Yüksek Duyarlıklı Süre Ölçeri " ayarının da kapatılması lazım. Ben bu son 2 ayarı yaptıktan sonra bilgisayarım biraz daha hızlandı onu söyleyebilirim.
 3. Migrosta satılan garantili cihazlara Ritzy adında bir firma bakıyor yani cihazda bir sorun olursa Migros'a veriyorsun onlar da Ritzy denen yere veriyor hiç önermiyorum bu firmayı milleti mağdur ediyor 2 ay 3 ay cihazının gelmesini bekleyen insanlar var sadece google'a Ritzy teknik servis yaz yorumları oku :) Ben de migrostan mate 10 lite almıştım kutusunda ritzy'nin stickeri var ekranda ghost screen problemi çıktı göndermek istemiyorum cihazı göndermezler diye.
 4. 1909 sürümü daha mı iyi arkadaşlar? Herkes daha stabil olmuş diyor ve oyunlarda daha çok fps aldıklarını söylüyorlar. Ben şuan LTSC 1809 kullanıyorum Home yada Pro 1909 kursam bir yararı olurmu ki?
 5. Ben son formattan sonra hep CCleaner kullanıyorum bir yamuğunu görmedim. Normalde Glary Utilities kullanıyordum.
 6. Şimdi 1809 LTSC'den geçmeye değer mi 1909 sürümüne? Performans düşecekse hiç bulaşmak istemiyorum çünkü.
 7. Teşekkür ederim bakalım gelsin de bir indirip deniyelim. Edit: Gelmiş sanırım bugün baktım burda 1903 vardı sadece şimdi 1909 var. https://tb.rg-adguard.net/public.php
 8. 1909 resmi ISO ne zaman çıkıyor? Ona göre indirip kuracağım çünkü.
 9. Şuan yok baktım ama bunu buldum işini görür bence https://urun.n11.com/usb-flash-bellek/sony-usm32xb2-32-gb-usb-31-flash-bellek-usb-bellek-P310544561 Ya da bu; https://www.hepsiburada.com/sony-usm32gxb-32gb-110mb-s-aktarim-hizi-3-0-usb-bellek-p-HBV00000GSJTO
 10. Reis valla biz Media Markt'tan almıştık Gümüş gri renginden USB 3.0 özellikli çok süper okuma yazma hızı var bununla format atınca hemen bitiyor Kingston ile format atarken çok uzun sürüyor mesela. Resmini buldum bunun gümüş gri olanını düşün aynısı bunun 8 GB olanı var bende. Çok kaliteli yapmışlar valla.
 11. Kingstonun flash bellekleri iyi değil bende var yazma hızı vasat. Sony bulabilirsen USB 3.0 olanından var. Bende var çok hızlı.
 12. Bende de öyle oluyor sürekli. Windows 7 kurunca hiç lisans yok aktivasyon etmiyor mecburen Chew WGA kullanıyorum UEFİ olduğu için ama Windows 10 kurunca hangi sürümü olursa olsun hemen lisanslı ve aktive edilmiş halde geliyor. Şuan ki kullandığım sistem Windows 10 1809 LTSC 2019 ve yaklaşık 2.5-3 aydır aynı sistemi kullanıyorum hala en ufak bir hata yada ileti vs çıkmadı daha aktivasyon gereklidir diye. Hiç bir program da kullanmadım. Sanırım kullandığımız aktivasyon araçları bir yerden sonra bios'a yazıyor herhalde. Daha önce her kurduğum sistem de key isterdi çünkü şuan hiç istemiyor.
 13. Hocam özelden vermek mesele değil birilerinin işine yarar mutlaka o yüzden söyledim ben. İyi forumlar.
×
×
 • Create New...