Jump to content

ZFD

Yeni Üye
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About ZFD

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

118 profile views
 1. Her gün yeni PSD'ler ile karşınızda olacak PSD arşivimi paylaşıyorum.PSD arşivime bu linkten ulaşabilirsiniz; Her gün yeni PSD'ler ile karşınızda olacak PSD arşivimi paylaşıyorum.PSD arşivime bu linkten ulaşabilirsiniz; https://dosyambari.com/drive/s/tcusEgdnVyJ9SKV4oLuDabPypFLYFSHer gün yepyeni PSD dosyaları sizlerle olacak.Her gün girip kontrol etmeyi ihmal etmeyin.Müziklerin üstüne tıklayarak tek tek dinleyebilir indirebilirsiniz. Toplu bir şekilde indirmek isterseniz, direkt olarak sol üst köşesinde bulunan indirme butonuna tıklayabilirsiniz.
 2. Her gün yeni şarkılarla karşınızda olacak müzik arşivimi paylaşıyorum.Müzik arşivime bu linkten ulaşabilirsiniz; https://dosyambari.com/drive/s/jZjNW...ZFUV7EmX8W4iGhHer gün yepyeni müzikler sizlerle olacak.Her gün girip kontrol etmeyi ihmal etmeyin.Müziklerin üstüne tıklayarak tek tek dinleyebilir indirebilirsiniz. Toplu bir şekilde indirmek isterseniz, direkt olarak sol üst köşesinde bulunan indirme butonuna tıklayabilirsiniz.
 3. Evet, public link oluşturuluyor. Warez paylaşımda sorun yaşatmıyor.
 4. Bugün sizlere, bedava 100GB Cloud depolama veren baya da hızlı bir servisten bahsedeceğim. Site: dosyambari.com Hemen kullanmaya başlamak için üye olup, dosya yüklemeniz yeterli. 100GB Cloud Depolama Hesabınız İle Aktifleşiyor. Not: Sınırsız Paket Aylık 10TL. Bence Fiyat gayet güzel.
 5. Kolay kolay bulunmayacak Xenforo eklentilerini sizler için derledik ve set haline getirdik. *Version 1 *Hatalı ve eksik olan eklentiler editlendi. *Sürüm uyarlama yapıldı. Emeği Geçenler; Zübeyr Furkan Denizhan, Akrep17, Mbtt,, Ugur, etiket, netr0n, MusaPekel, alonewolf Eklentiler için güncellemeler ve hata gidermeleri yayınlamaya devam edeceğiz. Konuyu takipte kalın... DİKKAT! Yalnızca Xenforo 2 ile uyumludur! Paket İçeriği BackToTopPost-1.1.0.zip BildirimSesi-1.0.0 Beta.zip BumpThread-1.0.5.zip CloneUserGroup-1.0.0.zip DefaultTheme-1.0.0.zip FontSize-1.0.0.zip Forumistatistik-2.0.13.zip XenKonuAcUyari-1.0.0.zip ZiyaretciHosgeldin-1.0.1.zip gimage-1.1.0.zip Konuistatistikleri-1.0.2.zip HaberAkisi-2.0.0.zip KonusmalariGor-2.0.0.zip KopyaYasak-1.0.1.zip MailLogo-1.0.0.zip PDFEmbed-1.0.0 Alpha.zip PrintThread-1.0.0.zip ResimliOneCikanKonular-3.0.2.zip SimilarThreads-2.1.4a.zip SMS-2.0.0.zip UltimatePostbit-1.0.5.zip UserActivity-2.4.1.zip UyariSistemi-1.0.3.zip VerifiedUserGroup.zip Web_Tab_Message-1.0.0.zip XenForumIkonlari-1.0.2.zip İndirmek İçin; https://dosyambari.com/drive/s/Dq15VLPPOb3ekPLIU6mpwgr2XIiZKN Şifre: zübeyrfurkandenizhan Destek ve kurulum için pm yollayabilirsiniz. Forum dışı olanlar için; İnstagram; zbyr.frkn Skype; live:denizhansoftware
×
×
 • Create New...