Jump to content

Ray

Üye
 • Posts

  145
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

1194 profile views

Ray's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

12

Reputation

 1. Extra Lite Sistem Microsoft hesabı ile çevrimiçi halde kurulmuş, sonrasında güncellemeler yapılmış ve sistem 22621.521'e sorunsuzca yükseltilmiştir. Daha önce pro sürüm ile lisanslandıysa otomatik olarak aktive olmaktadır, bilginize. Bu sürümü yapmam dedin ama yine yapmışsın, iyi de etmişsin ustam eline, emeğine sağlık.
 2. İki gün önce deneme amaçlı tekrar 11'e geçtim ama Mod-2 + Extra Lite sürümü bir hafta civarı hunharca kullandım; oyun oynadım, film müzik net vb. gündelik işlerde kullandım, üstelik altta genelde 8-10 tane grafik sekmesi açıktı (trade ettiğim için) ve sistemde ekstra ikon paketi 3.parti tema falan da vardı tek bir sorun yaşamadım. Sorun yaşayan varsa OS kaynaklı değil bence. Sistem gerçekten canavar gibi. Tekrardan eline sağlık üstadım. Bu arada bu son parti güncellemelerle birlikte denediğim 22H2 ve 21H2 sürümlerde genel bir performans artışı hissettim ben. Toparlamışlar, 19H2 versiyonlara eşdeğer bir kullanımı var.
 3. Mod-2 + Extra Lite sistem tam benlik olmuş, yağ gibi akıyor maşallah. Eline, emeğine sağlık.
 4. Bizdekiler arasından ben de FlatLite önerebilirim. Dili sorun etmem ya da kendim TR eklerim dersen Ghost'un Superlite'ı, FBConan'ın BlackStar X-Pro'sunu (19H2) öneririm.
 5. Mesela sadece yeni güncelleme entegresi ve birkaç yeni ayar gibi ufak değişikliklerde v3.1-v3.2 şeklinde ara sürümler çıkartıp ana sürüm değişikliklerinde v4-v5 gibi devam edebilir seri hocam. Hem baskıdan kurtulmuş olursunuz, hem de konu sürekli güncel kalır. Herkes rahatlar.
 6. Katılıyorum. Güncel sayılabilecek orta-üst seviye bir donanımım var ancak W11'i her kurduğumda pişman oluyorum. Dev, Beta, Release hepsini denedim, başlarda yeni özellikler cezbetse de sistemin hantallığı bir süre sonra rahatsız ediyor. Daha hızlısı varken ne gereği var diye düşünüyor insan.
 7. Ben 5600X işlemci ve MSI B550 (Tomahawk) anakart ile hiçbir sıkıntı yaşamadım arkadaşım. Alttaki linkten senin modele de baktım, bios adı modelden dolayı farklı olsa da aslında aynısı. TPM'i de aktif edersen anakart kaynaklı bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. 2600X konusunda pek bilgim yok ama biraz araştırdım, bununla W11 kullanıp performanstan memnun olan epey insan var. Tabii yazılanlara istinaden söylüyorum, kendi deneyimim değildir. Karar senin hocam. Selamlar. B450M PRO-VDH PLUS (msi.com)
 8. [quote name='istanbul82' date='05 April 2011 - 21:41 ' timestamp='1302039699' post='988316'] [b]işte bu testır kimlikleri yüzünden sızamıyor karalanan kısım.7973 den fotolar. win8 de sanal dvd rom var artık demiond v.s çöpe atın iso ve vhd mount edebiliyor.[/b] [/quote] Süper olmuş. Dahili pdf okuyucu da geliyormuş. Adobe ya da Foxit reader kurmaya da gerek kalmayacak artık.
 9. Crack yok henüz. İndirseniz de beklemek zorundasınız. Skidrow-Reloaded falan kırar 1-2 gün beklemek lazım.
 10. Arkadaşlar bu yeni bir şey midir emin değilim ancak; aşağıdaki adreste şu an Microsoft Office Professional Plus 2010 (Orijinal Türkçe) x86 ve x64 sürümler 60 günlük keyle beraber indirilebiliyor. http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/ee390818.aspx Bağlantı açılıp ''Get started now'' a tıklandığında, live hesabınızla giriş yapmanız isteniyor. Sonrasında ise key ve indirme bağlantıları veriliyor. Ancak sanırım sadece MS'un kendi indirme yöneticisi ile indirilebiliyor dosyalar. Benden x64 sürüm için bir ekran görüntüsü vereyim;
 11. Tarihte bir yanlışlık olmalı, KB971033 çıkalı 3 aydan fazla oldu arkadaşım. Resimden bakabilirsiniz. (indirmiş olduğum tarih görünüyor) Aynı şekilde RemoveWat 2.2.5 çıkalı da 2 aya yakın oldu, yazılım sahibinin konusuna aşağıdan bakabilirsiniz; http://forums.mydigitallife.info/threads/10895-RemoveWAT-A-safer-activation-solution.[/CODE] Bios mod kullandığım için işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum maalesef.
 12. Neler söylenmiş paylaşan arkadaşa, inanamıyorum. Simple dns plus harika programdır, crack'lisini arıyordum, eski bir versiyon da olsa iş görür. Teşekkür ederim. Ekleme: Arkadaşlar Windows'un kendi Dns İstemcisini kapatmadan kullanan var mı yazılımı? Ben o şekilde kullanıyorum ve herhangi bir problem yaşamıyorum. Yazılımı iki şekide de kullanıp aradaki farkı test eden oldu mu acaba? (yani hem dns istemcisi kapalıyken hem de açıkken)
 13. Hepsinin Türkçe'si çıktı dün gece arkadaşlar, duyrulur. Master Collection, Web Premium, Design Premium, Photoshop'da dahil. Türkçe'yi de barındıran grup, East Europe olarak WZOR tarafından sunuldu. Şu diller destekleniyor: CZ - Чехия (чешский язык). HU - Венгрия (венгерский язык). PL - Польша (польский язык). RO - Румыния (румынский язык). RU - Россия (русский язык). TR - Турция (турецкий язык). UA - Украина (украинский язык). http://wzor.net[/CODE]
 14. Arkadaşlar sürüm fake. (sahte) Final 24 Mayıs tarihinde çıkacak. Boş yere 12 küsür gb indirmeyin! Rlslog.net linkleri kaldırmak zorunda kaldı. Final olmayan, neydüğü belirsiz bir şey indiriyorsunuz, haberiniz olsun. Düzenleme: Sürümün sahte olduğu doğrulandı: ***UPDATE*** Fake! This is same pre-relase beta we posted earlier. It has same creation date which is January 25th 2010, with same filesize and 3DVDs – proof here. Guess we have to wait for REAL DEAL. Türkçe'si: Sunulan sürüm 25 Ocak 2010 tarihinde sunulan pre-relase beta ile aynı. Gerçek dağıtım (final) için beklemek zorundayız. dosyalar açıldığında görüldüğü gibi 25 Ocak tarihi çıkıyor. Nerede Final?
 15. Microsoft .NET Framework 4.0 Final Direkt link (offline setup) - 48.1 MB http://download.microsoft.com/download/9/5/A/95A9616B-7A37-4AF6-BC36-D6EA96C8DAAE/dotNetFx40_Full_x86_x64.exe[/CODE]
×
×
 • Create New...