Jump to content
TNC-TR

ozzy

Üye
 • Content count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ozzy

 • Rank
  Azimli üye
 1. aktivasyon konusunda bir sıkıntı var mı ?
 2. sistemi kullanan ve sıkıntı sorun yaşayan var mı aktivasyon vs. konusunda ? ona göre indirip format atacağım. bir de yandexte böyle bişey yazıyor nedir anlamadım ? İndirme hızı 64 kbit/sn ile sınırlandırılmıştır.
 3. sayın ONBUKA hocam bu sistemi kurduktan ve verdiğiniz aktivatör ile aktivasyonu tamamladıktan sonra herhangi bir casusluk sıkıntısı vs. yaşarmıyız ?
 4. arkadaşlar elimde sp3 lü xp var fakat bunun içinden sp3 ü çıkarıp sp2 li bilgisayara yüklemek istemiyorum format atma imkanım şuan yok bu işlem mümkün müdür?
 5. temiz bi format at bence
 6. wga crack 1.9.4.0 kurun ne key sorunu kalır nede başka bişey
 7. arkadaşlar sp3 lü xp istiyosanız www.mininova.org tan windows xp sp3 pirated edition diye aratıp indirip kullanın şahsen indirdim mükemmel diyebilirim gayet hızlı ve kararlı.
 8. Driver Isteklerinizi Yazın

  lifeview bt878 tv kartı driveri arıyorum teşekkürler tncXP
 9. Tncxp Sp3 Çikti!

  ne zamana kadar update ler yüklü acaba?
 10. Nfs Underground

  arkadaşlar elinde bu oyun olan varsa linkleri verebilirmi?
 11. hocam tncXP nin kendi sürücüleri kurulu format attıktan sonra değişiklik yapmadım neden böyle bir sorun çıkarıyor anlamıyorum birde arkadaşlarımda da aynı klavye ve oturumu kapat yapınca reset sorunu çıktı.
 12. TncXP ile yaşadığım sorunlar: 1- bilgisayarı açınca bazen klavye-mouse çalışmıyor reset atınca düzeliyor. 2- bilgisayarımdaki ses kartı bazen bozuluyor galiba ses gidiyor çok az bir ses geliyor. 3- 3kullanıcı ile bilgisayarı kullanıyorum bi kullanıcı açıyor oturumu kapat yapıp başka bir kullanıcıya geçerken bilgisayar reset atıyor. bu sorunları nasıl çözebiliriz?
×