Jump to content

hakanakt

-=TNC.VIP=-
 • Content Count

  366
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hakanakt last won the day on February 22 2014

hakanakt had the most liked content!

Community Reputation

46 Excellent

About hakanakt

 • Rank
  TnC Bronze

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

6667 profile views
 1. mrb kardeş nasılsın ne var ne yok.multibootla ilgili çalıştığım kuruma bir çalışma yapayım diyorum da aklıma sen geldin.aklımda bir kaç soru var sadece kısaca cvplarsan çok işime yarayacak.

  birincisi uefi kısım oluşturmak için ilk izlenecek yol nedir.senin ve bir kaç kişinin yaptığı multibootları inceledim.acronis imajı ile flasha bölüm aktarılıyor fakat ben sıfırdan nasıl yaparım onu merak ediyorum.iş hayatından dolayı çok fazla araştırmaya zamanım olmuyor.

  ikincisi de wim dosyaları ile alakalı.wim dosyalarını düzenlemek ve menu.lst dosyası içerisinde /boot/bootmgr ile çağırmanın mantığını bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?bu wim dosyaları birleştirilip içerisinden index no falan mı çağırılıyor?

  diğer merak etiğim şey ise uefi de nereyle bağlantı kuruluyor.wim ve boot dosyalarını editlemek için hangi programlar lazım özetle bahsedebilirsen çok makbule geçer.kendine iyi bak. görüşmek üzere.

 2. 3 yıldır takip ediyorum. yayınladığı her bilgi sağlam ve çalışıyor

 3. tebrik ve teşekür ederim çalışmarınız çok başarılı devamını beklerim

 4. YAPTIĞINIZ ÇALIŞMALAR İÇİN TEŞEKKÜRLER.

 5. Dostum yaptığın çalışaları takdir ediyorum ve güvenerek kullanıyorum.Teşekkür ederim

 6. Winrar 3.90 Final TR 32Bit & 64Bit Hazırlamış olduğum Winrar 3.90TR paketi sisteme tüm ayarları eklemektedir.Sağ Tuş Menüde herşey normal şekliyle çalışacaktır... NOT:Bir önceki paketteki sorun giderilmiştir.64Bitlik sürümü sanal pc de Windows 7 7100 64Bit de denedim.
 7. VirtualBox 3.0.0 (Alternatif)44MB Simetrik Çokluişlem ve gelişmiş 3B desteği sunan VirtualBox 3.0, oyun ve uygulamalarda Direct3D 8/9 ve OpenGL 2.0 kullanma ve SMP (Simetrik Çokluişlem) ile 32 taneye kadar sanal işlemci ile çalışma imkanı sağlıyor.
 8. ACDSee 11 Build 113 ACDSee Photo Manager 2009 ile en hızlı şekilde fotoğraflarınızı görüntüleyebilir, arayabilir ve web ortamında çeşitli şekillerde paylaşabilirsiniz. Resim görüntüleme alanının en eski firmalarından olan ACDSee ürünü Photo Manager dünyanın en hızlı resim gösterimi programı olduğunu iddia ediyor. Bunun yanında çok gelişmiş bir resim organizasyon imkanı sunuyor. Resimleri siz kategorilendirebileceğiniz gibi AcdSee Photo Manager da otomatik olarak birçok özelliğe göre kategorilendirebiliyor. ACDSee; BMP, GIF, IFF, JPG, PCX, PNG, PSD, RAS, RSB, SGI, TGA ve TIFF gibi en popüler resim formatlarını destekliyor.
 9. verdiğin programda setup dosyası tek başına çalışmaz.ek klasöründekilere ihtiyaç duyuyor yani onlardan bağımsız değil.+ bu 1.3 değil 1.03 versiyonu duruma göre hazırlarım...
 10. Bazı arkadaşlar gomplayerı hazırlarken hala eski dil dosyası üzerinde işlemler yaptıklarından bazı ayarlara girince o seçeneği açamama vs gibi sorunlar gördüm dil dosyasını yeni sürüme göre düzenledim.herzaman ki kullandığım inspirat 11 temasını yine kullandım.ekrana çift tıklayınca tam ekran gibi ayarları girdim.güle güle kullanın GOM PLAYER 2.1.15.4610 TÜRKÇE
 11. Yaptığınız güzel işleri herzaman kullanıyorum ve tavsiye ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 12. Allah rahmet eylesin cenneti mekan olsun kardeş yeni öğrendim yazıdan

 13. Forumda çoğu Winrar çalışmalarını incelediğimde sadece Winrar.exe dosyasını crackleyip Program Files a kopyalattırdıklarını gördüm.Regedit vs. gibi ayarlar girilmemiş bu yüzden bir dosyaya sağ tıklandığında çıkan winrar komutları çıkmamakta. Bu yüzden herşeyi orjinal gibi çalışan bir paket hazırladım vede tema ekledim.Umarım beğenirsiniz Winrar 3.80TR Not:linki güncelledim.(31.07.2009)
 14. başın sagolsun mekanı cennet olur inşallah

×
×
 • Create New...