Jump to content

werta666

Üye
 • Content Count

  529
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About werta666

 • Rank
  Cradle Of Filth

İletişim Bilgileri

 • Skype
  [email protected]

Profile Information

 • Male
 • Adana-Mersin-İskandi
 • TNCTR-Sinema-Müzik

Recent Profile Visitors

1588 profile views
 1. Yardım edebilecek kimse yok mu. Tıkandım kaldım
 2. https://www.victoriassecret.ae/ Site bu üstad
 3. Herkese merhaba işim gereği her hafta aynı siteyi kopyalayıp içeriğindeki resimlerin bulunduğu klasörü kopyalıyorum. son 1 aydır ne denediysem siteyi kopyalayıp içeriği alamadım. Yansı hatası veriyor ve tüm videoları izledim derdime derman bulamadım. Kurallara aykırı değilse site ismini buradan paylaşabilirim. Çalıştığım şirket markanın franchise ortağı ve bu konuda bize zorluk çıkarıp duruyorlar. Devlet memurundan beter şekilde bu gün git yarın gel diyorlar. Kullandığım programla ilgili bu sorunu nasıl çözerim yada farklı bir program öneriniz olur mu? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
 4. Merhaba stok için kullandığımız bir excel dosyamız var ve onda farklı bir filtreleme yapmak istiyorum. Örnek olarak ekteki fotoğrafta gördüğünüz gibi bir kutucuğa VS23346669 ya da 667543468508 yazdığımda özel 4 , özel 5 ve Stok adedi yazan sütunların hepsinde filtreleme yapıp (kutucuğa yazdığım ürün kodu ya da barkodun, özel 4 ve özel 5 te yazan kodları baz alarak) bana sonuç çıkarmasını istiyorum. Böyle bir şey yapılabilir mi? Şimdiden teşekkürler. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.
 5. çok teşekkür ederim üstadım
 6. Herkese merhaba Elimde binlerce klasörün olduğu bir dizin var. Klasörlerin her birinin ismi rakamlardan oluşuyor ve ben her klasörün başına "VS" harflerin atamak istiyorum. toplu olarak klasör isimlerini nasıl değiştirebilirim?
 7. Dostum eline sağlık gerçekten böyle bir arşiv arıyordum . Fakat rardan çıkarırken sorun yaşadım . Rarlardan 2 tanesi html olarak gözüküyor ve bunları çıkaramıyorum . Üzerine tıkladığımda bilgisayar felaket kasıyor . Nasıl bunları rar a çevirmemi önerirsin ? Bahsettiğim konu 11 dvdlik monster template arşivi .

 8. Çamur atarken İyi düşün bence Şimdiye kadar TncXP gibi bi sistem gördünmü? Format atmaya giderken arkadaşlara 2 CD ile gidiyorum ben Bizim Üniversitenin Bilgi işlem daire başkanlığı bile TncXP Kullanıyor Kütüphanede 86 Bilgisayarda kurulu SAÇMA SAPAN KONUŞMA DA Emeğe Saygı Göster...
 9. Program İsmi "Thoosje Vista Sidebar" Lisans sorunu yoktur... Katılımsız yapacak arkadaşa şimdiden çook teşekkür ederim.... Link: http://fc02.deviantart.com/fs17/f/2007/170/e/8/Sidebar_V_2_0_by_Thoosje.zip[/CODE]
 10. müthiş bir şey emeği geçen herkeze çok teşekkür ediyorum.....
×
×
 • Create New...