by_bozkurt

Üye
 • Content count

  410
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About by_bozkurt

 • Rank
  --[SessizLik !..]--

Profile Information

 • Male
 • Ankara
 • Harita Teknikeri..

Recent Profile Visitors

1198 profile views
 1. Adobe Acrobat Dc Pro 2017 Sürümü portable halidir. Kendim hazırladım. Sanal pc de denedim sorun gözükmüyor. https://yadi.sk/d/wmhIsqx53KESSm Şifre : by_bozkurt *** Farklı bir bilgisayarda denedim hatalı. Deneyip hata alan varsa link iptal edeceğim.
 2. https://cloud.mail.ru/public/BxMt/LKzjmAqNo Deneyin. Alıntıdır. Ücretsiz üye olmadan kullanımı yokmuş sanırım.
 3. Windows 8.1 için olan netcadi 10a kurup kullanabilirsiniz.
 4. Acrobat Pro DC programının portable sürümünü aramaktayım. Farklı sitelerden bi kaç tane indirdim denedim ama malesef sorun çıkardı. Şirket bilgisayarına hiçbir şekilde program kurmaya izin verilmiyor. Çeşitli portable programlar denedim sorunsuz çalışıyor ama Acrobat Pro DC yi açtığım zaman daha önce adobe yüklenmemiş yada ek bi yükleme yapıyor bilmiyorum program hata veriyor. Hazırlayabilecek olan varmı ?
 5. Dizine atın. https://mega.nz/#!j8MnASpJ!5ThPD-pMF60TkUqRmFLfj4MFQjqnBUnPQFMIKRvTRbo
 6. Bug yapsan olabilir sanırım. 2 adet kullanıcı aç. User1 User2 gibi. User 2 ye giriş yap. Ordan uzak baglantı ile user1 e gir ve açılacak olan programlarını aç. User1 açık kalır user2 de calısmaya devam eder sadece parola kısmında kalır diye düşündüm.
 7. Nvidia 310m İle bitirdim oyunu
 8. Deneyin: https://mega.nz/#!649QFaCb!MQEMiPZqH6fdOObW0v8e6ZiHAVBVngXUs_2bLG4DXtk Alternatif: Handy Recovery 5.5 Final Katılımsız https://mega.nz/#!qglGURBS!uLiVhwMSJBKaTKmfaS7-X3SMjPUuDTFeEESFifsQY-0 Deneyin: https://mega.nz/#!Gkl2jS6A!7bCqecbgXsWc_nVu3imGC5mVIP0DVbmL3LuKKYYkea0
 9. Başlangıç onarmayı denediniz mi? Bknz. Portable işletim sistemleri var. Onlarla yedeğini kurtarabilirsin.
 10. Modemde QOS diye bir bölüm var. Ordan online oyunlarda ping düşürmek için ayarlamalar yapılıyormuş. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
 11. Malesef bulamadım ama denerseniz alternatif var https://github.com/PredatH0r/ChanSort/releases
 12. Video ya sağ tıkla ses değiştirmeyi denermisin. Multi oluyor çoğunlukla ilk ingilizce çıkar Resim alıntıdır ama aynı mantık bi bak istersen
 13. O resmi çektiğin sayfayı kaydet kullan index olarak
 14. Kullanmadığım için yorum yapamıyorum malesef
 15. Önemli değil iyi forumlar