Jump to content

otuken

Üye
 • Posts

  414
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  www.facebook.com/mvural42

Profile Information

 • Male
 • Konya

Recent Profile Visitors

4671 profile views

otuken's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

145

Reputation

 1. @forjestüstadın store uygulamasını ekledim ve Microsoft Fotoğraflar'ı normal bir şekilde indirdim. Herhangi bir problem yaşamadım.
 2. Tartışmanızı takip ediyorum da oradan dahil olmak istemedim. Dediğiniz gibi ronaldinho424 nickli arkadaşın agresif bir yapısı olduğundan *****'dan banlar diye konuşmadım. Sonuçta oradaki free paylaşımlardan da faydalanıyoruz. 😊 *****'da da Kinghaze isimli arkadaşa dediğini bırakmıyor. Adamın ne hırsızlığı kaldı ne de virüslü program paylaşıyor diye iftiraları. Siz de bilirsiniz, kırık programların %90'ı virüs uyarısı verir ama virüslü değildir. 

  Sonuçta kendileri de başka programları çalıp, kırıp paylaşmıyorlar mı? Söylenecek çok şey var da diyemiyoruz. Siz de bence fazla uzatmayın. 

  Bu arada forjest de o sitede VIP paylaşımlar yapıyordu bir ara. Şu an paylaşıyor mu, bilmiyorum?

  Hayırlı günler...

  1. Show previous comments  14 more
  2. ronaldinho424

   ronaldinho424

   insanlara laf anlatmak kadar zor bir şey yok benim konum onun konusu değil benim yazdığım yoruma yazıyorsun seni alakadar etmeyen bir şeye ***** da vip üyelik ile officeleri veriyoruz dedim param yok veremiyorum dedin gittin solidden vip üyelik aldın olay bu kadar işte. Takıntı filan değil benim zamanımı emeğimi çalan insanlara böyle bir daha hakkımda bir cümle yazarsan bende durmam herkes işine baksın.

  3. mustafakarasan

   mustafakarasan

   tamam sen haklısın.pes etmeyeceksin değilmi.neyi kanıtlamaya uğraşıyorsun anlamış değilim.çok takıntılı kaprisli birisin.çok kindarsın.tehditler ile birşeyler yapma çalışıyorsun.daha ne yazarsan yaz cevap vermeyeceğim. sana siten ile başarılar diliyorum.tekrar söylüyorum bana bir daha bu konularda yazmaz isen sevinirim.

  4. ronaldinho424

   ronaldinho424

   çok zekisiniz madem şu iki resimde çerçeve ile alınan yerde yazılanlar birebir aynı mı değil mi bir tanesi de farklılık olur bu kodlar hazır değil kendin oluşturuyorsun anlatmaya gerek yok. senin yazma sebebini biliyorum karın ağrın var milletin işine burnunu sokacağına git başka şeylerle uğraş.

    

   2qiuwcq.pngt4e7fd6.png

 3. Attığınız crackların versiyonu farklı ama çalıştırdı. Teşekkürler.
 4. Key soruyor açılışta... Salladım, kabul etmedi. 😁
 5. İnternet Seçenekleri -> Gelişmiş ->Sıfırla yapın bir de... İnternet Explorer'deki bir sıkıntı da buna sebep olabilir. Temelde Chrome, İnternet Explorer ayarlarını kullanır diye biliyorum.
 6. Anakart üzerindeki çipleri elle kontrol ederek aşırı ısınma var mı, kontrol edin bence. Geriye anakart kalmış gibi...
 7. Yazmak istediğimi @CEM0KAyazmış. Başıma bu tür şeyler gelince pamuğa biraz WD40 sıkıp, soketle temas eden yüzeyleri temizlerim. Bazen oksitlenme de olabiliyor.
 8. Winrar ile .ISO dosyasını yukarıdaki işlemlerden sonra flasha açıyoruz. Bu kadar.
 9. Bana da rufus karışık geldiği için klasik DOS ortamından flash belleklerimi hazırlarım hep... Sırasıyla yaptığım: cmd diskpart list disk select disk x (x: flashınızın olduğu numara) clean create partition primary format fs=fat32 quick (Eğer flash bellek içinde 4 GB'dan büyük dosya varsa; install.wim gibi, fs=fat32 yerine fs=ntfs yapıyorum.) active assign exit
 10. Bu sitede anlatmışlar...
 11. Bende böyle bir hata verdi. (Windows 10 x64)
 12. Ekran kartı sürücüsü ile birlikte hotkey sürücüsünü de kurmanız gerekir. Buradaki sürücüyü bir deneyin isterseniz.
 13. Bu sistemi kurmadım ama ilginçtir; benim de Sandisk 128 GB Ultra flash belleği taktığım zaman fare sapıtıyor. Daha doğrusu metal kaplamalı flash belleklerde oluyor. Çıkarttıktan sonra durum düzeliyor. (@TR_by'ın Windows 10 Professional sürümünü kullanıyorum.)
 14. Yılına değil de diğerlerine bakmışım. 😁
×
×
 • Create New...