Jump to content

otuken

Üye
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

About otuken

 • Rank
  +++ÖTÜKEN+++

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

1295 profile views
 1. Ekran kartı driverini yenileyin bir de; bir o kalmış sanki?
 2. Benim anladığım; oluşturulan xml dosyasını, flash belleğin root dizinine kopyalamamız gerektiği.
 3. Sistem geri yükleme yapın; bir-iki gün öncesine...
 4. Geçmiş olsun. Bu konuda halen bir gelişme olmuş değil. Parayı verseniz bile açmıyorlar genelde... Çözüm yok, bildiğim kadarıyla...
 5. 3.5" harddisk için 12v lazım ama?... USB'den 5 v alır sadece...
 6. Veri kurtarma işlemini flash bellekte veya cd'de çalışan PE sistemlerle yapmalısın. Kurtarma programlarını kuracağım derken kurtarılacak dosyaların üzerine yazma durumu söz konusu...
 7. Henüz bu sistemi denemedim; indiriyorum şu an. Eskiden sizin hazırlamış olduğunuz gibi özellikli Windows 7 All in One kurulumu yaparken mesela, Ultimate kurarken bahsedilen özellikler gelirdi ama Professional kurarken gelmezdi. Ben de ayarları Ultimate'e yapmışlar herhalde derdim.
 8. Kullanıcı adınızda boşluk falan varsa da hata veriyor. Masaüstü yerine c veya d ana dizininde, adında boşluk olmadan klasöre çıkarıp, çalıştırın.
 9. Allah analı, babalı büyütsün, vatanına, milletine ve ailesine hayırlı bir evlat olsun inşallah... Kararınızı vermişsiniz ama naçizane tavsiyede bulunmak isterim. Bence tek isim olsun; Almina kulağa hoş geliyor. Eğer ikinci çocuk düşünüyorsanız onun ismini siz koyun; istediğiniz ismi verin. Tabii eşinizle anlaşarak. Benim kızım olsa Aybike, Ayça ve Gökçe (gözleri renkli olsaydı ) adlarından birini vermek isterdim.
 10. İndiremeyenler, https://drive.google.com/open?id=1-srbaf5bbPQRhtSjJ5pkWh5LCaICSqRI bu linki drive'me ekle deyip, üzerinde sağ tıklayıp kopya oluştur deyin. Daha sonra bu kopyayı indirip, uzantısındaki .iso'dan sonrasını silerseniz oluyor. Ben bu şekilde yaptım.
 11. Üstad, bu yöntemin (R-Studio) işe yarayacağını pek sanmıyorum. Bu işlem silinen dosyaları kurtarmaya yönelik olduğu için burada işe yaramaz gibi geliyor. Çünkü dosyayı silmiyor, şifreliyor.
×
×
 • Create New...