Jump to content
TNC-TR

kuzens

Üye
 • Content count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About kuzens

 • Rank
  Azimli üye

Recent Profile Visitors

335 profile views
 1. Msdn Downloader V1.0

  Türkçe uygulamalarıda indirse süper olurmuş....:))
 2. Sanırım ufak bir kargaşalığa neden oldum ......benim istediğim bootiso64.wim dosyası kurulum sırasında İSO dosyasını göstermemizi istiyor ,,,o programın adını sormuştur.
 3. Üstad ellerine sağlık bootx64iso.vim içinde kullandığın iso ya yönlendiren programın adı nedir, acaba.
 4. Üstad grafik menüde, notebookların(açılmıyor siyah ekranda kalıyor) bazılarında sıkıntı çıkarıyor.Garafik fix gerekecek galiba....
 5. Acronis True Image Universal Restore

  Burayı biraz incele istersen.
 6. Windows 8.1 Update 1 X64 8In1 Uefı Mayıs

  Bu sisteme dil(en-us)entegre edebilseydim süper olacaktı.Açılışta istediğimiz dilde yüklesek.Birkaç program denedim dil seçim ekranı geliyor %100 bitiyor ancak açılmıyor. http://forums.mydigitallife.info/threads/48600-Add-Multilingual-Support-to-Windows-8-1-Setup-DVD-automated-batch-script buradan faydalanmaya çalıştım ama eksik kalan bişeyler var işi içinden çıkamadım,Köylü üstat bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
 7. Süper bir yöntem ancak bazı sıkıntılar var bunu nasıl aşabiliriz.ctrl+shift+f3 ile sysprep i administrator hesabı ile açıp kurduumuz programlar 8.1 kurulum sırasında kullanıcı hesabı eklediğmizde ,bu hesapta görünmüyor.Tnctrsysprepwimeditör kullandığımdada masaüstü açılmıyor.
 8. Administrator ile açtığımızda sistem güncelleme yapmıyor neden acaba   MOTUN ---> windows 8 ve 8.1 den kaynaklanan bir durum, çözümü var mı bilmiyorum. ben dism ile entegre edip eksiklikleri manuel olarak kuruyorum.
 9.  workstation ve gimagex2.1.1 kullanarak install.wim oluşturdum.Kurulum usb deki wim ile değiştirdim.Kurulumun %100 aşaması geçip sistem yeniden başladığında.. Sistem yapılandırmayı bitiremedi.Yapılandırmayı sürdürmeyi denemek için bilgisayarı yeniden başlatın diyip duruyor.Sıkıntı nerede acaba
 10. 12In1 Mart 2014 Windows 8.1 Update 1

  teşekkür ediyorum win7 yi ekledim sizin vermiş olduğunuz komutlar yardımıyla ancak sistem kurulumu çok uzun sürüyor.(45-50dk)Normal mi bu acaba
 11. 12In1 Mart 2014 Windows 8.1 Update 1

  Bu install.wim içerisine win7 nin install.wim nasıl ekleyebiliriz(önceden wintoolkitle rahatlıkla yapıyorduk ama esd ile sıkıştırdıktan sonra parametre hatası veriyor)
 12. Wim Sıkıştırma Tekniği

  Sıkıştırmayı yaptık.Tekrar nasıl açacağız peki:((
 13. 12In1 Mart 2014 Windows 8.1 Update 1

  Her zamanki gibi süper bir çalışma...Şöyle bir şey yapabilir miyiz bilmiyorum ama win7 nin install.wim dosyasını sources klasörünün içerisine install2 .wim diye atsak,windows 7 32 bit kurulumu 64 bit kurulumu başlığını buraya  yönlendirebilir miyiz.?
 14. 12In1 Mart 2014 Windows 8.1 Update 1

  Part 1 link alabilirmiyiz.
×