Jump to content

kuzens

Üye
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About kuzens

 • Rank
  Azimli üye

Recent Profile Visitors

500 profile views
 1. Grafik arayüzlü olanını yükleyebilirmisiniz(standart)
 2. gpt hdd de partition ayırırken hata veriyor.
 3. Türkçe uygulamalarıda indirse süper olurmuş....:))
 4. Sanırım ufak bir kargaşalığa neden oldum ......benim istediğim bootiso64.wim dosyası kurulum sırasında İSO dosyasını göstermemizi istiyor ,,,o programın adını sormuştur.
 5. Üstad ellerine sağlık bootx64iso.vim içinde kullandığın iso ya yönlendiren programın adı nedir, acaba.
 6. Üstad grafik menüde, notebookların(açılmıyor siyah ekranda kalıyor) bazılarında sıkıntı çıkarıyor.Garafik fix gerekecek galiba....
 7. Süper bir yöntem ancak bazı sıkıntılar var bunu nasıl aşabiliriz.ctrl+shift+f3 ile sysprep i administrator hesabı ile açıp kurduumuz programlar 8.1 kurulum sırasında kullanıcı hesabı eklediğmizde ,bu hesapta görünmüyor.Tnctrsysprepwimeditör kullandığımdada masaüstü açılmıyor.
 8. Administrator ile açtığımızda sistem güncelleme yapmıyor neden acaba   MOTUN ---> windows 8 ve 8.1 den kaynaklanan bir durum, çözümü var mı bilmiyorum. ben dism ile entegre edip eksiklikleri manuel olarak kuruyorum.
 9.  workstation ve gimagex2.1.1 kullanarak install.wim oluşturdum.Kurulum usb deki wim ile değiştirdim.Kurulumun %100 aşaması geçip sistem yeniden başladığında.. Sistem yapılandırmayı bitiremedi.Yapılandırmayı sürdürmeyi denemek için bilgisayarı yeniden başlatın diyip duruyor.Sıkıntı nerede acaba
 10. Sıkıştırmayı yaptık.Tekrar nasıl açacağız peki:((
 11. Komutu her sourceİndex:1-2-3-4-5-6-7.....için ayrı ayrı uygulamak gerekiyor galiba ..Buda çok uzun zaman alıyor .Mutlaka kolay bir yolu vardır bunun Köylü_Extented_Prograsive bir el atsa olaya.Onlarda Tırmalayın(hazıra konmak yok) biraz diyorlar baksanıza.  :)))
 12. Bu komutla wim içindeki sadece 1 numara sıkıştırılmış olmuyormu(SourceIndex:1) Acaba.yanlışmı düşünüyorum acaba :)))
 13. Klasöre açıldı.capture de eedildi.   a klasörü silinmiyor
 14. Klasöre çıkarılan install.wim ve boot.wim dosyaları nasıl silinir.Sürekli hata veriyor
 15. [quote name='abdullahTR' date='22 May 2012 - 17:41 ' timestamp='1337708517' post='1203858'] abi güncelleme sart bu programa [/quote] En sonunda yaptım kodlar bunlar(virüs programınıda geçici olarak devre dışı bırakın) Run("keymaker.exe") WinWait("Radmin server keymaker","") ControlClick("Radmin server keymaker","","EmbButton1") Sleep(10000) ControlClick("Radmin server keymaker","","EmbButton2") ProcessClose("keymaker.exe")
×
×
 • Create New...