Jump to content

blackman12

Moderator
 • Content Count

  5346
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

213 Excellent

About blackman12

 • Rank
  Big Brother is following you!

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

10199 profile views
 1. Sanırım resim kullanarak siteyi yapmışsın verdiğin linke erişilmiyor. Hala ihtiyacın varsa linkini güncelle ya da konu çözüldü olarak not düş mesajına
 2. İki metod arasında fark yok yahu aynı şeyi yazıp göndermişsin adama. Birincisi normal bir kurulum dosyasında bu yöntemin işe yaraması gerekir. Ama özelleştirilmiş bir kurulumda her zaman özelleştirilmiş kurulumu hazırlayan kişinin tecrübesi kadar çalışma oranı vardır. örneğin, %systemdir% yerine C:\Windows\blabla diye belirttiyse bu yöntemler işe yaramayacaktır.
 3. Sitenin tabanı wordpress ise örneğin Locco diye bir eklenti var bu işler için. Yardımcı olunması için çok gizemli davranmışsın. Yardım istiyorsan biraz daha açıklayıcı olman gerekir.
 4. FileCreateShortcut ile direk yapabilirsin. FileInstall a ihtiyacın yok.
 5. Driverlar içindeki inf dosyalarını batch ile yükletmen gerek bunu da iki şekilde yapabilirsin: 1. start rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 "deneme.inf" 2. %SystemRoot%\System32\InfDefaultInstall.exe "Deneme.inf"
 6. Case -3 Exit ü de silme mümkün mertebe scriptinden
 7. Demek istediğin ekran çözünürlüğüyse: local tDisp = System.GetDisplayInfo(); --Getting the resolution.
 8. Neyini yapamadın biraz daha açıklayıcı olur musun? https://documentation.devexpress.com/WindowsForms/DevExpress.XtraRichEdit.RichEditControl.LoadDocument.overloads Bu linkteki bilgiler üzerinde çalıştın mı?
 9. Bir tane Arayüz programı kullanmanı şiddetle tavsiye etmek istiyorum şu an. Neler olmuş o kodda öyle ya
 10. onun yerine o sayfası programa gömüp girişleri program üzerinden gönderip veriyi de yine aynı yolla çekmeyi denemelisin.
 11. RSSden çektiğin veriyi, ve bastığın kodu görmeden yorum yapamayız.
 12. Taskkill.exe nin sorunu çözmesi gerek. metin2 nin ekstra bir özelliği mi var ki?
 13. girilendeger = Input.GetText("Input1"); ogren = INIFile.GetValue("AutoPlay\\Docs\\settings.ini", "Preferences", girilendeger); orjinalegetir = String.Lower(ogren); aynimi = String.Compare(ogren, orjinalegetir); if ogren == "1" && aynimi == "0" then Dialog.Message("Doğru","Doğru"); else Dialog.Message("Yanlış","Yanlış"); end anladığım kadarıyla girilen değer değişken olabilir ayara göre fakat yine de sen ini dosyana bir standart koymalısın. örneğin ben tüm ayar isimlerinin küçük harfle olacağına dair bir kural koydum kafamdan. Sonra girilen değeri aldım ve harflerini küçültüp yeni bir değere atadım, sonra girilen değerle dönüştürülen değer arasında fark var mı kontrol ettim. eğer yoksa adam gerçekten "deneme" girmiş demektir. varsa "Deneme" gibi birşey girmiştir. Kodları site içerisinde yazdım ve ams kodlamasına bakmayalı yıllar oldu syntax de hata olabilir o kısımları sen düzeltirsin ben sadece mantığı anlatmaya çalıştım. Kolay gelsin.
 14. Hatayı belirtiseniz çözmeye çalışırım.
 15. SIM'in bir kurulum paket hazırlayıcı olduğunu söylemiştim eğitimde. dolayısıyla registration ile ilgili kayıtları thinapp gibi bir programla yakalayıp paketin içine entegre etmeniz gerekiyor.
×
×
 • Create New...