Jump to content

BrightBlade

Emekli
 • Posts

  5225
 • Joined

 • Last visited

About BrightBlade

Profile Information

 • Male
 • KArman ÇoRman Bi yeR

Recent Profile Visitors

7627 profile views

BrightBlade's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

50

Reputation

 1. Bu konu "Sohbet-Chat" forumundan "Multimedya Istek" forumuna taşınmıştır.
 2. Karadenizde az oluyo diye bi durum söz konusu değil. Lodos esen her yerde risk vardır. Sobanın içinde ne olursa olsun üstelik. (Not: Sadece lodosa bakmaz bu iş, başka etmenler ve diğer rüzgar tiplerinde olma riskide vardır. Lakin lodos şiddeti ve taşıdığı hava türü bakımından bu riski yükselten bir etmendir.)
 3. Az çok ihtimallerin hepsini yazmış arkadaşlar. Küçük bir notta ben ekleyeyim, prizlerdeki topraklamaları kontrol edin, gerekirse sıfırlama yaptırın.    Bunun dışında konu başlığını düzenliyorum, kurallara uymanızı tavsiye ediyorum.
 4. Ben DVD'nin çalışmasında ne gibi bir problem var onu anlamadım. Normal işlevini görmüyor mu dvd sürücü, arada devreye girmesini mi problem ediyorsunuz? Media player'ı açınca DVD'yi taramasında hiç bir problem yok. Doğal olarak oynatabilecek arşiv kaynaklarını arıyor programlar.    Tam olarak sorunu anlayabilsem yardım edeceğim ama sorun ne anlayamadım!    Eğer tahmin ettiğim şeyden yakınıyorsanız, şunu deneyin;   İlerleme barının hemen altında mauseunuzun sağ tuşuna basın ve araçlar sekmesinden seçeneklere tıklayın. Orada üst sekmelerde yer alan kitaplığa tıklayın ve açılan ayar sayfasında tüm tikleri kaldırın.
 5. Yalnız baktığınız ürün stokta yok ve güncel fiyatlı değil. Tahmini dolar 1,80-85 arasıyken verilen fiyattır bu. Monster notebook'a da bakmanızı tavsiye ederim.
 6. Bu tamamen fiyata bakan bir etkinlik. Alabiliyorsanız Hammerschimid Klingson alın. Özellikle Serkan Çağlı için yapılan modelini bulması bile zor.
 7. Kanımız şenlendi, yönetime yeni gelen arkadaşlara başarılar diliyorum. Bu mevkiye gelmenizi sağlayan azim ve heyacanınızın daim olması dileğiyle.
 8. Güzel oldu ailemiz için. Başarılar diliyorum :)
 9. Bu konu "Sohbet-Chat" forumundan "Multimedya Istek" forumuna taşınmıştır.
 10. Bu konu "Windows 7" forumundan "Yazılım" forumuna taşınmıştır.
 11. Kitap yapıyorum derken, telif hakkı size ait kitaplardan mı bahsediyorsunuz?
 12. Güzel kardeşim @Dexter18, şimdi senin anlayabileceğin mantıkla yazayım o zaman. Sen zoru sevmiyorsun belli ki. Bu sebepten varsa baba mesleği, devam ettir derim. Yok oda sıkıntılıysa, bilgisayar programlamayı, bilgisayarla zaman geçirmeyi seven herkesin yapabileceği bir meslek gibi görme derim. Yine de eğitim yılı düşünüldüğünde seni daha az yoracağı kesin. Yoksa hangisinden mezun olursan ol, sonucunu senin için aynı görmek ürkütüyor beni.   Ek olarak, eleştiri kaldırabilecek kadar olgun değilsen, kişisel bilgi isteminde bulunma diyip, yolunu açık eyliyorum.
 13.   w ile vallahi yazmandan zaten 3. tercihi elemiş olduğunu anladık. Ayrıca elma ile ceviz karşılaştırması yapıp, hangisini seçmeliyim diyorsun. Şu şekilde sorsan, "bilgisayar eğitmenliği mi, bilgisayar programcılığı mı?" ya da "kamu yönetimi mi, iktisat mı?" veyahut "sınıf öğretmenliği mi, branş öğretmenliği mi?" daha mantıklı bir noktada olurdun.
 14. Bu konu "Sohbet-Chat" forumundan "GSM Bilgi Paylaşımı" forumuna taşınmıştır.
×
×
 • Create New...