Jump to content
TNC-TR

ratapan

Üye
 • Content count

  517
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Excellent

3 Followers

About ratapan

 • Rank
  TnC Silver

İletişim Bilgileri

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

2672 profile views
 1. Ekranda sürekli gezen siyah kare . Arkadaşlar bilgisayarımda nette dolaşırken ekranda sürekli bir siyah kare ortaya çıkıyor ve sürekli geziyor ekranı. Bir türlü çözemedim bu sorunu.Acaba yardım edebilecek birisi var mı?Şimdiden teşekkürler.Ekran görüntüsü:
 2. ratapan

  Üye Olduğum Sitedeki Gizli Linkleri Görme

  Bu vip saçmalığı çok fazla sitede var ve eminim ki bu vip üyelik olmadan da o konuları görebilme imkanı vardır(Ama daha vâkıf olamadım:( )
 3. Arkadaşlar masaüstü bilgisayarıma win 10 temiz kurulum yapıp sürücüleri kurdum daha sonra chrome 'u kurup kullanmaya başladım.Fakat bilgisayar " Kernel Security Check Failure" şeklinde mavi ekran verip yeniden başlıyor.Nette araştırdım Nvidia sürücüsü sebep oluyor vs yazmışlar onu denedim ama sonuç yine aynı.Çok fazla bi çözüm yolu yazmıyor nette.
 4. @cmediaplayer ben de askere gideceğim kasımda yetişirse kullanırız artık.
 5. @cmediaplayer beklemek sorun değil yeter ki youtube'dan online müzik dinlerken ram kullanımı minimuma insin.
 6. @cmediaplayer youtube playlist desteğini eklerken acaba sadece ses çalma(youtube'dan videonun sadece sesini çekip çalma) özelliği ekleyebilir misiniz acaba? Ben genelde playlisti oynatıp o sekmeyi bi daha açmıyorum sadece sesini dinliyorum.
 7. ratapan

  Usb Den Format Atamıyorum

  Nt6 yükleyici ile usb cd vs uğraşmadan direkt iso üzerinden kurulum yapabilirsin.
 8. ratapan

  Önerebileceğiniz Market Otomasyon Uygulaması.

  Yok mu bilen gören ?
 9. Arkadaşlar kullanımı kolay market otomasyon yazılımı arıyoruz.Şu an da kullandığımız yazılımın ismi emex ve değiştirmek istiyoruz. Programı değiştirme nedenlerimiz çokta pratik olmaması stok ekleme silme ürün silme vs satış ve fiş yazdırma işlemini tek tuşla yapamama ve en önemlisi bence terazi fiyat listesini oluşturduktan sonra fiyat güncellemesi yapma. Programdaki fiyatları güncelledikten sonra terazininde fiyatlarını kendisi güncellesin istiyoum. Çok mu şey istedim acaba?
 10. @cmediaplayer Youtube oynatma listesi oynatabilme özelliğini kullanmak için rastgele bi kaç oynatma listesi seçtim fakat videoların çoğun oynatmadan geçiyor maalesef. Örnek oynatma listesi linki: netd yeni çıkanlar oynatma listesi
 11. J7 2016 FRP işlemini araştırın sorununuzu çözecek büyük ihtimalle.
 12. @denexhttps://www.tnctr.com/forum/91-windows-7/ linkte istediğin sistemi indir
 13. hangi işletim sistemini kuracaksınız. Nt6 hdd yükleyici ile 7-8-10 kurulumunu sadece hdd kullanarak yapabilirsin
 14. ratapan

  Spotify Premium Hesap Oluşturucu

  Bu site başkalarından çaldıkları premium hesapları veriyor sizin için üretmiyor.
 15. ratapan

  Laptoplardaki Işlemciler

  https://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php linkteki siteye gir daha sonra karşılaştıracağın işlemcileri sitede ara ve işlemcinin yanındaki compare butonuna tıkla ve daha sonra sağ taraftaki seçtiğin işlemciler listesinin altındaki compra butonuna tıkla hangisi daha iyi gör
×