ratapan

Üye
 • Content count

  473
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Excellent

2 Followers

About ratapan

 • Rank
  TnC Silver

İletişim Bilgileri

 • Skype
  f@h.ir

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

2092 profile views
 1. Ben üniversitede iken alldebrid'in torrent desteği var diye premium alıp ordan tüm indireceğim dosyaları indiriyordum.Deneyebilirsin.
 2. Arkadaşlar nasıl yapıldığını resimli olarak anlatmak isterdim.Lakin vaktim yok Düzenlemek için kullandığım uygulamanın ismi dnSpy (.net dilleri için).
 3. Hocam başlıkla resmi değiştirdim.Siz başlık ve resmi bana iletin ekleyip upload edeyim.Bende visual studio yüklü olmadığı için program tam olarak görüntülenemiyor lakin sizin sisteminizde sorunsuz çalışır.
 4. Programı upload edebilir misiniz?
 5. Arkadaşlar leech vs gibi siteler reklam sitelerine yönlendiriyor.Bu sitelerde captcha(Doğrulama kosu) çözmeden linke erişim izni vermiyor.Captcha penceresinde istenilen resimlerin yerine ses dosyasını dinleyerek de captcha yı geçebiliyoruz.Acaba tarayıcı üzerinde çalışabilen ve captcha daki sesi yazıya çevirip cevap kutusuna otomatik yazabilecek bi eklenti script vs var mı acaba?Bahsettiğim Captcha resmi https://s17.postimg.org/qtabu48lb/image.jpg https://s17.postimg.org/gx98uh2tb/image.jpg
 6. ücretsiz linkteki program var.Deneyebilirsin lakin barkod okuyucu vs lazım tüm özellikleri kullanmak için http://www.stok-takip-programi.com/barkodlu-satis-programi
 7. Bilgisayar açılışında hata durumunda yeniden başlatmayı devre dışı bırakıp mavi ekrandaki hata kodu yardımcı olabilir.Denediniz mi acaba?
 8. Arkadaşlar win7 de videoların sesleri çok kısık olduğu zaman genelde ses yüksekliği eşitleme seviyesini arttırdığımda bilgisayardan daha yüksek ses alabiliyorum.Fakat bu işlemi yapmak için her defasında Kayıttan yürütme aygıtları sayfasına girip hoparlör özelliklerinden geliştirmeler sekmesine girip ses yüksekliği eşitlemeyi seçip ayalar butonuna basıp açılan pencereden ayarlamam gerekiyor.Bu işlemi Linux mint(Mücbir sebeplerden dolayı windowsa dönüş yaptım ) kullanırken CTRL+F12 tuş kombinasyonuna atamıştım.Gerektiği vakit sadece iki tuşa basıp sesi arttırıp azaltabiliyordum.Acaba win7 üzerinde kısayol tuşu atayarak bu işlemi yapabilr miyim?Ya da farklı bi çözümü olan var mı bu sorun için?Bahsettiğim ses yükseltmek için gerekli adımları belirttiğim resim .
 9. Keşke Nokia 3310 slim(aynı kalite , şarj süresi vs.) versiyonu üretse .

 10. http://www.csharpnedir.com/articles/read/?id=1032
 11. connectionstring te hangi uygulama ile veritabanı bağlantısı yaptıysan o uygulamanın yüklü olmadığı bilgisayarda projen çalışmaz.Projene mssql express i ekleyebilir yada açılışta kontrol edip eksikse internetten indirip kurdurabilirsin.Daha kısa bi çözüm yolu varsa arkadaşlar yazar.Program yazmayalı baya süre geçti.Yeni yöntemler olabilir.
 12. http://www.sussex.ac.uk/its/pdfs/SPSS_Core_System_User_Guide_22.pdf
 13. "Playseat" görselleri yardımcı olabilir.
 14. @cmediaplayer Uygulamada youtube oynatma listeleri için de destek verebilir misiniz?Örneğin oynatma listesinin linkini eklediğimde direk listeyi oynatabilsin.Örnek liste linki:
 15. @cmediaplayer youtube gibi online video izleme sitelerinde video kalite seçimide olsa güzel olurdu.