Jump to content

as950

Üye
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About as950

 • Rank
  Azimli üye

Profile Information

 • Male
 • ANKARA

Recent Profile Visitors

666 profile views
 1. evet ben de dün öğrendim. o hizmeti kapamışlar malasef. Faceden twitter a gidiyor ama twitter dan face e gitmiyor.
 2. Kolay gelsin arkadaşlar. Baya sağlam bir sorunum var. Eskiden Yapmıştım ve çalışıyordu. Twit atınca facede de çıkıyordu. Sonra ne olmuşsa o özellik gitmiş. Tekrar açayım diyorum ama bir türlü olmuyor. Twitter dan facebook bağlantısı kurmaya çalışınca giriş yapamıyor. Aşağıda ekran görüntülerini ekliyorum. Aramadığım bakmadığım yer kalmadı. Ne başına geliip şikeyet eden var (2 sonuç bulabildim onlara da verilen cevap yok biri türkçe diğeri ingilizce) ne de benzeri bir şey. Twitter da görsel de yazan " Facebook SDK'sı yüklenemedi. Lütfen connect.facebook.net'i engellemediğinden emin ol" yazıyor . Evde denedim, işte denedim, dizüstü, masaüstü, mobil, farklı tarayıcılar falan hiçbişi fayda etmedi. Facede bağlı görünüyor ama eskiden (as) yazan yerde twitter ismimde yazardı şimdi o da yok.
 3. arkadaşlar bunun keygen de çıkanları program kabul etmiyor, sadece numaralar olmalı gibi bir şey diyor, var mı full yükleyebilen? [color="#000000"][b]TornadoEffect >>[/b][/color] Full olmasa burda paylaşmayız.Keygenden kopyala yapıştırı yapamıyorsan indirip kullanma arkadaşım.
 4. arkadaşım ben de talibim, satılmadıysa haber verebilirmisin

 5. kolay gelsin arkadaşlar, bu programın win7 de sağlam çalışan bi versiyonu var mı acaba, xp de sorunsuz kurmuştum 8 küsür versiyonu ama, burdaki linklerden 2 tane indirdim, 8 küsür versiyondu çalışmadı, ayarlara falan girilmiyor, diğeri de 13.4.12 küsür olan, o sağlam yüklendi herşeyi tamam ama kuralları uygulamıyor, zaman kontrolü, göz koruması falan çalışmıyor, 14-15 i de sıkıntı çıkar diye yüklemeye korkuyorum, windows 7 - 32 bit sağlam çalışan bi versiyon varmı kimsede , acil lütfen çok lazım,
 6. gizemli tnc sever_??

×
×
 • Create New...