Jump to content

Ekran Kartı Sorunu

zaza2

Recommended Posts

Ekran kartıyla ilgili bir sorun yaşıyorum, internette uzun süre aramama rağmen bir çözüm yöntemi bulamadım.Foruma bir yazayım dedim belki bilen birisi vardır mantığı ile

Sorun şu ;

Ekran kartı driverini yüklediğim zaman ekranda bozulmalar pc' yi açtığım zaman ise kitlenmesi sadece güvenli modda açılması pc'nin

güvenli modda açtığım zaman ise ekranda benek benek noktalar beliriyor

Çok nadirde olsa uğraşırken bir 2 kez düzeldi ama belirli bir süre açık kaldıktan sonra yine ekranda bozulmalar belirmeye başladı ,

PC hp pavilion dv9000

nvidia 8600m gs

4 gb ram

dual core 2.5

pc açıldığında bu görüntü

1403091958.jpg

bazende çift ekrana dönüyor

1403092006.jpg

Bilen birisi varsa ilgilenirse sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Bilgisayarı 2008 in Mayıs ayında almıştım.Sorun ise 2009 un Haziran ayında başlamıştı.Sorun şöyle başlamıştı, ilk başta oyunda kitlenmeler daha sonrasındada ilk resimdeki gibi kalması

Bilgisayarı 2008 in Mayıs ayında almıştım.Sorun ise 2009 un Haziran ayında başlamıştı.Sorun şöyle başlamıştı, ilk başta oyunda kitlenmeler daha sonrasındada ilk resimdeki gibi kalması

genelde ekrandaki cizgiler ekran kartından önce, anakartınızdaki problemden kaynaklanır

eger bilgisayarınızın garantisi var ise gönderiniz ..

Evet sorun ekran kartından ama şöyle bir şey var ordaki çizgiler bazen kayboluyor sorun ortadan kalkıyor daha sonra cod5 ten tut tüm oyunlara girebiliyorum sonra bir anda tekrardan bozulabiliyor bazende reset attığımda bozuluyor

Evet sorun ekran kartından ama şöyle bir şey var ordaki çizgiler bazen kayboluyor sorun ortadan kalkıyor daha sonra cod5 ten tut tüm oyunlara girebiliyorum sonra bir anda tekrardan bozulabiliyor bazende reset attığımda bozuluyor

genelde öyle olur ztn..düzeldi sanırsınız fakat daha sonra tekrar tekrarlanır

siz bilgisayarınızı servise gönderin..size yardımcı olacaklardır

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...