Jump to content

Sfxlerin Winrar Özellikleri Kaldırma(farklıyöntem)

Share

Recommended Posts

Slm arkadaşlar ne zamandır aradığım bi konu bu bulunca paylaşmak istedim forumda doruk101 hocamızın anlattığı bi yöntem var fakat o yöntemde çoğu zaman msi dosyalarının kurulumuna izin vermiyor bende biraz araştırdıktan sonra bu yöntemi buldum yaptığınız katılımsızlarda veya aio larda sağ klikteki winrar özelliklerini içeriklerini bozmadan winrar özelliklerini kaldırmayı anlattım inş yararım olmuştur takıldığınız bir yerde aşağıdan sorunuz...

NOT: Nedense her winrar sürümünde olmuyor bende winrarın 3.71 sürümü var C.Ronaldo arkadaşımızın hazırladığı winrar extreme forumda mevcut eğer 72 kodlarını bulamazsanız winrarın 3.71 sürümünü indirip yapabilirsiniz.....

Kolay gelsin..

10z658l.jpg

:D 2MB:

http://rapidshare.com/files/257579644/Rar_oezelliklerini_Kald_rma.rar[/CODE]

[/center]

[center]

[CODE]http://www.2shared.com/file/6755562/149c41a6/Rar_zelliklerini_Kaldrma.html[/CODE]

[/center]

[center]

[b]Rar Pass:[/b][/center]

[center][b][color=#FF0000]tnctr.com[/color][/b][/center]

[center][b]Videodaki Hex Workshop:[/b][/center]

[center]

[CODE]http://www.bpsoft.com/downloads/[/CODE]

[/center]

Edited by doruk101

• 4 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

[quote name='acronisli' date='15 Mayıs 2010 - 00:39 ' timestamp='1273884577' post='801088']
o dinlediğin müziklerden sanırım Türkçe'yi de unutmuşsun. başliyalim i kim öğretti ise yanlış öğretmiş dostum. başlayalım
[/quote]
1 tane yabancı müzik dinledim diye Türkçe'yi unutup unutmam sanamı kalmış?Ordaki yazımın hatalı olmasının nedeni kullandığım ekran kaydedici program; ı'lar normal çıksa heralde i değil ı olarak yazardım bence konulara cevap yazmadan önce siz bi düşünün öyle cevap yazın veya konuya arkadaş emek vermiş bir video çekmiş diyip teşekkür edin en azından olmaz mı?

• 4 hafta sonra ...

[quote name='arda14' date='02 Şubat 2011 - 17:38 ' timestamp='1296668881' post='956368']
1 tane yabancı müzik dinledim diye Türkçe'yi unutup unutmam sanamı kalmış?Ordaki yazımın hatalı olmasının nedeni kullandığım ekran kaydedici program; ı'lar normal çıksa heralde i değil ı olarak yazardım bence konulara cevap yazmadan önce siz bi düşünün öyle cevap yazın veya konuya arkadaş emek vermiş bir video çekmiş diyip teşekkür edin en azından olmaz mı?
[/quote]

ı da yazsa i de yazsa zaten yanlış dostum. a yazması gerekiyor. :)