Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Cd - Dvd - Usb - Hdd ... Için Multiboot Hazırlamak

Share

Recommended Posts

Link Kırık Düzeltip Programı Tekrar Paylaşırmısın ?

link de hic bir sorun ile karsilasimadi
 site türkiye de mahkeme karari ile kapali görüküyor dns yada vpn ile indirebilirsin

Link Kırık Düzeltip Programı Tekrar Paylaşırmısın ?

https://www.dropbox.com/sh/xj5fvdup3mz5dui/AADswl2UxLUpC1AR0zNDFB3pa/03_WIN_BOOT/2012_08_29_WINBOOT.zip

dosya buraya tasinmis haydi kolay gelsin :)

peki harddiskimde 32 gblık bir bolum ayırıp oraya yukluyebilirmiyiz usb gibi okurmu acaba ve nasıl yaparım yardımcı olurmusunuz fazla anlamıyorumda..

hdd harici deyilse bir is e yaramaz diye düsünüyorum

ama daha önce harici hdd yaptim kendi sistemimi olmustu onu biliyorum

olur.neden olmasın deemedn kim çkardı gene olmz diye.mini tool partition magic wizard ile önce o bölümü primary ardından active yapman lazım.işin bittiğinde active'dan çıkar.değilse bilgisayar hep grub4dos ile açılır.yinede pek sağlıklı gelmiyor bana en iyisi usb bellek yada harici disk.

arkadaslar kusuruma bakmayin sistem yenileme yapiyorum

Acronis True Image 2014 Premium 17.0 Build 6673 Media Builder Rescue ISO frojest abimin  yapmis oldugu iso  usb multiboot a eklemek istiyorum codlari ve nasil eklenecegini bulamadim rica etsem yardimci olurmusunuz

# =========================================================================

title Acronis True IMage 2013 \n Acronis True IMage 2013
set ISOFILE=/USBMENU/IMAGES/ACTI.ISO
if exist %ISOFILE% || find --set-root --ignore-floppies %ISOFILE% || echo -> %ISOFILE% bulunamadi!
# if exist %ISOFILE% && map --mem %ISOFILE% (0xFF)
if exist %ISOFILE% && map %ISOFILE% (0xFF)
if exist %ISOFILE% && map --hook && root (0xFF) && chainloader (0xFF) || chainloader () && boot
boot || echo -> Onyukleme basarisiz! && echo && pause --wait=5 <<< Klasik Menuye Don ...

kodlar isime yaradi ayni kodlar calisti  buyrun arkadaslar sizlerde yararlanin iyi günlerde kullanmak dilegi ile

arkadaslar kusuruma bakmayin sistem yenileme yapiyorum

Acronis True Image 2014 Premium 17.0 Build 6673 Media Builder Rescue ISO frojest abimin  yapmis oldugu iso  usb multiboot a eklemek istiyorum codlari ve nasil eklenecegini bulamadim rica etsem yardimci olurmusunuz

title Acronis True IMage 2013 \n Acronis True IMage 2013
set ISOFILE=/USBMENU/IMAGES/ACTI.ISO
if exist %ISOFILE% || find --set-root --ignore-floppies %ISOFILE% || echo -> %ISOFILE% bulunamadi!
if exist %ISOFILE% && map --hook && root (0xFF) && chainloader (0xFF) || chainloader () && boot
boot || echo -> Onyukleme basarisiz! && echo && pause --wait=5 <<< Klasik Menuye Don ...

kodlar isime yaradi ayni kodlar calisti  buyrun arkadaslar sizlerde yararlanin iyi günlerde kullanmak dilegi ile

ben bu kodları kullanıyorum uzun zamandır hiç bir sıkıntı yaşamadım.

sorunun çözülmüş ama alternatif olsun diye paylaşıyorum.

title ACRONIS TRUE IMAGE 2014
set ISOFILE=/ACRONIS/ATIH2014.ISO
  • Like 1

günaydin arkadaslar kusurumu maruz görün daha önce bu hata ile karsilastim eve ama sonra usb bicimlendirip yeniden atinca calismisti simdi bicimlendirdim 5 kere yeniden boot ettim ama faydasi olmadi http://www.tnctr.com/topic/263592-windows-7-sp1-tum-surumler-13in1-tr-adhustos-2014/ bunu sectim bunu usb multiboot a ekleyen arkadaslarimiz varmi

abi sorunumu kendim cözdüm sizlerle de paylasmak istedim   2 li boot oldugundan dolayi hata aldim  daha önce sonra haziran ayindan kalma tek bootlu bir w7 buldum elimde olan onun instal wim bölümünü ekledim

haziran ayına ait isonun install wim ini yeni isoya eklediysen yanlış. ki kurduğun cümleden onu anladım

haziran ayına ait isoya yeni isoya ait install.esd adını değiştip eklediysen doğru

vallaha oguzhan  abi söyle diyim sana ben fazla anlamam bu islerden ama herseyi yaptim boot filan hepsi bitti dedim bir format atim elimde bir pc vardi biraz eski model

ona yükledim hic bir sorun olmadan tamamlandi

yaptigim islem ise sadece boot bölümünü deyistirmek  yani haziran ayinin bir dvd sini aldim install.wim bölümünü sildim ve güncel sürüm install.wim ekledim

sorunsuz format atti ve bittiginde internet e bagladim calisip calisiyormu diye update filan inceledim güncelledim belki yeni sürüm cikar diye ama bulamadim

Edited by FırtınaLimanı

abi kusuruma bakma isimin ile hitap etmis oldum yeniden düzenledim yazimi   köylü abim boot dan dolayi demisti boot yönetemini deyistirdim kisacasi

sıkıntı yok kardeş

evet çift boot multiboot da çalışmıyor firadiskle eklemek gerekiyor oda karışık biraz