Jump to content

18 Wheels Of Steel

Derinlik

Recommended Posts

Arkadaşlar bu oyunda bazı trailerin içinde maddesi yok örneğin araba taşıyıcı tariler de araba yok oxygen'de tüpler yok iron pipes'de borular yok vede ben tır satın alıyorum ama onu şoförüme veremiyorum diğer sorunum ise trailer satın alırken yandaki menüsünde seçim yapamaıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar kotasız bir arkadaş indirse denese bir baksa çok yardımcı olur zaten 333 mb dosya

• 2 ay sonra...

Trailerlerin boş olması normal çünkü şöferler contratla çlaışıyorlar ve contrat yaptığı firma senin gördüğün şehirde yoksa, firmanın olduğu en yakın şehre giderler.

Order trucktan aracını al, order trailerdan contrat yapacağın şirkete uygun traliler al, onların garajına gelme süreleri yazar.... ister advance timedan hızlnadır istersen oyna vakit geçsin. Sonra Manager contratta karşısında $ işareti olan firmayla anlaşma yap tavsiyem edds food ile anlaşma yap ve dry van trailer al (Yumurta (egg) trailerı

Not contrat yapabilmen için senin en az bir defa o firmadan mal alıp diğer firmaya bırakman gerekmektedir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...