Jump to content

Xp Wireles Wlan Devre Dışı Sorunu

CiciBela

Recommended Posts

Arkadaşım büyük ihtimalle wireless donanımın bozulmuş bende aynı sorunu yaşadım bendede şu an hp pavilion dv6000 var sırf bu sorundan dolayı 2 sefer servise gitti...Eğer format attıysan hala sorun devam ediyorsa servis yolu gözüküyor maalesef birde biostan wireless donanımına bak eğer yanında ünlem işareti varsa kesinleşmiş demektir wireless donanımın bozulmuştur...Kolay Gelsin...

Arkadaşım Hizmetleri açıcaksın orada kablosuz yapılandırma var büyük ihtimalle kapalıdır. Üzerine tıkla açılsın orada otomatiği işaretle başlat de kaydet varsa kaydet yoksa tamam de çık şimdi etraftaki ağları görüp size kablosuz ağlar olduğunu söyleyecektir.

Yorumlariniz Ve Yardimlariniz İçin hepinize Çok teşekkür ederim...Sorun Giderildi...

Sorun : Hp Sitesindeki Kendi Wireles Driveri

Çözüm : www.noteebook.gen.tr den Driveri İndirdim Kurdum Hal oldu ..

KARDEŞİM SENIN YAPILANDIRMA AYARLARINDA BIR SORUN YOK (2)SEYDE OLABILIR SORUN 1.YA SENIN MODEMIN FORMAT ATILINCA LOPTOP DAKI VERILERIDE SILDI VE YENIDEN YUKLENMESI GEREKIR OYLESEYSE YADA XP DE VAR SORUN BILIYORSUNUZKI HER XP KURULMUYOR LOPTOPA 2.LOPTOP DAKI WERELESS DEKİ IŞIK YANIYORMU YANIYORSA INDIRDIGIN DRIVER LAR YANLIS YADA YANMIYORSA DEDIGIM GIBI XP DEN DIR KOLAY GELSIN

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...