Jump to content

Sagopacılar İçeriye Girin Bakalım.

YeniçeRiyan-i

Recommended Posts

Arkadşalar Youtubede gezerken tesadüf bu yabancı parçayı dinleedim ve sagopanın ateşden gömlekler parçasının aynısına hemen hemen yakın olduguna vardım.Sizlerede sunuyorum.

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

Arkadaşım bence alakası yok, milleti boşyere meşgul etmeyelim. Ceza bi yakıştırma yapmış Sagopa'ya playbackçi diye millet şimdi ona kılıf uydurmaya çalışıyor. (Bu konuyu açan arkadaşı kast etmiyorum.)

Evet Emre genel görüş o şekilde bu parçadan alıntı yapıldığı söyleniyor. Yani haklısın. :(

Ama biraz önce google da bir arama yaptım ve sonuç. Amacım sadece paylaşmak hoşuma gitti bir sagosever olarak. ;) Kimseye herhangi bir suçlama olarak falan anlaşılmasın sakın!

b46eqe.jpg

arkadaşın verdiği linke baktım sizde bakın ama çalıntı denen şarkı ile fark var arasında sıfır benzerlik var.

İşte Link;

http://forum.donanimhaber.com/m_33062159/tm.htm[/CODE]

Evet Emre genel görüş o şekilde bu parçadan alıntı yapıldığı söyleniyor. Yani haklısın. :(

Ama biraz önce google da bir arama yaptım ve sonuç. Amacım sadece paylaşmak hoşuma gitti bir sagosever olarak. ;) Kimseye herhangi bir suçlama olarak falan anlaşılmasın sakın!

b46eqe.jpg

Sonunda sözüme geldin.Bazı sanatçılar zannediyorlarki alıntı yaptıgımız yabancı parçalar başkaları tarafından anlaşımaz sürelim gitsin görüyoruz nerden nerden (ç)alıntı yaptıklarını.Sırf bunlara inat Türk Sanat Musikisi dinlemeye başlayacam yaw.

sagopa = kotu muzik

sagopa = amerikan çakması

sagopa = çalıntı müzik

aynıları ceza içinde dahilll

kardesim hakılsın ama sadece ritim meselesi sagopanın yaptığı sözlerindeki anlam bir dünyaya yeter ölümüne sagopaaaaaaa!

Dedikleri gibi sadece küçücük alıntılar var ve bunlar tüm dünya piyasasında var normal şeyler yani kim alıntı yapmıyor ki ? Ama muslum_255' e katılıyorum sözlerin yazımı, dizimi ve seslendirilmesi konusunda Sagopa Kajmer' in üstüne tanımıyorum. Ölümüne olduğu konusu tartışılır ama Sagopa Kajmer bir yaşam tarzının sembolü artık. Facebookta bir grup var "Rap değil Sagopa Kajmer dinliyoruz" diye, hakikaten de öyle. Neyse selametle kalın.

sadece latiye yapılmış bir ölüm söz konusu kimse kimse için ölemez saten

amerikan özentisi feln değil ona bakarsanız dünyada herkes özenti oluyo sen ben ws kullanılan bazı kelime ve terimler insanın kendi sevyesini

belirliyor sagopa yı da herkes bilir ne kadar seviyeli zeki biri olduğunu ona laf atarak kendinizi aşaladığınızı unutmayın vesselam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...