Jump to content

Windows Akış Denetimi

xboxhunter16

Recommended Posts

Arkadaşlar benim bilgisayarda önceden webcam yüklediğimde tanıtıyordum saatin yanında windows akış denetimi şifre çözücü görüntü birimi gibi şeyler çıkıyordu ve en son yeni donanımız yükledimi diyiyordu webcam açılıyordu şimdi ise sadece yeni donanımınız yüklendi diyiyor ve kamera görünmesine rağmen sim siyah bir ekran çıkıyor yani görüntü yok webcamda problem yok başka pc de çalışıyor acaba sorun nedir ?

format attım ondan sonra böyle oldu ama aynı cdyle belki 20 30 makineye kurdum bi sorun olmadı onlarda çalışıyor kamera ama 3 5 makinede böyle bir sorun oldu driver sildim tekrar yükledim olmadı webcam modelim pk 635 a4 tech

kamerayı taktığında saatin yanında yazılar çıkıyor akış denetimi alt yazı cddeoc böyle şeyler çıktımı kamera çalışıyor ama direk hiç bişe çıkmadan sadece yeni donanımınız yüklendi dediğinde kamera yükleniyor ama kamerayı açtığımda siyah ekran çıkıyor aynı sistem aynı donanın olan diğer pcde çalışlıyor kamera ama dediğim gibi xp nin kendi yüklediği bişeyden kaynaklanıyor ama ne olduğunu çözemedim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...