Jump to content

Taşınabilir Hdd Alcam 7200 Mü Yoksa 5400 Mü

3yl3mci

Recommended Posts

arkadaşlar ben taşınabilir hdd alcam ama kafam 5400 ile 7200 rpm arasında takılda

öncelikle rpm nedir ve ne işe yarar ne tür faydası vardır bunu bana söliyebilirmisiniz

birde 5400 rpm mi alayım yoksa 7200 rpm 320 gb hdd taşinabilir bu konuda yardımcı olabilecek biri varmi

birde cache

KARDEŞ RPM DİSK İN DÖNME HIZIDIR BİRDE TAŞINABİLİR HARDİKTE 5400 DİREKT USB DEN ÇALIŞIR 7200 İSE USB İLE BİRDE ADAPTÖR GEREKTİRİR YANİ GİTTİĞİN YERDE 7200 Ü ELEKTİRİĞE TAKMAN GEREKİR BEN TOSHİBA 5400 CACHE 8 MB 250 GB ALDIM MEMNUNUM HA BİRDE CACHE HARDDİSK İN RAMİ GİBİ DÜŞÜN

KARDEŞ RPM DİSK İN DÖNME HIZIDIR BİRDE TAŞINABİLİR HARDİKTE 5400 DİREKT USB DEN ÇALIŞIR 7200 İSE USB İLE BİRDE ADAPTÖR GEREKTİRİR YANİ GİTTİĞİN YERDE 7200 Ü ELEKTİRİĞE TAKMAN GEREKİR BEN TOSHİBA 5400 CACHE 8 MB 250 GB ALDIM MEMNUNUM HA BİRDE CACHE HARDDİSK İN RAMİ GİBİ DÜŞÜN

cache ram olarak düşürsek ram önbellek cache önce bellek oluyor dediğiniz gibi 5400 rpm almak zorundaym usb hdh olacağı için çok tşk ederim sağol gittiğim her yerde nasıl elektriğe takarım :D

bunu tercih et bence

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=100225&productid=bd850783[/CODE]

özellikler:# Kapasite : 1000 GB

# Ön Bellek : 32MB

# Devir Hizi :7200Rpm

# Baglanti Tipi : USB 2.0

# Dikey Kayit Teknolojisi

# Ebat:3.5”

# Usb2.0 Arayuz-480Mb/s Hizli data transferi.

# Ince dizayn, cikarilabilir altligi sayesinde yatay ve dikey kullanma imkani.

# Basit yazilimi sayesinde verileri aninda otomatik depolama.

# Ev ve isyeri bilgisayarinizi Senkronize etme ozelligi.

# Onemli dosya ve klasorlerinizi kilitleyebilme ozelligi. Encryption.

# Enerji tuketimini azaltmak icin disk kullanilmadiginda otomatik olarak uyku moduna gecme.

# Sinirli 5 yil garanti!!

183 tl

Benim Smartmedia Player 500 GB lık 2.5 HDD im var.Kamerada çektiğim videolarımı,filmlerimi depolayıp istediğim televizyonda izleyebiliyorum.Resim gösterme,mp3 çalma özelliği,altyazı gösterme özelliği,ne ararsan var.Tek HDD özelliği olanlar hiçbirşeye yaramıyor bence.BÜYÜK DÜŞÜN...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...