Jump to content

norton 2007 kurdum silemiyorum

S3RHAT

Recommended Posts

norton 2007 kurdum ellenmesin oynanmasın vs bir şifre koymuşum. şimdi silmek istiyorum ama şifreyi hatırlayamıyorum.

program files ten klasörlerini sildim. regedit ten symantec başlıklı adresleri sildim . olmadı

ekle kaldırdan norton update vs sildim. ama programın kendisini silemedim. 3-4 defa restart attım hala da aynı durum devam ediyor.

yardımcı olurmusunuz?

şimdiden teşekkürler

bu yazılanları biliyordum ve uyguladığım halde silinmedi. konuyu yayınladıktan sonra o konunun 40 dakika daha önce açılmış olduğunuda gördüm. tekrar uygulamak istedim söylenilenleri ama delete basıp silmem gereken klasörler yoktu. çünkü silmiştim :lol:

zaten üstteki mesajımda belirtmişim regedittin girip ilgili adresleri sildiğim halde yok olmuyor.

başka yol olmalı.

kaldırmak isterken şifre istiyor. şifreyi de unutmuşum.

2 gündür haledeceğim diye bekleyeceğime format atsaydım daha iyi olurdu gerçi ama ayarlar vs yeniden düzenlemek. kafa müsait değil :lol:

TnCxp yi sıraya almışım bir indirelim hele...

edit: cevaplarınız için teşekkür ederim.

regedit ten symantech ile ilgili ne varsa temizle dostum.

Ama önce advanced unistaller pro yu bilgisayarına kur ve ordan kaldır aynı zamanda regide optimize et.Full olması gerekmiyor demosuda bu işleri yapıyor.Demosu zaten full fonksiyonları ile 30 gün çalışıyor.İşini görecektir.

Kolaygelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...