Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

[quote name='istanbul82' date='30 April 2011 - 18:44 ' timestamp='1304189048' post='1002390']
dokunma hata verirse diğerlerini denersin.
[/quote]

tamam başarıyla oluşturdum slicli biosu.bunu neyle anakarta flashlıyayım WinFlash güncel biosları flashlamıyor.dos ortamından nasıl hangi programla yapayım

[quote name='grasp' date='30 April 2011 - 18:46 ' timestamp='1304189166' post='1002391']
tamam başarıyla oluşturdum slicli biosu.bunu neyle anakarta flashlıyayım WinFlash güncel biosları flashlamıyor.dos ortamından nasıl hangi programla yapayım
[/quote]
koca asusun sitesinde gormedinmi modelinin win aracısı var. bios f. utiliy kısmında...winflash olurmı hiç sende :D

Version V2.31.0
Description Windows BIOS Flash Utility
File Size 364,93 (KBytes) 2010.10.22 update

Download from Global (DLM) | Global | Ch
şunula yap.

Edited by istanbul82

[quote name='istanbul82' date='30 April 2011 - 18:48 ' timestamp='1304189280' post='1002393']
koca asusun sitesinde gormedinmi modelinin win aracısı var. bios f. utiliy kısmında...winflash olurmı hiç sende :D

Version V2.31.0
Description Windows BIOS Flash Utility
File Size 364,93 (KBytes) 2010.10.22 update

Download from Global (DLM) | Global | Ch
şunula yap.
[/quote]

[img]http://i55.tinypic.com/24vtym9.png[/img]

tamam işte o program bu ama şuanki biosum güncel diye flashlamıyor.dostan hangi programla nasıl yapabilirim

Edited by grasp

[quote name='istanbul82' date='30 April 2011 - 18:53 ' timestamp='1304189602' post='1002398']
biosun içine gir advanced içinde easy flsah toolu bişey var benim gord. asus laptopların çoğunda var..(başka kısmdada olabilir ara) bisun içinde var yani tool..
[/quote]

[img]http://i53.tinypic.com/30vet07.jpg[/img]

oh be başardım.flashladıktan sonra laptop kapandı.açma tuşuna bastım açılıp kapandı.5sn açılmadı biosu yaktım diye çok tırstım sonra açıldı :)

Edited by grasp

[quote name='bulent33' date='30 April 2011 - 16:12 ' timestamp='1304179978' post='1002323']
http://www.msi.com/product/mb/P43-C51.html#?div=BIOS hocam benim anakartım MSI p43-c51 likide burası acaba beim biosuda modlayabilirmisiniz teşekkür ederim
[/quote]
Asus a göre modladım buyrun.

[code]http://www.mediafire.com/?vawbtsl4w0w6oex[/code]

[quote name='istanbul82' date='30 April 2011 - 19:03 ' timestamp='1304190222' post='1002402']
benimki full kapıyo pc yi açman gerekiyo tekrar.neyse güle güle kullan.
[/quote]
yok yav acerde yapıyodu karıştırıdm onu evet 3-5 sn kadar geç açıyodu benim flsahdada romu oturtuyo herhalde bende çünkü senin gibi tırsmıştım s59sl de ilk yaptığımda. :D

Edited by istanbul82

[quote name='bulent33' date='30 April 2011 - 20:34 ' timestamp='1304195640' post='1002432']
hocam istanbul 82 şimdi biosu modladıktan sonra sertifika ve keyi nasıl gieceğim kafam durdu valla sabahtan bunu incelemkten
[/quote]

Bu program ile yapacaksın önce hangi markaya modladıysan key ve certificate yi seç 1 sonra 2 tamadır.
[code]http://www.mediafire.com/?v5apdlqks1bla8a[/code]
[img]http://www.yukleresim.com/images/17115636617618688010.jpg[/img]

[quote name='exi23' date='29 April 2011 - 21:21 ' timestamp='1304112070' post='1001976']
Sen rw raporu bulmayacaksın. Bootu tertemiz ve modlanacak bilgisayarından kendin alacaksın. Bak arkadaşım anlatmış 4 msj üstte. :)
[/quote]

Beni hala anlamadın modlanacak bilgisayar bende mevcut değilki illa modlanacak pc denmi almak gerekli bu rw raporunu?

[quote name='serdarcavusoglu1' date='01 May 2011 - 00:58 ' timestamp='1304200688' post='1002471']
Beni hala anlamadın modlanacak bilgisayar bende mevcut değilki illa modlanacak pc denmi almak gerekli bu rw raporunu?
[/quote]
Tabi ki. Yazmışım zaten arkadaşım.

"Modlanacak bilgisayarından kendin alacaksın." diye. :whistle:

Edited by exi23

soner kardeş emeklerin için teşekkür ediyorum sen benim biosu asusa göre modlamıştın sertifika ve keyide asusa göremi girecem yoksa yolladığın my digital activatrdeki herhangi birisi olurmu birde ben ultimate kullanıyorum my activatör kendi otomatikmi seçiyor acaba
teşekkür eerim

[quote name='bulent33' date='01 May 2011 - 06:56 ' timestamp='1304232977' post='1002553']
soner kardeş emeklerin için teşekkür ediyorum sen benim biosu asusa göre modlamıştın sertifika ve keyide asusa göremi girecem yoksa yolladığın my digital activatrdeki herhangi birisi olurmu birde ben ultimate kullanıyorum my activatör kendi otomatikmi seçiyor acaba
teşekkür eerim
[/quote]
Asusu seçeceksin.

soner hocam ben daha önce cracla yapmıştım üzerinde halen cracklı oalrak çalışıyor zannedersem bu crağı nasıl kaldıracam birde acere istanbul 82 arkadaşın vermiş olduğu loader ve crak kaldırıcıyı çalıştırıyorum enter tuşuna basın diyor basıyorum öylece yeşilk olarak bekliyor hiç bişey yapmadan birde slic toklit 3.2 yi çalıştırdığımda dupta benim ki Dump OK ! ( ACRSYSACRPRDCT_V2.1 )olarak çıkıyor sen asusa göre modladım dedin be digital activatörle yeniden asusu seçip yapmama rağmen halen bu şekilde çıkıyor
Read OK ! ( 2Y4WT-DHTBF-Q6MMK-KYK6X-***** )
Read OK ! ( ACRSYS_V2.1_Cert.xrm-ms ) From: C:\Windows\ServiceProfiles\NetworkService\AppData\Roaming\Microsoft\SoftwareProtectionPlatform\tokens.dat
Dump OK ! ( ACRSYSACRPRDCT_V2.1 )

sanada devamlı yazıyorum kusuruma bakmazsın artık

[quote name='bulent33' date='01 May 2011 - 07:43 ' timestamp='1304235798' post='1002571']
soner hocam ben daha önce cracla yapmıştım üzerinde halen cracklı oalrak çalışıyor zannedersem bu crağı nasıl kaldıracam birde acere istanbul 82 arkadaşın vermiş olduğu loader ve crak kaldırıcıyı çalıştırıyorum enter tuşuna basın diyor basıyorum öylece yeşilk olarak bekliyor hiç bişey yapmadan birde slic toklit 3.2 yi çalıştırdığımda dupta benim ki Dump OK ! ( ACRSYSACRPRDCT_V2.1 )olarak çıkıyor sen asusa göre modladım dedin be digital activatörle yeniden asusu seçip yapmama rağmen halen bu şekilde çıkıyor
Read OK ! ( 2Y4WT-DHTBF-Q6MMK-KYK6X-***** )
Read OK ! ( ACRSYS_V2.1_Cert.xrm-ms ) From: C:\Windows\ServiceProfiles\NetworkService\AppData\Roaming\Microsoft\SoftwareProtectionPlatform\tokens.dat
Dump OK ! ( ACRSYSACRPRDCT_V2.1 )

sanada devamlı yazıyorum kusuruma bakmazsın artık
[/quote]

Amacımız birbirimize yardımcı olmak kusuru olmaz bunlar ilk mesajda anlatılmış bir dene bakalım

AKTİVASYON SIFIRLAYACI İLK KURULUM ANINA GERİ DONDURUR..

http://forums.mydigitallife.info/threads/24214-MBR-Regenerator-The-Professional-Activation-Fix-Tool

LOADER CARCK TAMAMEN KALDIRICI

[url=http://rapidshare.com/files/266201625/remove_w7ldr.rar]RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting[/url]

AKTİVASYON SIFIRLAYACI İLK KURULUM ANINA GERİ DONDURUR..

http://forums.mydigitallife.info/threads/24214-MBR-Regenerator-The-Professional-Activation-Fix-Tool

çekip 1 bas halldicek 1 restar sonra kontrol et.zaten 1 bas diyor gormedinmi..1 enter..

Edited by istanbul82

sıfırladım şimdide may activatörle key giriyom soner arkadaş asusa göre yapmıştı benmodlu biosu asusu seçiyorum sertifakada asusu seçiyorum succasy full yazıyor ama yeniden başlattığımda halen 30 gün sonra etkinleştirileck yazıyor etkinleştirme olmuyor bir türlü

gına geldi yav soner arkadaşın yapmış olduğunu kendim yapsam başka bir markayla modlasam yeniden flaşlasam sorun olurmu birde flaişarken bir dosya açıyorum doyanın içine modlu biosu koyduğum zamam dosya ismini görüyor ama bos dosyasını görmüyor dosya isminden mi flaşlıyor acaba akşam o şekilde flaşladım biosu

[quote name='bulent33' date='01 May 2011 - 11:03 ' timestamp='1304247822' post='1002697']
sıfırladım şimdide may activatörle key giriyom soner arkadaş asusa göre yapmıştı benmodlu biosu asusu seçiyorum sertifakada asusu seçiyorum succasy full yazıyor ama yeniden başlattığımda halen 30 gün sonra etkinleştirileck yazıyor etkinleştirme olmuyor bir türlü
[/quote]
bios slic asus 2.1 gorunmuyoomu slictoolkitten on fotoyu yolla flashlamayı yapamamışssın gibi.bunu gormedikten sonra sertifika key girmen boş

Edited by istanbul82

• Cyph3r unpinned this topic