Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

bu gerçekmi yaaa bu kadar basit olabilirmi

istanbul82 bunu bi kontrol etme şansın varmı?

o bios mod değilki loder slic dump sismtemde hert türlü yansıyan slici gosteririr loaderın amacı o zaten bootaki gdrl yi bios diye kakalamak yan etikilerini bidaha yazayım..loader paradox wow farketmez...

Boota 170 kb bi yük bindircen olduğundan daha geç açılçak sistem çift bios etkisi gorcek kısmen kararsızlaşçak ve yavaşlıyacak bi boota fix yada mbr attınmı atta olucak updatelerlede uçabilcek vs vs zor olan her şeyin bi mükafatı vardır bunu unutmayalım

Edited by istanbul82

Boota 170 kb bi yük bindircen olduğundan daha geç açılçak sistem çift bios etkisi gorcek kısmen kararsızlaşçak ve yavaşlıyacak bi boota fix yada mbr attınmı atta olucak updatelerlede uçabilcek vs vs zor olan her şeyin bi mükafatı vardır bunu unutmayalım :)

benim bildiğim birebir modlu bios arkadaşim isteyen istediğini yapsin

ne mantıkla loaderı buraya niye koyuyunki ne alaka bu konu bios mod loader bolumu değilki isteyen istediğini yapar benden bilgilendirmesi...bu loadrı zaten her normal zaka yapar kişinin fare kullanmasını bilmesi yeterli anlamış değilim mantığını :)

Sonunda oldu etkinleştirdim istanbul82 arkadaşım çok teşekkür ederim paylaşım için... birde çok önemli bir noktayı belirteyimde diğer arkadaşlarda benim gibi 4-5 gün uğraşmasınlar resimli anlatımındaki 6. işlemdeki buraya dokunmayın otomatik seçiliyor dediğin seçenek otomatik seçilmiyor bende hep İSA seçili kalıyordu günlerdir başarısız olmasının sebebi buymuş orasını SSV3 seçerek modladım etkinleştirme sorunsuz tamamlandı belki sende otomatik seçmiştir ama bende seçmedi kendim SSV3ü seçtim başkalarındada seçmeyebilir o yüzden gerekli şekilde düzenlersen iyi olur.Tekrar teşekkürler.

Dediklerini aynen yapıyorum. Olmuyor 2. aşama. Başka bir yolu varsa yardımcı olabilecek kişiye minnettar kalırım

çok ilginç sen zoru başarmıssın kolayı kalmış yani bide verilen otomatiği dene bi de komutaları teker teker gircen hepsini bir ardamı giryon yoksa:)

slmgr.vbs -ilc C:\DELL.xrm-ms girr bekle başarılı oldu diyecek sonrada

slmgr.vbs -ipk 22TKD-F8XX6-YG69F-9M66D-PMJBM bunu gircen teker teker

Edited by istanbul82

çok ilginç sen zoru başarmıssın kolayı kalmış yani bide verilen otomatiği dene bi de komutaları teker teker gircen hepsini bir ardamı giryon yoksa:)

slmgr.vbs -ilc C:\DELL.xrm-ms girr bekle başarılı oldu diyecek sonrada

slmgr.vbs -ipk 22TKD-F8XX6-YG69F-9M66D-PMJBM bunu gircen teker teker

Elle de denedim. Otamatik olarak da denedim. Şu hatayı alıyorum ikisinde de

ekranalntsf.jpg

Please register to see this content.

arkadaşlar yaptım oldu sonunda

öncelikle istanul82,morning,miryigit,xforce ye teşekkürü borç bilirim.

eğer biosu uymsuz olan varsa benim gibi doğru bios u indirmesine rağmen bios yazma programı hata veren varsa(ben gigabyte kullanıyorum @bios hata veriyodu)pratik bi fikir kendi mevcut biosunuzu kaydedip modlayıp tekrar yazabilirsiniz

Edited by mumak

Sevgili istanbul ve bilgili diğer arkadaşlar anakartımın modlu biosunu bulup indirdim şimdi ne yapmam gerekiyor direk bu bios ile güncellemem yeterlimi?

Ayrıca şu an win7 yi loaderle kullanıyorum modlu biosu yükleyince tekrar sıfırdan win7 kurmak zorundamıyım?

Bulduğum modlu bios aşağıda umarım doğrudur bordum gigabyte p35 ds3-L rev2.0;

20090731090908.png

1. 7Loader'ı açıp "Uninstall all cracks" diyeceksin.Eğer 7Loader varsa direk "Uninstall 7loader" deyip kaldırabilirsin.

2. Yeniden başlatacaksın.

3. Bios'u güncelleyeceksin.

4. Yeniden başlatacaksın.

5. Dell sertifikası kullanacaksın (Certs vista klasöründe ya da benim verdiğim sertifikalarda)

6. Ürün anahtarı gireceksin.

7. Yeniden başlatacaksın.

Düzeltme: 7Loader modlu bioslar için direk seçenek sunuyor kodla uğraşmadan sertifika ve ürün anahtarını direk girebilirsiniz artık.

Edited by morning

evdeki pc de xp kuruluydu.@bios ile biosu yedekleyip award tool ile modlayıp biosu yukledim.sonrada ultimate yi kurdum sadece sertifika yı tıkladım ve olay bitti.

illaki win7 ortamında biosu modlayıp yuklemeniz gerekmiyor arkadaşlar.

ayrıca win7 home | premium | starter versiyonlarını kurdum fakat sertifikayı kabul etmedi.sadece ultimate kabul etti ve güncellemeleride sorunsuz yapabiliyor

İlk Olarak Herkeze Hayırlı Günler Dilerim Benim Anakarım

logo_gbt.gif GA-G31M-ES2L Şuan Win7 Ultimate 7600 Rtm Sürümünü Kullanıyorum Hazar's Aktivatorla Windows Etkin Fakat Ben Bu Yöntemle Yapmak İstiyorum Nasıl Bir Yol İzlemeliyim Yardımcı Olursanız Şimdiden Herkeze Teşekkürlerimi Sunarım

Saygılarımla PowerktcByreis

Edited by powerktc&byreis

İlk Olarak Herkeze Hayırlı Günler Dilerim Benim Anakarım

logo_gbt.gif GA-G31M-ES2L Şuan Win7 Ultimate 7600 Rtm Sürümünü Kullanıyorum Hazar's Aktivatorla Windows Etkin Fakat Ben Bu Yöntemle Yapmak İstiyorum Nasıl Bir Yol İzlemeliyim Yardımcı Olursanız Şimdiden Herkeze Teşekkürlerimi Sunarım

Saygılarımla PowerktcByreis

dell sertifikası ile yaptım kendim kullanıyorum

http://rapidshare.com/files/266103081/GA-G31M-ES2L_F8_Dell.rar.html[/CODE]

Edited by keabous

• Cyph3r unpinned this topic