Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

www.hayvansehri.com/bios.zip

Packardbell ML65 Serisi Bios güncellemesidir. benim bilgisayarımda packardbell ml65.

Bunu bana modlayıp yenisini yollayacaklar, şu ramazan ayında büyük bir sevap kazanacak. Şimdiden teşekürler.

burda seninkini modlayan çıkmaz ami award dışında bioslar istemiyin markasını oğren biosunun ordan didrek yabancı siteye yonelin burda hex bilgisi olan kimse yok....yapan olmaz..biosun b sini bilmeyen kaçkere soyluyorum yapmasın diye...

Edited by istanbul82

cevap yokmu acil lütfen windows 7 kuracam biosu kurulumdan önce mi sonra mı flaşlayacam

Farketmez. Öncede sonrada yapabilirsin. Ancak activation için komutların girilmesi doğal olarak windows 7 kurulumundan sonra yapılmalı.

Edit: istanbul 82 ile aynı anda cevaplamışız.

Edited by temmuz

sadece 1 tane dell key var değilmi zaten o p5b bios modlayan kişi içine dell xrm lisanslı koymuş sanırım bunu kullanacam

342DG-6YJR8-X92GV-V7DCV-P4K27

cevabınız için teşekkürler bu arada

bisu yaptıktan sonra adım 2 iyi oku adım2 basit kısmı zaten!!!

arkdaşlar son bi kaç kişinin yazısından hiç anlamadığınız her halinizdeden belli bu konuda belli bi altyapıya sahip olan arkdaşlara yardımcı oluyorum k.bakmayın!!! alfabe öğretir gibi kimseye öğretemem kusurabakmayın tekrar!!! isteyen yardımcı olabilir tabi karışmam..

Bios versiyonu aynı diyor ve bu hatayı veriyor..

1ha5q8.jpg

Bu modlanmış bios u adresini verdiğiniz siteden buldum..

Bilgisayarım: Toshiba a200 23u (PSAE6E)

Modlanmamış Bios download:

Please register to see this content.

Bilmiyorum belkide benim indirdiğim modlanmış bios yanlıştır..

Nasıl modlanacağınıda açıkcası anlamadım.

Elime yüzüme bulaştırmaktan korktum.

Biosu modlarsanız çok sevinirim..

Edited by BeyaZayeB

Bios versiyonu aynı diyor ve bu hatayı veriyor..

1ha5q8.jpg

Bu modlanmış bios u adresini verdiğiniz siteden buldum..

Bilgisayarım: Toshiba a200 23u (PSAE6E)

Modlanmamış Bios download:

Bilmiyorum belkide benim indirdiğim modlanmış bios yanlıştır..

Nasıl modlanacağınıda açıkcası anlamadım.

Elime yüzüme bulaştırmaktan korktum.

Biosu modlarsanız çok sevinirim..

ami ve award dışında bizde modlayamıyoruz elle ordaki üstadlar yapabiliyo anca daha iyi inceleyin...dosta flahlıyolar genelde phonixleri..

Edited by istanbul82

Biraz daha araştırma yapmam lazım anlaşılan..

Ancak anlamadığım bişey var şimdi bu modlayacağı bios la bende mevcut olan bios aynı sürüm yine bu hatayı vermezmi?

Çünkü orda bulduğum modlanmış bios sorun çıkarıyor aynı sürüm diyor ve yükleme bitmeden hata veriyor..

Biraz daha araştırma yapmam lazım anlaşılan..

Ancak anlamadığım bişey var şimdi bu modlayacağı bios la bende mevcut olan bios aynı sürüm yine bu hatayı vermezmi?

Çünkü orda bulduğum modlanmış bios sorun çıkarıyor aynı sürüm diyor ve yükleme bitmeden hata veriyor..

iyice bi aratın orayı belki model uyuşmazlığı vardır en küçük bi ek model se olmayabilir...yaparkende dikkatli olun açılmaz duruma bile gelebilir laptop!

Tamamdır istanbul82 iyice bir araştırma yapayım en isiyisi..

Laptop açılmaz duruma gelirse durum vahim olur o zaman servis felan uğraşamam.. Bu gidişle bios flashlama sevdasından vazgeçicem:)

İlgilendiğin için Tekrar teşekkür ederim istanbul82 ...

Ustalar bende ASUS P5Q Anakart var medifre ı araştırdım ama modlu bios bulamadım. Kendim yapmaya karar verdim. Verdiğiniz linklerden programı indirdim. Ami bios var bende ama sertifikada neyi seçim slick te neyiseçim şaşırdım kaldım anlatımlarınızdan anlamaya çalıştım ama yanlışlık yapma sö konusu yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

Bios adresi bu

Edited by mbrider

Sen doğduğunda öğrendin o zaman.

Allah için yardım istedik. Bunu yazman hoş değil.

tam olarak oğrenmem herşeyi 10 senemi aldı oyle bu olayı yapabilmeniz içinde belli bir altyapınız olması lazım bazı arakdaşlar bios ne daha onu bilmiyo k.bakmayın...biosun b sini bilmeyen benden yardım istemesin lütfen....yazış sitilinden belli oluyo zaten ona gore cevap yazıyorum..açık bios linki vericeksiniz gokten zembille gelmez anakartınızn tam modeline gore açık bios linki ami ve award dışındada istemeyin çünkü yapan yok burda...ana yerine bakın phonix ve diğerleri..

Edited by istanbul82