Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

Usta teşekkür ederim Ataların bi sözü vardır "Kötü komşu insanı mal sahibi yaparmış" zaten çok anakart flash lamıştım sayende bunu da öğrendik teşekkürler...

Sana zaten ami bios için yardımda başvurduk ASUS P5Q adresi de verdim ama

Edited by mbrider

Usta teşekkür ederim Ataların bi sözü vardır "Kötü komşu insanı mal sahibi yaparmış" zaten çok anakart flash lamıştım sayende bunu da öğrendik teşekkürler...

Sana zaten ami bios için yardımda başvurduk ASUS P5Q adresi de verdim ama

açık adres diyince anakartının sitesimi anlıyosunuz tamm bios linki dosya bios dosyası imajı!!!!!!!!!!!! yurtdışındada işleyiş boyledir...armut piş ağzıma düş yok hiç biyerde yok....boyle istek rica olmaz!!!

Edited by istanbul82

tam olarak oğrenmem herşeyi 10 senemi aldı oyle bu olayı yapabilmeniz içinde belli bir altyapınız olması lazım bazı arakdaşlar bios ne daha onu bilmiyo k.bakmayın...biosun b sini bilmeyen benden yardım istemesin lütfen....yazış sitilinden belli oluyo zaten ona gore cevap yazıyorum..açık bios linki vericeksiniz gokten zembille gelmez anakartınızn tam modeline gore açık bios linki ami ve award dışındada istemeyin çünkü yapan yok burda...ana yerine bakın phonix ve diğerleri..

Arkadaşım gigabyte G31M-ES2C (bu yeni olanı eskisinin başına geleni sen biliyosun.)bunun için senden kendi modladığın bios rica ediyorum vaktin varsa.Başka yerdeki hazır modlara güvenemem.Teşekkürler...

Pardon bunu unuttum

Please register to see this content.

Edited by dyurttas

açık adres diyince anakartının sitesimi anlıyosunuz tamm bios linki dosya bios dosyası imajı!!!!!!!!!!!! yurtdışındada işleyiş boyledir...armut piş ağzıma düş yok hiç biyerde yok....boyle istek rica olmaz!!!

açık orjinal bios adersi istiyorum arkdaşlar sitesinden boardun okuyun lütfen!!!ami ve award sadece!!!

Arkadaşım gigabyte G31M-ES2C (bu yeni olanı eskisinin başına geleni sen biliyosun.)bunun için senden kendi modladığın bios rica ediyorum vaktin varsa.Başka yerdeki hazır modlara güvenemem.Teşekkürler...

Pardon bunu unuttum

al kardeşim delle modladım flashlarken dikkatli yap...

Edited by istanbul82

Arkadaşım sabahtandır uğraşıyorum biosu da flashladım önce hp olmadı dell ile yine denedim ama aktifleştiremiyorum bir türlü.Ne yaptığımı anlatayım da cevap verirsen ona göre verirsin.

1.Anakart:Asus P5KPL-CM

2.Önce güncel biosu sitesinden indirdim.

3.Sonra Ami tool iledediklerinizi yaptım.

4.Asus update ile slicli biosu flashladım ve yeniden başlattım.

5.Son olarak win7 aktivasyon kit ile anlatılanları yaptım.

6.En son ürün anahtarı girildikten sonra kontrol ederken .vbs buna benzer bi hata verdi.

Tardımcı olursanız sevinirim....teşekkürler

Arkadaşım sabahtandır uğraşıyorum biosu da flashladım önce hp olmadı dell ile yine denedim ama aktifleştiremiyorum bir türlü.Ne yaptığımı anlatayım da cevap verirsen ona göre verirsin.

1.Anakart:Asus P5KPL-CM

2.Önce güncel biosu sitesinden indirdim.

3.Sonra Ami tool iledediklerinizi yaptım.

4.Asus update ile slicli biosu flashladım ve yeniden başlattım.

5.Son olarak win7 aktivasyon kit ile anlatılanları yaptım.

6.En son ürün anahtarı girildikten sonra kontrol ederken .vbs buna benzer bi hata verdi.

Tardımcı olursanız sevinirim....teşekkürler

slic dumpla kontrol et arkdaşım münencin değilim slic doğru ysa adım 2 yi yapıcan programa gerek yok basit bi çok basit 2 işlem için program niye kulannıyosunuz anlmıyorum nedeni çok olabilir üstteki arkdaşada biosunu yapılmadığını yazdım yabancı foruma bakın dedim okuma anlama sorunumuz milletçe...

Edited by istanbul82

slic dumpla kontrol et arkdaşım münencin değilim slic doğru ysa adım 2 yi yapıcan programa gerek yok basit bi çok basit 2 işlem için program niye kulannıyosunuz anlmıyorum nedeni çok olabilir üstteki arkdaşada biosunu yapılmadığını yazdım yabancı foruma bakın dedim okuma anlama sorunumuz milletçe...

yabancı dilimiz olsa, türkçe forumlarda ne işimiz vaR?

yardımı senden, ısrarla istiyorum. Yapacakmısın?

yabancı dilimiz olsa, türkçe forumlarda ne işimiz vaR?

yardımı senden, ısrarla istiyorum. Yapacakmısın?

o zaman loader kullancan yada az ing oğrencen istesemde yapamam hex bilgisi olan bitane eleman yok burda phonix bioslar için anlatamıyorum herahalde..27 sayfadad yazdım..

burda yalnızca ami ve award marka bios yapıyoruz anlatamıyormuyummmm!!!

Edited by istanbul82

o zaman loader kullancan yada az ing oğrencen istesemde yapamam hex bilgisi olan bitane eleman yok burda phonix bioslar için anlatamıyorum herahalde..27 sayfadad yazdım..

burda yalnızca ami ve award marka bios yapıyoruz anlatamıyormuyummmm!!!

sen istesen bulursun, yada hazırlatırsın:)

yap bir güzellik

buyur dell ile modladım

bununla bios'u flashla

Win7 açıldıktan sonra

Sertifika dosyasını C: ye at (

)

Başlat > Arama'ya cmd yazın.Çıkan ilk sonuca sağ tık > Yönetici olarak çalıştır deyin.

gelen siyah ekrana aşağıdaki iki komutu yazın:

CODE

slmgr.vbs -ipk 342DG-6YJR8-X92GV-V7DCV-P4K27

slmgr.vbs -ilc C:\DELL.xrm-ms

ok?

Ustalar bende ASUS P5Q Anakart var medifre ı araştırdım ama modlu bios bulamadım. Kendim yapmaya karar verdim. Verdiğiniz linklerden programı indirdim. Ami bios var bende ama sertifikada neyi seçim slick te neyiseçim şaşırdım kaldım anlatımlarınızdan anlamaya çalıştım ama yanlışlık yapma sö konusu yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

Bios adresi bu

Ben Zaten Asus P5Q model anakarti dell ile modlamistim arkadasim, buradan indirebilirsin..

http://www.mediafire.com/?nmgeydnlxld[/CODE]

Düzeltme : istanbul82 nickli Arkadasimiz ilgilenmis k.bakmayin sonradan gördüm, Kolay GeLsin Arkadaslar..

Edited by Sahln

Bende de hiç şans yok, casper nirvana CN-TKP8600 model laptop var, quanta anakart kullanmış baktım ismi görünce sevindim ama nerdeeeee:S

Tıklayınca bu markaya ait dosya yok siz ekleyin demesin mi? Deli oldum valla

casper in nerede iyi bir iş yaptığını gördünüz.. made in toplama prc.. nerede ucuz donanımlar var alır reklamını yapar satar .

cafcaflı reklam yap sat...... :)