Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

yardıma ihtiyacım var :)

win vista için bu türden cracklicem ama nasıl olduğunu bir türlü anlayamadım kullandığım vista http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=104829 budur (daha indiriyorum yüklü değil şu anda)

bana bunu nasıl crack yapacağımı gösterirmisiniz? şu anda yüklü olan slic 2.1 (w7 kullanıyorum) anakartta gigabyte ga-g31m-s2l (lazım olursa :) )

w7 crackini yapabildim otomatik sertifika sayesinde ama vista için olmadı birtürlü :S

sizden bana win vistayı böyle nasıl crackliyeceğimi isticem :)

teşekkürler...

yardıma ihtiyacım var :)

win vista için bu türden cracklicem ama nasıl olduğunu bir türlü anlayamadım kullandığım vista http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=104829 budur (daha indiriyorum yüklü değil şu anda)

bana bunu nasıl crack yapacağımı gösterirmisiniz? şu anda yüklü olan slic 2.1 (w7 kullanıyorum) anakartta gigabyte ga-g31m-s2l (lazım olursa :) )

w7 crackini yapabildim otomatik sertifika sayesinde ama vista için olmadı birtürlü :S

sizden bana win vistayı böyle nasıl crackliyeceğimi isticem :)

teşekkürler...

yanlışmı anladım acaba şimdi senin biosun modlumu, değilmi eğer modlu ise hangi sertifika ile modlanmışsa onun sertifikası ve vistanın hangi versiyonu ise onun oem keyini girecen...şimdi modlumu değilmi biosun... :warning:

bios modlu evet(yani slic 2.1), win 7 de ben otomatik sertifikalarle crackledim vistada ise otomatik yok, bunu nasıl manuel yapcam sorum bu???

vistaya oem keyi başka gircem win7 nin oem keyiyle çalışmaz....keyi bulup adım 2 yi manuel yapıcan...konuda vistacılar burya baksın kısmına gir

Edited by istanbul82

Çok saçma bir soru olacak herhalde ama format attığımda bu modlu bios eski haline döner mi??

biosun hardiskle formatla işletim sistemiyle bi alakası yok evet sorun saçma değilde acemice..orj biosuna donmediğin sürece sonsuza kadar 2.1 kalır..

iyi akşamlar hacı. vereceğim biosu modlayabilirmisin acaba şimdiden teşekkürler.

-Manufacturer:Gigabyte

-Motherboard Model: GA-M55Plus S3g rev:1.0

-Bios revision:F14

-Bios Type: Award bios

-Bios Download Link:

Please register to see this content.

oem üretici farketmez. istediğine modla

iyi akşamlar hacı. vereceğim biosu modlayabilirmisin acaba şimdiden teşekkürler.

-Manufacturer:Gigabyte

-Motherboard Model: GA-M55Plus S3g rev:1.0

-Bios revision:F14

-Bios Type: Award bios

-Bios Download Link:

oem üretici farketmez. istediğine modla

örnek istek..tebrikler..

gigabytın win prosu var bios için çok basit flashlarsın.!

MD5: A77F899C052EA8D923562C7645C4D203

asusa modlanmıştır...

Edited by istanbul82

örnek istek..tebrikler..

gigabytın win prosu var bios için çok basit flashlarsın.!

MD5: A77F899C052EA8D923562C7645C4D203

asusa modlanmıştır...

teşekkür ederim.

istanbul82 bana da bir yardım edersen sevindirik olurum:

Üretici :MSI

Anakart :K9AGM3 (MS-7367)

BIOS Türü :AMI

BIOS Ver. :1.0

Bıos down.l:http://www.msi.com/index.php?func=downloadfile&dno=7658&type=bios

Dos'tan mı windowsdan mı flaslamalıyım? (msi'nin live update yazılımı var win üzerinde) Bir de bios'un 1.6 versiyonu var. Ona güncellemeye gerek var mı sence?

istanbul82 bana da bir yardım edersen sevindirik olurum:

Üretici :MSI

Anakart :K9AGM3 (MS-7367)

BIOS Türü :AMI

BIOS Ver. :1.0

Bıos down.l:http://www.msi.com/index.php?func=downloadfile&dno=7658&type=bios

Dos'tan mı windowsdan mı flaslamalıyım? (msi'nin live update yazılımı var win üzerinde) Bir de bios'un 1.6 versiyonu var. Ona güncellemeye gerek var mı sence?

winden dene olmassa mecbur dos....hayır bu dosyayı dene sadece....

MD5: E1E4B5E7DF6C6A67EC111D9C1DA9A260

asusa modlanmıştır

Üretici : Biostar

Anakart : Biostar P4M900-M7 FE

Bios Türü : Award

Bios Sürümü : P4M900-M7 FE (4M90M224 BF)

Award BIOS Türü Phoenix : AwardBIOS v6.00PG

Sistem BIOS Tarihi :02/24/09

Görüntü BIOS Tarihi :11/30/06

Ürün Bilgisi

BIOS Yüklemesi

BIOS Üreticisi

Firma Adı Phoenix Technologies Ltd.

Ürün Bilgisi

BIOS Güncellemeleri

bi zahmet...

kardeşim teşekkür ederim önce mydigitalden p4m900-m7 fe adlı bios modu indirdim. Biosu eski tarihe almış (2008) Slic key ve sertifikayı girdim kabul etti fakat aktifleştirmedi bilgisayarı. Ondan sonra biosu güncelledim düzeldi.

kardeşim teşekkür ederim önce mydigitalden p4m900-m7 fe adlı bios modu indirdim. Biosu eski tarihe almış (2008) Slic key ve sertifikayı girdim kabul etti fakat aktifleştirmedi bilgisayarı. Ondan sonra biosu güncelledim düzeldi.

doğru başta eski vista için olanı indirmişsin gozumden kaçmış 2.0 slic 2.1 olucak...

Edited by istanbul82

doğru başta eski vista için olanı indirmişsin gozumden kaçmış 2.0 slic 2.1 olucak...

kardeşim bilgisayara format attım slic crack uyguladım (otomatik slickeyprogramı ile) hata verdi bios modlanmamış olabilir diyor. Sana zahmet

üretici : biostar p4m900-m7 fe

bios türü: award

bi zahmet modlayabilir misin. Her format attığımda uğraşmamam için de yardım edermisin kolay gelsin...

kardeşim bilgisayara format attım slic crack uyguladım (otomatik slickeyprogramı ile) hata verdi bios modlanmamış olabilir diyor. Sana zahmet

üretici : biostar p4m900-m7 fe

bios türü: award

bi zahmet modlayabilir misin. Her format attığımda uğraşmamam için de yardım edermisin kolay gelsin...

bios modun formatla hardiskle alaksı yok düzgün yaptıysan slic tooldan bak 2.1 mi 2.1 düzgünse mydiliteacvtivatorle key ve sertifika gir...okadar.mydilite aktivatör daha ii onu kullanın..

bios modun formatla hardiskle alaksı yok düzgün yaptıysan slic tooldan bak 2.1 mi 2.1 düzgünse mydiliteacvtivatorle key ve sertifika gir...okadar.mydilite aktivatör daha ii onu kullanın..

kardeş otomatik slic crack'ı çalıştırdığımda slic tablosu bulunamadı bios modklanmamış olabilir diyor

ve slic toolkit'e baktığımda da yüklenmemiş gözüküyor. Sen acaba benim anakartı modlayamazmısın sana zahmet...

bu arada kendi modladığım biosu flashladım fayda etmedi....

Edited by sere

kardeş otomatik slic crack'ı çalıştırdığımda slic tablosu bulunamadı bios modklanmamış olabilir diyor

ve slic toolkit'e baktığımda da yüklenmemiş gözüküyor. Sen acaba benim anakartı modlayamazmısın sana zahmet...

bu arada kendi modladığım biosu flashladım fayda etmedi....

MD5: D2625B04B0CDFAA23D4B06080F078B1E

all bakalım asus..

kardeş önce bios modu flashlayıp w7 slic activation çalıştıracaz bukadar değl mi?

loaderlarla işin yok karıştırma mydilite activatoru kullan flashladıktan sonra..bide boota yalnışlıkla loader bulaştırıyım deme olmadık prolarla..

Edited by istanbul82

loaderlarla işin yok karıştırma mydilite activatoru kullan flashladıktan sonra..bide boota yalnışlıkla loader bulaştırıyım deme olmadık prolarla..

kardeş son bi soru ben de zaten my digital yazacaktım oan öyle geldi. My digital activation'u çalıştırdığımda sertifika, key ve oem info 3'ü birden ASUS Yapsam olur değil mi?

Çok sağolasın kardeş..

• Cyph3r unpinned this topic